Есенното слънце се задава, тестa с две чертички то огрява! - Бебеправене Т330

  • 33 777
  • 711
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 597
Добро утро , момичета Heart Eyes

Честита нова темичка , дано се напълни с много  EFP

Добре дошли на новите момичета и скорошен успех  bouquet

# 61
  • Мнения: 2 340
Записче в темата . Сън, прекрасна е Heart Eyes

Лаленце, аз също пия МВИ 2пъти по 2 капсулки 500гр от Ц до Ц, Вит. Е по 1 табл. И Инофолик 2х1. Доколкото знам и прочетох, тези три медикамента влияят много добре при ПКЯ и ИР.

Бих те посъветвала да си вземеш Омега 3+ вит. Е на допелхерц, защото омега 3 е супер допълнението за ИР Simple Smile

# 62
  • Мнения: 3 902
Добре дошли на новите попълнения и бързо към Отчетни! Simple Smile
Тихичко честито и на новата ни бременелка, всичко да е наред до термин!

За мВИ, дозата е 2500 единици дневно разделено на два приема. Аз си бях взела тази на Барлийнс, заедно с Омега 3, като тя трябва да е препоръчително от рибено масло, а не от ленено (имат два вида). За допълнение - вит. Е - 400(токоферол е правилната форма, по-скоро по-хубавата) единици е дневната доза. Като аз пиех 1м до О герикапс, което е А+Е, после пиех вит. Е, като не се пие герикапс. Има схема, може да питате Денис. Но мисълта ми е, че тези неща в комбинация с вит. Д направиха чудеса с кожата, косата и ноктите ми:D За другото не мога да кажа, щото при мен проблемите са други, но много мои познати забременяха с тази схема на добавки безпроблемно.

Успешна и бебеносна седмица!

# 63
  • София
  • Мнения: 6 010
Благодаря на всички, които се включиха Simple Smile

Аз рибено масло си пия по принцип заради спорта, че ставите имат нужда. Специално за вит. Е нямаше ли нещо, че се пие само след О за да не я подтисне?

# 64
  • Мнения: 3 902
Вит. А може да има негативен ефект, но не помня какъв. За това е Герикапс се пие 1м, 10 дни до О, после се почива 1м. През това време пиеш само вит. Е. После пак пиеш герикапс по схема и почиваш 2м. Реално повечето курсове на добавки за по 3м. общо.

# 65
  • Мнения: 2 340
Аз пиех в продължение на година Омега 3 + вит. Е на допелхерц 2х1 всеки ден! Това ми беше по лекарско предписание, заради ИР!

И сега продължавам да го пия по 1 хапче дневно.

# 66
  • София
  • Мнения: 6 010
Много благодаря!
Започвам да чета Simple Smile

Коя е следващата с + тест?

# 67
  • Мнения: 178
Аз вече официално имам закъснение, но теста е отрицателен. Почвам да се притеснявам, защото моя цикъл е много редовен и е предимно на 27-28 дни, а днес ми е 30. В много редки случай е бил 31 дни и за това ще изчакам и утре, за да видя какво ще се случи. Мисля да си направя кръвен, но ще помоля за съвет тъй като не съм наясно с това изследване. Има ли някакви условия за изследването ( на гладно, без кафе) или не се изискват? Извинявам се за глупавия въпрос, но не съм си правила до сега такова. Предполагам, че не би трябвало все пак е хормон в тялото, но да ви попитам Yum

# 68
  • Мнения: 776
Момичета, да ви попитам и аз - как се чувствахте след прегнил ? Биха ми 10000 единици при 2 фоликула, без стимулация съм и не приемам други лекарства, но ми се гади и имам световъртеж и сърцебиене  Cry

# 69
  • София
  • Мнения: 1 480
Аз вече официално имам закъснение, но теста е отрицателен. Почвам да се притеснявам, защото моя цикъл е много редовен и е предимно на 27-28 дни, а днес ми е 30. В много редки случай е бил 31 дни и за това ще изчакам и утре, за да видя какво ще се случи. Мисля да си направя кръвен, но ще помоля за съвет тъй като не съм наясно с това изследване. Има ли някакви условия за изследването ( на гладно, без кафе) или не се изискват? Извинявам се за глупавия въпрос, но не съм си правила до сега такова. Предполагам, че не би трябвало все пак е хормон в тялото, но да ви попитам Yum
Няма  никакви специални изисквания за кръвния тест - прави се по всяко време. Според мен е излишно .
Тестовете за бременност на 1 ден закъснение си показват 99,99%. Има една много , много малка вероятност да си имала по-късна овулация, но при редовен МЦ шансовете са нищожни. Изчакай няколко дни.

Момичета, да ви попитам и аз - как се чувствахте след прегнил ? Биха ми 10000 единици при 2 фоликула, без стимулация съм и не приемам други лекарства, но ми се гади и имам световъртеж и сърцебиене  Cry
Сподели го с лекаря при следващото посещение. До 1-2 дни би трябвало да отшумят симптомите.

# 70
  • Мнения: 580
Манита стискам ти силно палци да не идва !!! 🤗 Аз съм вече 32 ден, още няма цикъл, очаквам го във всеки момент...

# 71
  • Мнения: 992
Благодаря ви, момичета, ще си чакам аз колкото е необходимо. Успех на нечакащите!

# 72
  • Мнения: 580
Момичетаааа не мога да повярвам направих си тест и се показаха 2те черти веднага!!! Стискайте ми палци да е до термин! На 7мото небе съм!!! Стискам палци на всички ви, скоро и вие да видите мечтаните 2 черти 🤗 Желая ви го от сърце!

# 73
  • София
  • Мнения: 1 480
Браво, честито! Пожелавам ти успешна и лека бременност!

п.п. Поредното доказателство, че от ранното тестване (освен ако няма мед.обоснованост) полза няма. Днес ти е датата на М нали?

# 74
  • София
  • Мнения: 6 010
Айдеее, честито!  Лека бременност и до финал Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт