Радостта ми е голяма, сладко ОКТОМВРИЙЧЕ чака мама!

  • 30 255
  • 739
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 102
Да. Най-рано месец след раждането.
Аз имам такъм и ми е адски неудобен. Може би ще взема по-скоро тип ластични гащи-колан.

# 91
  • София
  • Мнения: 18 800
Аз носих не точно такъв.Сложих го два дни след като ме изписаха естествено родих.Паралелно с това съм правила преси и упражнения и ми се събра корема.За 6 месеца свалих всичко,което бях качила 25 кг. общо.И си носех старите дрехи.При секцио може би малко повече време да мине и се слага.Диета не пазех т.к. кърмех и нямаше как просто.

# 92
  • Мнения: 1 716
Благодаря ви за споделения опит, прекрасни сте! и мен ми изглежда неудобен с тези банели, но ще видим какво ще направя. Аз изобщо идея си нямах за тези колани и че трябва нещо да се носи.

Мъжът ми, който не е в София сега, като разбра, че съм се разтърсила на тема фигура ми прати това Laughing

# 93
  • Мнения: 1 102
Даааа, мярнах го във Фейса тия дни. Ми тамън като за Скорпион като мен. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 94
  • Мнения: 137
Като се родят тогава няма как сега да завериш такава декларация.
Може - Чл. 64. от СК "(1) Всеки родител може да припознае своето дете. Могат да бъдат припознати и заченати деца, както и починали деца, които са оставили низходящи."
Просто не се вписва дата на раждане и името, ако не е уточнено.
Но се чудя дали ще е по-добре преди раждането или след това. От една страна ще съм с готова декларация, от друга няма да има много подробности в декларацията-дата на раждане на детето, имена и пр. Confused

# 95
  • Мнения: 217
Бихте ли пояснили каква е тая декларация  newsm78.  Аз въобще не съм се замисляла и незнаех, че трябват допълнителни документи за признаването на детето, ние също нямаме брак. Аз мислех, че бащата се разписва на някакъв документ в болницата и това е  Rolling Eyes 

# 96
  • София
  • Мнения: 18 800
Като не се знае дата , не е уточнено име какво припознава , като  да се ходи два пъти, пълна простотия.

# 97
  • Мнения: 35 200
Аз сложих в багажа моята кръвна група, изследванията за спин,васерман,ХИВ и още нещо беше, абулаторната карта, свидетелството за брак и на мъжът ми кръвната група. Други документи мислите ли,че трябват? Копие на личната му карта?

# 98
  • Мнения: 137
Като не се знае дата , не е уточнено име какво припознава , като  да се ходи два пъти, пълна простотия.
Общо взето, в съкратен текст :Аз.... имана бащата... декларирам, че съм биологичен баща на  детето, което предстои да се роди от майка ..имена... и го признавам за свое, както и декларирам че съм съгласен да носи моите имена....
Такива декларации сме правили в кантората в която работя и в повечето болници ги приемат,  особено кога бащата трябва да отсъства по това време, а не иска да припознава детето по-късно. Но не съм сигурна дали във всички болници приемат декларация, като е предварително подписана.
В документите, които трябва да нося в болницата, в която ще раждам пише, че я искат. Но знам ли...
Може да си права и накрая да ми поискат нова декларация и е по-добре да се изчака. Още повече, че в различни градове мои познати преди години са подписвали декларация в болницата и не са ходили при нотариус.
Neytiri,  бащата трябва да подпише декларация пред нотариус, че припознава детето. Но може би трябва да питаш в болницата, в която ще раждаш как процедират там.

# 99
  • Мнения: 1 716
Аз сложих в багажа моята кръвна група, изследванията за спин,васерман,ХИВ и още нещо беше, абулаторната карта, свидетелството за брак и на мъжът ми кръвната група. Други документи мислите ли,че трябват? Копие на личната му карта?
За копие на личната карта и аз се чудя...
СПИН/ХИВ и хепатит изследванията обаче са с давност, аз си правих също още като разбрах, че съм бременна, но може би трябва нови, за да са валидни? Но пък те не са и задължителни, знам ли.

# 100
  • София
  • Мнения: 18 800
В болницата дето ще раждам дават декларация. Копие от ЛК на бащата не знам за какво им е честно, да развяваш лични данни на трето лице???
Първият път той върна дейларацията даде ми ЛК  извиках жената записахме името и данните и му я върнах веднага .

# 101
  • Мнения: 670
И аз така знам . Таткото с ЛК на майката отива и пуска декларацията . Може би отново зависи от болницата и е най-добре да попитаме индивидуално

# 102
  • София
  • Мнения: 5 623
Joony, давността на вирусологиите като васерман, хепатит, ХИВ и т.н. е 6 месеца. Ако сте го правили в началото, е много вероятно да ви го поискат пак.

# 103
  • Мнения: 35 200
Да,6 месеца е. Моите са от 24.4. Така, че ще хвана последния влак Simple Smile

# 104
  • Мнения: 1 716
Благодаря! ХИВ и хепатит само ще трябва да повтарям, васерман и още нещо ми направиха като влязох в болницата и си ги пазя.
Бях днес до ДМ, нищо не ми хвана окото, иначе намаления има. Взех си една гризалка хахах за бебка като порасне.

Общи условия

Активация на акаунт