Кауфланд - тема 23

  • 59 048
  • 738
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 7 710
Вчера чаках повече, ама викам си, те не са виновни служителите и пропуснах.

Ами и служителите не си вадят този лев от джоба

# 361
  • shumen
  • Мнения: 18 023
Дидка,то това си е практика в Шумен с пазаренето в индустриални количества.

# 362
  • София
  • Мнения: 4 713
Имам едно питане ....... по другите магазини има ли душ гел на венус —океан !?При нас го няма вече няколко месеца 😔

# 363
  • Мнения: 738
Здравейте, търся 10 точки за Тефал от Кауфланд. Някой има ли излишни? От София съм.

Последна редакция: вт, 26 сеп 2017, 09:06 от *happy*

# 364
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 813
Защо не пробваш да си поискаш на касата, мисля че не трябва да има проблем да ти дадат.

# 365
  • София
  • Мнения: 9 850
Спомням си преди време като споделих, че си искам ваучерите за чакане, тук в темата как ме нападнаха веднага, че съм била за единия лев... Ами, в правото ми е, ще си го искам.
Няма да се учудя ако ги махнат, все повече побългаряват веригата, за съжаление. Тросват ти се, като питаш нещо, държат се грубо и невъзпитано... И аз съм работила с клиенти, и знам, че не може винаги да си на кеф, но не може и всеки път, като те питат нещо, ти да си груб и да гледаш да разкараш клиента, вместо да му помогнеш.

# 366
  • Мнения: 29 371
Ако има наистина начин да се засича колко чака човек на касата, нека се дават ваучери. Според мен много хора злоупотребяват с тях. Не визирам в случая Малко Сладко Коте,  но доста народ се редят по няколко пъти заради ваучерите. Аз лично нямам нерви да се редя и на информация за това, така че не съм си искала, дори и да чакам повече...

# 367
  • Бургас
  • Мнения: 909
Спомням си преди време като споделих, че си искам ваучерите за чакане, тук в темата как ме нападнаха веднага, че съм била за единия лев... Ами, в правото ми е, ще си го искам.
Няма да се учудя ако ги махнат, все повече побългаряват веригата, за съжаление. Тросват ти се, като питаш нещо, държат се грубо и невъзпитано... И аз съм работила с клиенти, и знам, че не може винаги да си на кеф, но не може и всеки път, като те питат нещо, ти да си груб и да гледаш да разкараш клиента, вместо да му помогнеш.
Явно ди имала причина да вземеш ваучера,защото си чакала, но явно са те нападнали защото има доста хора които го вземат просто ей така,заради самата аванта Simple Smile

# 368
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
За 1 лев, направо не мога да повярвам какви  хора има.
В правото си сте да го изисквате момичета.

# 369
  • Мнения: 7 710
Ако има наистина начин да се засича колко чака човек на касата, нека се дават ваучери. Според мен много хора злоупотребяват с тях. Не визирам в случая Малко Сладко Коте,  но доста народ се редят по няколко пъти заради ваучерите. Аз лично нямам нерви да се редя и на информация за това, така че не съм си искала, дори и да чакам повече...
На мен ми се случи миналата седмица тази от информация да се заяжда и гледаха камерите, и като разбра , че съм права и каза , че принципно не спорят с клиенти Grinning При нас на информация няма  опашки , но като се случи някаква такава недо*бана лелка и се нервиш още повече ... Но аз започнах с усмивка да ходя при тях , без заяждане и каране и това ги влудява още повече Smiling ImpSmiling ImpSmiling Imp

# 370
  • Мнения: 21 275
Някой взимал ли е от детските ботушки за дъжд - гумените ?

# 371
  • Мнения: 25 750
Никога не съм ходила да се редя за ваучера, но пък много редовно на касата са нелюбезни...аз разбирам, че работят много и за малко пари, но не разбирам кривенето... Twisted Evil

# 372
  • Мнения: 7 710
Никога не съм ходила да се редя за ваучера, но пък много редовно на касата са нелюбезни...аз разбирам, че работят много и за малко пари, но не разбирам кривенето... Twisted Evil
Ако можехме да се оплакваме и мнението ни бъде чуто както в някоя по-нормална държава нямаше да е така ... Мммм то в някоя по-нормална държава нямаше да има нужда от оплакване . Тук всеки се държи все едно си му длъжен за нещо!

# 373
  • Бургас
  • Мнения: 909
Никога не съм ходила да се редя за ваучера, но пък много редовно на касата са нелюбезни...аз разбирам, че работят много и за малко пари, но не разбирам кривенето... Twisted Evil
Видях, че си от Варна и съм на същото мнение, че там са нелюбезни

# 374
  • Мнения: 7 848
А аз сега от темата го научавам това, за ваучерите. Имам един ваучер, подарък, на излизане, беше на някакъв РД на веригата, който затрих, ММ загуби два жетона за колички.
И колко време ако се чакам имам право на левче? Не че ще тръгна да се разправям, де.

Общи условия

Активация на акаунт