Есенното слънце се задава, тестa с две чертички то огрява! - Бебеправене Т330

  • 33 807
  • 711
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 580
Браво, честито! Пожелавам ти успешна и лека бременност!

п.п. Поредното доказателство, че от ранното тестване (освен ако няма мед.обоснованост) полза няма. Днес ти е датата на М нали?

Абсолютно съм съгласна, нямаше полза. Аз мисля, че грешно си бях пресметнала О и тя е била по- късно, добре, че правихме опитите по- дълго. Днес съм с 2 ден закъснение!

# 76
  • Мнения: 2 340
Тихичко честито! Бременей спокойно и щастливо до пухвав финал Simple Smile

# 77
  • Мнения: 2 364
Мерилин,честито и от мен!Лека и спокойна бременност до пухкав финал Flowers Hibiscus
Лаленце,аз пих Мви 5 капсули от 500 мг вечер след храна.Пиех я цял цикъл заради Пкя-то .В темата с добавките на мен много ми помогнаха със съвети Hug
Тонче,как сте? Two Hearts

# 78
  • Мнения: 178
Merilin честитоо много хубава новина! People Baby лека бременност и до термин.! Хайде записахме един положителен тест в темата, дано завалят много положителни след теб !

# 79
  • Мнения: 2 340
Етоалче, все така за щастие Simple Smile
Скрит текст:
мотаем се, ритаме се здраво.. Завъртяла се е бебка и от хубава главична позиция пак е с дупето надолу.. но има време, ще се завърти, сигурна съм. Храня се без въглехидрати (в мин. количества), защото избързва с 10-тина дни и вместо 800гр. е станала 1000гр. Хич не помня споделих ли го, ако съм, ще ме прощавате... Правим си разходки и в тази събота/неделя обмисляме да купуваме обзавеждането за стаята, че искам да пребоядисаме и тн, а после като стане студено и не може да се отварят прозорците, няма да мога да стоя в нас от миризмата.. Simple Smile

Вие как сте? Имам чувството, че е момиче, да знаеш. Two Hearts

# 80
  • Мнения: 98
Мерилин, честито и от мен !!! Лека бременност, много спокойствие и топлина! Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Момичета, да споделя и аз относно добавките- пия инофолик x1, фолиева кисилина x1, витамини Б12 пиех няколко месеца, но не за това, а заради засегнат нерв след вадене на мъдрец, но четох, че се отразява добре, освен това и омега 3 по 2 таблетки . От време на време профилакчтично пия и уринал по препоръка на моята гинеколожка, тя ми е обяснила, че е много важно бъреците да са чисти при планиране на бременност. Този петък съм на профилакчитен преглед и се надявам всичко да е наред и лекарката да даде зелена светлина за започване на опитите от другия месец.

# 81
  • Мнения: 777
Мерилин честито ! Леко докрая, страхотна новина  bouquet

# 82
  • Мнения: 271
Мерилин, честито и от мен! Пожелавам ти много щастие и спокойствие и да се насладиш пълноценно на безпроблемна бременност!

Аз имам още време до 15 ти. Не се настройвам в никаква посока, но ми е нетърпеливо вече. Надявам се да поръсиш темата с прашец и всички скоро да сме по други теми.

# 83
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Мерилин такава чудна новина няма как да не ти честитя тихичко и да пожелая на бебе и мама здарве и на термина да се гушкате и плачкате от щастие заедно Heart
П.п пак съм с цистита Rage вече ще се стрелям баси болежките все да има нещо ама писна ми от аб ....няма да пия ще се научи гъ...а ми да се бори сам или с билки като не знае ножа......аман Triumph

# 84
  • Мнения: 580
Благодаря ви много, ръся ви с какъвто прашец си пожелаете- син, розов, близнашки 🤗!!! Дано да сме здрави това е най- важното! Утре ще си запиша час за лекар, тук ги дават след доста време, не бързат. Дано всичко да е наред. Още не съм казала на мъжа ми, на работа е до 11, искам да го изненадам!

# 85
  • Мнения: 384
Мерилин, честито! Това е прекрасна новина. Лека,спокойна и до финал!

# 86
  • Мнения: 2 364
Тонче,много се усмихнах като ти прочетох поста Hug И аз имам някакво предчувствие,но само всичко да е наред,другото няма значение Animal Hatching Chick
Скрит текст:
Ние сме добре,на преглед съм чак края на месеца и не знам как ще издържа Grinning Надявам се тогава да видим пола Grinning От два дни нямам гадене,пу-пу.Вече си мажа корема,защото изведнъж хвръкна и не ми стават никакви дънки ,та си взех един чифт засега и мисля другия месец пак да поогледам.Иначе малко се замислих за храненето сега като каза,аз ям предимно картофени пюрета със сирене, картофи в други вариации и ориз,че друго не можех досега ,но ще видим на прегледа и ако има нещо,ще коригирам яденето.Месо не поглеждам,направо ме отвращава,но хемоглобинът ми е добре поне.Утре ще си взимам резултата от Бхс,но док каза,че всичко ще е наред,излезе ми много голям риск след прегледа с ехографа ,1 към 20000 ,та съм спокойна.Малко като че ли започнах да поотпускам душицата Grinning
Много прегръдки Hug
На всички много стиснати палчета и валеж от две черти Flowers Cherry Blossom

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Честитооо!Лека бременност до края!

# 88
  • Мнения: 1 989
Merilin2, честитооо  bouquet
Много се радвам за теб и ти желая лека бременност Hug

# 89
  • Мнения: 2 340
Етоалче, исках да кажеш, че ти е много нисък риска (малък Wink) и при мен беше така.
Скрит текст:
Радвам се, че е преминало гаденето. Едната ми приятелка ядеше само картофи и ориз, докато й се гадеше, нормално е Simple Smile  Месото и аз го ям вече от абсолютна нужда, защото не останаха други неща, освен салата, месо, леща.. И аз съм наред с хемоглобина, беше започнал да пада малко, но засилих месото и се разминах от желязо, защото хич не ми се иска да го приемам...Стискам палци и знам, че всичко ще е наред Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт