Къде в Пловдив??? - 73

  • 63 652
  • 743
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 7 714
Благодаря! А около/в Гранда (без)платен паркинг има ли ?

Има подземен , влиза се от страната на П.Д.Петков , а пред Гранд има синя зона Simple Smile

# 121
  • Мнения: 5 605
Благодаря!А трябва ли да пазарувам нещо,за да ми е безплатен подземния ?
Благодаря!

# 122
  • Мнения: 7 714
Благодаря!А трябва ли да пазарувам нещо,за да ми е безплатен подземния ?
Благодаря!
Мисля, че ако пазаруваш в Лекси и дадеш картата от паркинга на каса и не плащаш

# 123
  • Мнения: 398
Здравейте, може ли препоръка за детски нефролог в нашия град?
Според нашето джипи е само един - д-р Гечев https://superdoc.bg/lekar/d-r-nikolay-gechev-2109/
А детски уролози пък изобщо няма, трябва до София да се ходи Anguished

# 124
  • Мнения: X
При д-р Мантаркова, като детски нефролог съм водила малката. Но направлението беше за педиатър. Приема в ДКЦ I.

# 125
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Благодаря Ви и двамата ги намерих в нета, т.е само тях намерих и аз.

Реални отзиви за д-р Гечева,ако някой е ходил, може ли ?   Спира ме това, че е млад и това, че се рекламира доста. Но нямам мнение на пациентите му...

Обаждах се на д-р Мантаркова,но не успях да се свържа на 3 телефона. Утре пише някъде , че е следобед, ще се напънем за нея, май май.

Само да знаете, че частният ни педиатър д-р Миленков и той има такава специалност (аз го разбрах днес). Но той не работи по здравна каза, ако някой го вълнува. Аз просто искам още едно мнение, за всеки случай и от някой практикуващ в болница/поликлиника.

# 126
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
Някой да знае от къде мога да купя парфюма "Габриел" на Шанел?  newsm78

# 127
  • Мнения: 4 150

Само да знаете, че частният ни педиатър д-р Миленков и той има такава специалност (аз го разбрах днес). Но той не работи по здравна каза, ако някой го вълнува. Аз просто искам още едно мнение, за всеки случай и от някой практикуващ в болница/поликлиника.
водих сина ми при миленков
изобщо не съм доволна
дали не разбира или не го интерес,ува-така и не разбрах
но не си губете времето с него

# 128
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
За Миленков има много мнения, но ние ходим от 17 години при него, вие от един път ли преценихте, че ще си губя времето?
Това дали разбира, може би колегите му и неизлекуваните му пациенти могат да споделят, но той лично е лекувал и мен, от доста сериозно заболяване като дете. Там, където другите лекари не смеят да помислят, мисли той.
На нас той ни помага и помогна с доста по-големи проблеми, които сме имали (говоря за дъщеря ми).

Традиционалист, който лекува с лекарства, а не хомеопатия и илачи- поне някой, ако се засили натам, да го има предвид, защото съм чела как изписвал антибиотици и видиш ли детето нямало нужда. Ние поне без проблем не го търсим, а като имаме проблем, за да отидем при него - решението в повечето случай си опира до лекарства.
И като характер този лекар не е за всеки, така, че аз лично разбирам защо има такива мнения.


Детски нефролог на мен ми е нужен най-вече и заради апаратурата, Миленков има един стар ехограф, на който всичко вижда, но друго си е още един път да ни видят и пипнат. Не пренебрегвам вече никакъв симптом, след като сме си изпатили

# 129
  • Мнения: 54 762
Ти последно нефролог или уролог търсиш? Има разлика.
За нефролог, не че нещо кой знае какво е било, но все пак обърна внимание - Мантаркова.

# 130
  • Пловдив
  • Мнения: 3 746
Някой да знае от къде мога да купя парфюма "Габриел" на Шанел?  newsm78
Само и единствено от Прити шоп 👍🏻.

# 131
  • Мнения: 4 150
За Миленков има много мнения, но ние ходим от 17 години при него, вие от един път ли преценихте, че ще си губя времето?
Е не е един път,четири месеца се влачихме при него
Абсолютна незаинтересованост ,просто гледаше да си прибира 30- то лева
Вие може да сте доволна,но аз не съм и имам право да изкажа мнение,нали?
А отношението му изобщо няма да коментирам,бих го преглътнала,ако другото беше ОК
В софия попаднахме на лекарка ,която с две посещения реши проблема

# 132
  • Мнения: 54 762
Миленков е много добър педиатър. Водила съм детето като бебе.
Но не е специалист по всичко.

# 133
  • Мнения: 2 533
Здравейте, много се надявам да ми помогнете. Страшно много харесах едни обувки, но момичето, което ги носеше каза, че са от Пловдив, ако някой ги е виждал и знае от кой магазин са или може да ми каже марката:
Скрит текст:

# 134
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Ти последно нефролог или уролог търсиш? Има разлика.
За нефролог, не че нещо кой знае какво е било, но все пак обърна внимание - Мантаркова.

Благодаря за отзивите за Мантаркова, днес не успях да я хвана навреме, бяхме при Миленков да ни назначи лечение, познайте с кого са били екип има- няма 40 години...еми, точно с нея. Той, както разбрах днес, има тази специалност. Разбира се, че не е лекар за всеки и за всичко, но до тук с нашите детски болести ги разбира добре. Не бяхме боледували скоро, за съжаление обаче се наложи да го видим пак.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт