Къде в Пловдив??? - 73

  • 63 539
  • 743
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: X
Пелените си остават за вас. С единия комплект поливат бебето след раждането, не мисля, че ще е проблем след това да си го обличате с дрешки. Не знам как стои въпроса обаче ако сте секцио.

# 226
  • Майничка
  • Мнения: 12 584
Добър вечер,
в старите теми някой  беше препоръчал маникюрист  за медицински педикюр/враснал нокът/
Ако  ме прочете ,моля да ми припомни!
Благодаря!

Девойката от "Леда" на "Мария Луиза", до "Авеню" и Петя /Петранка/ Петрова, на "Янтра"10.

# 227
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Благодаря,gargamela!

# 228
  • Мнения: 397
Здравейте, да знаете къде са изкарали вече зимни детски якета - аз търся за момиче на 8г., да е дебело и да не е късо?

# 229
  • Мнения: 7 710
Здравейте, да знаете къде са изкарали вече зимни детски якета - аз търся за момиче на 8г., да е дебело и да не е късо?
http://www2.hm.com/bg_bg/deca/pazaruvane-po-tema/9lf-go-outside. … &page-size=90

# 230
  • Мнения: 3 841
Здравейте!  От къде мога да си купя истински мед и прополис( без спирт)?

# 231
  • Пловдив
  • Мнения: 40 801
Здравейте!  От къде мога да си купя истински мед и прополис( без спирт)?
от някой м-н за пчелни продукти.сещам се за един в страни на у-ще Душо Хаджидеков.

# 232
  • Мнения: 2 820
Здравейте!  От къде мога да си купя истински мед и прополис( без спирт)?
На Събота пазара има сергия на производители на мед и прополис съм виждала там.

# 233
  • Мнения: 7 710
Здравейте!  От къде мога да си купя истински мед и прополис( без спирт)?
В кършака има един уникален магазин за здрвословни и био храни, мисля че се казваше Здравена ... на ъгъла на Поп Манол и Брезовска ... А от към цени -  всичко си е разумно  https://www.google.bg/maps/place/%D0%9C%D0%BB%D0%B5%D1%87%D0%B5% … d24.7454374?hl=bg

# 234
  • Мнения: 296
Много моля за спешна информация  Praynig Къде в Пловдив мога да намеря армирано стъкло? Счупи ми се капандурата на тавана, която беше по наследство с обикновено стъкло, но сега искаме да сложим армирано. В момента сме с найлон в тия дъждове. Sad Или пък да ми препоръчате стъклар, който да има такива стъкла и да извършва евентуално монтаж?

# 235
  • Мнения: 4 871
Да ви питам, магазините Фраш (конкретно този на пешеходния мост ме интересува) каква стока продават? Дрехите аутлет ли са или са втора употреба?

# 236
  • Мнения: 5 602
Да ви питам, магазините Фраш (конкретно този на пешеходния мост ме интересува) каква стока продават? Дрехите аутлет ли са или са втора употреба?
Това,което аз съм виждала е втора ръка.

Здравейте!  От къде мога да си купя истински мед и прополис( без спирт)?
До сладкарница Неделя на 6 септември- от лявата страна в безистена-пчеларски магазин.Сипва меда от тенекии,има и прополис на парчета.

# 237
  • Мнения: X
Стъклар има на ул. Ален мак. По заявка мисля, че може да ти достави армирано стъкло. Доста е по-скъпо от обикновеното.

# 238
  • Пловдив
  • Мнения: 1 437
Здравейте.От къде може да се купят  мъжки обувки номер 47 ?

# 239
  • Мнения: X
Здравейте.От къде може да се купят  мъжки обувки номер 47 ?
В Мат Стар има до 50 номер.

Общи условия

Активация на акаунт