Есенното слънце се задава, тестa с две чертички то огрява! - Бебеправене Т330

  • 33 756
  • 711
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 776
Чудесна нова есенна тема ! Благодарим много! Нека донесе успех и радост на всички момичета и да се похвалим скоро с положителни тестове Simple Smile  newsm51 Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 628
Прекрасна есенна тема!!! Нека донесе много приятни двучертичкови емоции!
Етоалче дано скоро отшуми гаденето, за да можеш да се насладиш наистина на бременността си. Няма по-хубаво усещане от това. Само като се сетя за всеки трепет на очакването и настръхвам.  Heart Eyes
Малката расте като гъбка. Вече надхвърли 5кг. Започна да става много любопитна, трудно заспива, че да не би да пропусне нещо  Laughing Усмихва се много и вече прави плахи опито да гука. 
Live_Love нацелувах я едно хубаво! При теб какво се случва?
Пуфенце как сте вие с бебка?  Hug Heart Eyes Да нацелуваш дупето от мен!
Тонче браво за лекциите. И аз много ходех и ми бяха много полезни. А за корема... ще има да расте ли расте... моя беше станал гигантски. В работата много ми се чудеха понеже съм много дребничка, а ММ казваше, че сякаш съм застанала до огромна топка. Много се притеснявах какво ще се случи с него след като родя, но не е чак толкова страшно. Прибира се полека пък и това са последни грижи. Радвай му се и се снимай често. После ще гледаш снимките и ще се чудиш как е станал толкова голям  Grinning
Хулиганка, не мога да помогна с мнение за изследванията и хормоните, но ти желая това да е последния месец, в който ги мислиш и много скоро да видиш двете чертички  fingerscrossed
Мерилин много силно стискам палци чхг-то да расте. Вярвам, че ще ни се похвалиш след седмица  Hug успех!
toppp добре дошла! И дано ни зарадваш скоро с  EFP
Стискам палци на всички ви и нямам търпение да видя с вас двете чертички.  Hug

# 17
  • Мнения: 2 340
 Хоп и аз в темичката..

Сън, отново е прекрасна, нека е и много бебеносна!!

Наръсвам ви с палав почти килограмов прашец.. Бебка избързва и е напред с 10-тина дни, което връща мама на позиция да се храни режимно и да махне въглехидратите, за да видим дали не влияят те на това покачване. Нали включих смотаните картофи и ориза в седмичното меню.. на мен си ми понасят и кръвната захар е ок, но бебка май ги папка изцяло..

babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Радвам се на мамчета, които въпреки ангажиментите си се включват и зареждат темичката с допълнително хубава енергия!

# 18
  • София
  • Мнения: 694
Здравейте момичета!

Лек и успешен ден от мен.

Чери, много прегръдки от нас . Малката е добре , а аз се ядосвам че отново сме в кърмаческа стачка и отказва да суче. Тя реве , че не иска гърда  , а аз рева от яд и така . Драма голяма.


Стискам палци за ++ тест още тези почивни дни.

Тонче , прегръдки и за вас.

# 19
  • Мнения: 580
Много е красива новата тема, прекрасна е! Дано бъде успешна за всички ни! Благодаря ви за стиснатите палчета! Вчера видях, че такова ЧХГ в България се приема за отрицателно, така че надеждите ми не са много големи. Няма значение, каквото е писано ще стане, ако не продължаваме с нови сили на следващия цикъл. Пожелавам на всички ни много позитивни емоции в новата тема. 🤗

# 20
  • Мнения: 2 361
Тонче,браво на порасналата бебка Heart Eyes
Пуфе,много прегръдки и за вас.Дано скоро отмине стачката Hug
Чери,представям си малката каква сладурка е.Много прегръдки и да я нацелуваш и от мен Heart Eyes
Мерилин,дано все пак да е рано.Най-добре изчакай закъснение,стискам палчета Blush

# 21
  • София
  • Мнения: 11 489
Да не ви изпусна JoyJoy
Пожелавам ви положителни тестове, с ярки, видими черти, без да е нужно да се разглобяват (тестовете), за да се видят.

# 22
  • Мнения: 1 980
Merilin, миналия месец ми се наложи да правя кръвен тест за бременност. Сега си изрових резултата и виж какви реф. стойности на ЧХГ дават. Изследването е правено в Селена.

небрем.ж.0.5 -2.9
гест.седм.:0,5-1/5-50/
1-2/50-500/
2-3/100-5000/
3-4/500-10000/

Честно казано и аз не бях виждала до онзи момент такива стойности, но явно на някои места ги раздробяват.

# 23
  • София
  • Мнения: 612
Сън, невероятна темичка, благодаря ти от сърце! Записвам се и желая на всички бебеправещи огромен успех в най-скоро време!
Етоалче, специални прегръдки за теб и твоето коремче! Да отминават неразположенията и скоро само с кеф да си бременееш!

# 24
  • София
  • Мнения: 11 489
Merilin, миналия месец ми се наложи да правя кръвен тест за бременност. Сега си изрових резултата и виж какви реф. стойности на ЧХГ дават. Изследването е правено в Селена.

небрем.ж.0.5 -2.9
гест.седм.:0,5-1/5-50/
1-2/50-500/
2-3/100-5000/
3-4/500-10000/

Честно казано и аз не бях виждала до онзи момент такива стойности, но явно на някои места ги раздробяват.

Не знам как така ги смятат тези гестационни седмици. Та първа и втора са преди овулацията дори. Какви са тези стойности на ЧХГ до 500 ПРЕДИ овулация?

А, и 500 - 10000 в 4 седмица. Че то това си е преди закъснението дори. С тези стойности излиза, че обикновен тест за бременност ще засече още преди "оплождането" Joy

# 25
  • Мнения: 1 980
Вярно е това. Дали пък не броят по някакъв друг начин. В Селена правят ин витра. Дали пък не ги обвъразват с процедурите... Не знам. Моето ЧХГ на 17-ти ден от инсето беше 235.10. Тогава да съм била в 4 г.с. някъде.

# 26
  • София
  • Мнения: 11 489
Не знам и аз, но определено гестационни седмици се броят от първия ден на последния цикъл. Така поне е правилно.

# 27
  • Мнения: 1 980
Аз съм чела, че при ин витро се гледа денят на пункцията, така че може би тези стойности се отнасят за такива случаи.

# 28
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Страхотна е новата тема доста изпипана .Браво Съни 🤗Записвам се и аз Blush
На всички мамчета пожелавам спокойни бебечета.А на другите момичета скоро да поемат по бременният път Grinning
Мерилин така да се каже леко си бременна .Ако повториш теста ще  разбереш със сигурност HugАко пък ме можеш направи си пак уринарен хормона би трябвало да се е увеличил ако б се развива.Няма защо да чакаш и да се притесняваш.
Днес ми е последен ден с ММ и утре тръгва за 3 месеца пак Grin Чак по Коледа ще си дойде до тогава.......пости ....Овуто по каледндар ми е в понеделник,така че пак дръвце нямам и желание да следя нещо .Просто се обичаме, а пък ако стане чудо стане BlushДруго не може да се направи Ill
Дано темата се напълни с много нови мамчета Heart

# 29
  • Мнения: 4 087
Скорпи много силно ти стискам палци  Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт