Къде в Пловдив??? - 73

  • 63 533
  • 743
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 7 710
С. Виж в сайта на тенденз,в емаг  в обувките имаше такива модели.
Гледах в Тенденз и нямат... Освен да видя и в Емаг. Проблемът ми е, че търся идентични. Доколкото говорих с момичето били някаква реплика, турски били и на кутията пишело нещо изкривено от Moschino. "Mottino" или нещо такова.
В такъв случай провери в циганския мол в началото на изгрев. А момичето толкова ли не помни от къде ги е взело ?

# 151
  • Мнения: 2 525
С. Виж в сайта на тенденз,в емаг  в обувките имаше такива модели.
Гледах в Тенденз и нямат... Освен да видя и в Емаг. Проблемът ми е, че търся идентични. Доколкото говорих с момичето били някаква реплика, турски били и на кутията пишело нещо изкривено от Moschino. "Mottino" или нещо такова.
В такъв случай провери в циганския мол в началото на изгрев. А момичето толкова ли не помни от къде ги е взело ?
Явно не. Каза, че обиколила страшно много магазини и точно тези обувки откъде са й е забравила. Каза, че ще снима кутията, за да сме сигурни в марката.

# 152
  • Мнения: 10 442
Ай стига с тия обувки де Simple Smile че и грозни...
Вземи си купи различни да не сте като нощни шафчета Simple Smile)

# 153
# 154
# 155
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Къдеееее? Къде ги намери? Три дни търсим обувки. Аз не публикувам но диря обуща където се сетя. И накрая да пропуснем края на сериала. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 156
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Здравейте.
Може ли да ми препоръчате от къде може да се купят цветя(за предпочитане в саксия, но и букет в краен случай става) и магазинът да прави доставки?
Идеално би било да имат онлайн заявки, но ако няма - ще се разходя и на място Simple Smile

# 157
  • Мнения: X
Тилия, до Джумая джамия имат магазин.

# 158
  • Мнения: 5 601
Здравейте.
Може ли да ми препоръчате от къде може да се купят цветя(за предпочитане в саксия, но и букет в краен случай става) и магазинът да прави доставки?
Идеално би било да имат онлайн заявки, но ако няма - ще се разходя и на място Simple Smile
Букети Криста,координати в Интернет

# 159
  • Мнения: 111
Къде има магазин за домашни любимци с приличен избор? Искам да купя на децата нещо дребно - морско свинче, зайче, рибки... и аз още не знам какво..

# 160
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Къде има магазин за домашни любимци с приличен избор? Искам да купя на децата нещо дребно - морско свинче, зайче, рибки... и аз още не знам какво..
На ул. Авксентий Велешки, като тръгнеш от Градския дом на Културата в посока Сточна гара, пада се от дясно, малко преди градската градина - виждала съм и рибки, и зайчета, и птички

# 161
  • Мнения: 10 442
Къде има магазин за домашни любимци с приличен избор? Искам да купя на децата нещо дребно - морско свинче, зайче, рибки... и аз още не знам какво..
Само че знай, че си го купуваш за себе си! Децата точно 3 дни ..
няколко пъти съм го "яла" тоз момент Simple Smile

# 162
  • Пловдив
  • Мнения: 732
Къде има магазин за домашни любимци с приличен избор? Искам да купя на децата нещо дребно - морско свинче, зайче, рибки... и аз още не знам какво..
Само че знай, че си го купуваш за себе си! Децата точно 3 дни ..
няколко пъти съм го "яла" тоз момент Simple Smile
Хаха...Точно така е.

# 163
  • Мнения: X
С нашите рибки достойно си го отнесох за 8-9 години. Тази пролет ми писна и аквариума го "пенсионирахме". Казала съм повече никога домашни любимци. То не бяха помпи, лампи, водорасли, то не беше чудо. На всеки два-три месеца - излишни разходи. И все като дойдеше някой в къщи - защо ви е толкова занемарен аквариума, при условие че през две седмици се чистеше. То не е като онези огромни аквариуми в моловете, които са професионално поддържани.

# 164
  • Мнения: 83
Къде има магазин за домашни любимци с приличен избор? Искам да купя на децата нещо дребно - морско свинче, зайче, рибки... и аз още не знам какво..
До 2-ро ДКЦ също има зоомагазин, както и срещу МОЛ Пловдив. Този до ДКЦ-то е по-голям и има доста животни, рибки...

Общи условия

Активация на акаунт