Радостта ми е голяма, сладко ОКТОМВРИЙЧЕ чака мама!

  • 30 208
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 5 622
Ясно, то беше логично, че ще искат някакво потвърждение за детето. Нищо, ще се възползвам и аз от намаленията, нямам памперси и мокри кърпи за родилното.

# 76
  • Мнения: 35 153
ОО, аз съм доволна от пазара си. Оставих 20 и няколко лв, а си тръгнах с пълна чанта. Стърпявах се и мислех майка ми и ъжът ми да купят козметиката, но просто не устоях Simple Smile

# 77
  • Мнения: 1 716
Пийкок, утре и аз ще мина да видя за какво става въпрос, може да харесам нещо.

Момичета, тези отстъпки за бебета в ДМ в какво се състоят, намаление на бебешки продукти ли? Да не е като с билакарта хахах, само избрани неща намалени от време на време.

# 78
  • Мнения: 670
Ебаси тея болнични защо ги бавят 😡 Има ли значение ,че е 45 дневен ? Уж трябваше вторник да има пари,а няма. Баси гадовете ! А като си представя,че има хора на които наистина са им важни тези пари и ги чакат нетърпеливо ,а и точно на финала преди да се родят бебетата

# 79
  • Мнения: 1 716
Мони, ако имаш ПИК виж дали въобще е вкаран в системата, след това имат 10 работни дни срок за превод. Друг вариант е да звъннеш в НОИ и да питаш - аз почаках 15-20 мин да ме свържат с оператор, но си струваше.

# 80
  • Мнения: leet
Благодаря за темата, Деска  bouquet

# 81
  • София
  • Мнения: 874
Благодаря за темичката и аз. Включвам се и отивам да чета, че пак има бая изписано. Simple Smile

# 82
  • Мнения: 410
Благодарско и от мен за новата темичка Simple Smile
Аз нещо напоследък не смогвам да пиша редовно, и аз съм от по-последните (23.10),тамън от днес съм в 45-дневен болничен.
Днес се видяхме с бебка Simple Smile последно беше на 04.08 , та да се отчета...
Отново сме с около две седмици назад, но АГ каза, че щом не се увеличава (изоставането), явно ще е финна мадама Simple Smile 1827гр. я измери, което си е цяло кило нагоре от преди. Това обаче, което ме притесни този път е намаляващи води, защото плацентата засъарявала, била 3-та степен  ooooh!
Всъщност за семицата, в която съм били на долната граница, но в границата.
Пусна ми пак всички изследвания, кръв урина, вагинален секрет, пък ще видим, а и почвам да ходя на тонове от другата седмица.
Просто вече да чу писне на човек...от едно ти олекне, то друго идва Sad
Извинявайте момичета ,ама да си помрънкам.

# 83
  • София
  • Мнения: 18 746
Запис и  Hug за темата.
Мен още този преди 45 дневния не са ми пуснали,но не ми е и представен де.Явно е тпуск нещо с1етоводителката.

# 84
  • Мнения: 137
Ебаси тея болнични защо ги бавят 😡 Има ли значение ,че е 45 дневен ? Уж трябваше вторник да има пари,а няма. Баси гадовете ! А като си представя,че има хора на които наистина са им важни тези пари и ги чакат нетърпеливо ,а и точно на финала преди да се родят бебетата
Същата работа. Имам болничен от 13.08, с входиеан на 14.08. И след това е 45-дневния, който пак е входиран един ден след като съм го дала на работодателя. И нито по единия, нито по другия имам превод. Ако и в понеделник нямам до обяд -ще звъня да питам.
Искам да питам някоя някоя от мамите, които нямат сключен граждански брак. Мъжете ви вече завериха ли декалрация за припознаване или ще чакате бебчетата да се родят и тогава да заверяват?

# 85
  • София
  • Мнения: 18 746
Като се родят тогава няма как сега да завериш такава декларация.

# 86
  • Мнения: 1 639
Трябва да чакаш бебока да се роди, ама то става за 5 минутки при който и да е нотариус, не по-късно от 3 дена след раждането. Ние между двете деца се оженихме та сега няма да трябва направо немога да повярвам:)

# 87
  • Мнения: 1 716
Аз вече не знам какво да правя с тези болнични, меко казано не мога да разчитам на редовни плащания. Отделно като стане грешка сама си разследвам нещата, уж от НОИ имали система, която засичала и давала сигнал при несйответствие, ама нещо явно не работи... Иначе си чакам в момента два болнични - за юни и за август, да видим ще пристигнат ли.

Имам въпрос към раждалите мами, няколко майки ми препоръчаха след раждането да нося колан от този тип за по-бързо прибиране на корема - и при секцио, и при нормално. Факт е, че жените са с възстановени фигури в момента, но искам да събера повече мнения.

# 88
  • Мнения: 670
На мен аг ми каза след 40 ден след секциото ,че мога да сложа . Така че не знам дали ,ще помогне изобщо след 40 дни 🤔

# 89
  • Мнения: 410
Моя приятелка го сложи две седмици след секциото, в момента се е прибрала + диета, а от раждането е минало 3 месеца Simple Smile
Надявам се да е полезно

Общи условия

Активация на акаунт