Есенното слънце се задава, тестa с две чертички то огрява! - Бебеправене Т330

  • 33 773
  • 711
  •   1
Отговори
# 45
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Лаленце и аз се надявам макар всичко Hug Как си ти покрай теб имали новости Heart
Фани добре дошла и бързо да ви се случи чудото.

# 46
  • Мнения: 2 340
Фани, добре дошла! Скорошен успех!

Зависи от ситуацията с кюртажа.. Моя приятелка трябваше да изчака 6месеца. Стискам палци при Диана, да не се налага, защото наистина е било в много ранна седмица. Heart

# 47
  • София
  • Мнения: 1 480
Моето наблюдение е , че при момичета между 20 и 30г им предписват 6м, а на тези над 30г - 3м.Имам приятелка, която забременя веднага след кюртажа  (не планирано естествено), но не можа да го задържи . Според мен 3м е оптимално за възтановяване.

# 48
  • Мнения: 178
     Добре дошли на новите момичета и скорошен успех Simple Smile
     Тихичко честито на Гери и до термин People Baby
     Относно забременяване след аборт, много зависи в коя седмица е бил. Моят беше в 19г.с и се налагаше да изчакам поне 5 -6 месеца. Но все пак всичко си зависи и от теб самата, това са препоръки на лекарите и всеки лекар казва различен срок за предпазване.  Въпреки това смятам, че е добре поне 2 месеца да се изчака, за да се възстанови изцяло лигавицата на матката, все пак бебчо трябва да има здрава основа, за която да се хване  Simple Smile
     Ние вече официално този месец работихме за бебе (предишните изтървахме момента) и бях споменала, че на 9-10 не чакам цикъл (въпреки, че по сметки по-рано трябваше да ми дойде). Вчера правих тест. Първият излезе невалиден и моя също без никакви черти (някой беше споменал същата ситуация). При втория имаше само 1 черта. Ще изчакам и утре може пак да направя, все пак има още време, но се тревожа че нямам симптоми нито за цикъл, нито за бременност.

# 49
  • София
  • Мнения: 628
Аз имах мисед в 9 г.с, но плода беше спрял развитието си в 8-ма. След К ми казаха, че можем да опитаме пак след 6 месеца. След втория цикъл бях на преглед и дадоха зелена светлина. За жалост моя цикъл е ужасно дълъг и времето ми се стори като цяла вечност. На втория цикъл нещата станаха, макар, че О закъсня наистина много. Казват, че след К стават бързо нещата и май наистина е така. Не се отчайвай, просто иди на док. след втория цикъл и ще каже как са нещата. Стискам палци! Hug 🌹

# 50
  • Мнения: 992
Благодаря ви, момичета!
Бях писала някъде назад, че ако зависи от мен, че ако трябва да чакам само заради психическо възстановяване хич няма да чакам. Толкова много искаме с ММ бебче, че и ден не минсе чака вече. Но както казвате и вие за въздтановяване на лигавицата ще чакам колкото трябва, за да знам че следващия път ще е успешен.
Чери, при теб се надявам че след К всичко е било наред със следващия опит?!

# 51
  • София
  • Мнения: 6 010
Лаленце и аз се надявам макар всичко Hug Как си ти покрай теб имали новости Heart
Фани добре дошла и бързо да ви се случи чудото.

Скрит текст:
Благодаря, Скорпи, добре съм Simple Smile След по-малко от две седмици ни е сватбата и в това е голямата емоция сега. Иначе си пия послушно последна опаковка противозачатъчни, успях някак да смъкна ТСХ-то и съм готова да скачам в боя Wink

Диянка, някаква причина за аборта изтъкнаха ли докторите? Ще пиеш ли нещо в бъдеще - добавки, дуфастон?

# 52
  • Мнения: 4 087
Лаленце бързо и най-вече леко в организационен план да минават дните до сватбата. Желая ви прекрасен празник  bouquet bouquet

Аз утре пътувам до Варна за преглед, стиснете едни палци моля да има някаква промяна добра в спермограмата на мъжо  Hug

За кюретаж и забременяване не мога да се изкажа, за щастие нямам опит с това. Има тема в мамата и знам , че момичетата пишат и отговарят активно . Пожелавам много скоро, веднага след като дадат зелена светлина докторите да се случат нещата и да завършат благополучно  bouquet

# 53
  • Мнения: 992


Диянка, някаква причина за аборта изтъкнаха ли докторите? Ще пиеш ли нещо в бъдеще - добавки, дуфастон?

[/quote]

Лаленце, никой нищо не каза, освен че при голям процент от първите бременности се случвало уж кухото яйце. При мен уж беше кухо за единия док, а за дригуя имаше ембрион, но беше спрял в 5та+ г.с.
Нищо не са ми казали да пия освен АБ  2-3 дни след К. На прегледа след първия Ц ще видим какво ще кажат.
Чери, за съжаление да, има такава тема и за още по-голямо съжаление пишат доста активно момичетата.
Следя ви и тук и там, за да имам въьможно най-много инфо. Радвам се, че не можеш нищо да кажеш по темата 🤗
Засега едва чакам момента на "любовните ласки" че и от това се въздъържаме още 😔

# 54
  • София
  • Мнения: 6 010
Когато отидеш на преглед попитай за дуфастон, той може само да помогне. Иначе да, в момента матката е разранена и е уязвима на инфекции така че по-добре да се пазите.

Аз имам въпрос: вечерна иглика пие ли някоя от вас и по кое време на деня?

# 55
  • Мнения: 4 087
Аз я пия по 2 таблетки, гледам да е след хранене. Пия я до овулация  Peace

# 56
  • Мнения: 384
Аз също пих ВИ последните два месеца, но от Ц до Ц по 5х 500 мг, разпределени в два приема. На мен лично ми се отрази много добре.

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Здравейте и от мен момичета!Имам едно момченце на 5 и половина г.,преди него имам един спонтанен.Сега сме се решили за второ и от 3 месеца работим по въпроса.Следя си базалната темп.Благодаря за хубавата тема и желая на всички,включително и на себе си,скоро да завалят + тестчета!Да допълня,че не си чакам цикъла на 15,09.

# 58
  • Мнения: 316
Запис и от мен в темичката. Прекрасна е.
Стискам силно палци на всички които Нечакат този месец, а на новите момичета добре дошли и бързо към отчетни.
Диана аз не знам след К колко се изчаква , но аз след първия А  (да уточня , че сама се изчистих) изчаках 4 цикъла или три месеца и веднага като започнахме с опитите забременях, но за жалост отново направих спонтанен аборт и отново се изчистих сама. След това изчаках 9м  за по сигурно да се възстановя не само физически а и психически.  И сега се надявам да е до финал.  Така че не губи надежда, нещата ще се наредят,  но  според мен не бързай.  Трябва да си спокойна.  Това е най-важното при  една евентуална бременност.  Късмет

# 59
  • Мнения: 911
Записче в темата . Сън, прекрасна е Heart Eyes

Лаленце, аз също пия МВИ 2пъти по 2 капсулки 500гр от Ц до Ц, Вит. Е по 1 табл. И Инофолик 2х1. Доколкото знам и прочетох, тези три медикамента влияят много добре при ПКЯ и ИР.

Общи условия

Активация на акаунт