Пациентки на АГ болница "Д-р Щерев" гр. София - Тема No 13

  • 102 794
  • 823
  •   2
Отговори
# 360
  • Мнения: 402
Рая, както се казва тихичко честито! Не спираш нищо от хапчетата, най - малко фраксипарина. Предполагам Савова ще върне обаждане утре .

# 361
  • Мнения: 731
имам го, ако не ти го е пратил някой, пиши ми ЛС и ще ти го дам. Понякога връща обаждане късно.

# 362
  • София
  • Мнения: 4 884
За какво ще  я занимаваш? Продължаваш си всички лекарства и на преглед за сакче 20 дни след трансфера. Успех! 

# 363
  • Мнения: 27
Благодаря ви Simple Smile май няма да я притеснявам и ще изчакам да звънне. До тогава продължавам да си пия всичко... дай боже всичко да е наред..пожелавам такива резултати на всичкии Wink

# 364
  • Мнения: 316
Raia_04 честито! Продължавай с всички лекарства, а за преглед си след 10дни ! Преди години така ми каза самата д-р Савова, след като и съобщих за резултата на ден 13-ти от моя трансфер!

# 365
  • Мнения: 601
Рая, тихичко честито! Всичко продължаваш! Мен ме извика за преглед на 21 ден след трансфер.

# 366
  • Мнения: 22
Браво Raia  bouquet

# 367
  • Пловдив
  • Мнения: 591
Рая, браво! Много се радвам! Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам! В неделя бяхме при др Савова да я запознаем с още едно нейно бебе и много се зарадва!

# 368
  • Мнения: 54
Здравейте момичета Blush искам да попитам за мнение за д-р Арабаджи, мисля да раждам при нея. Благодоря предварително.

# 369
  • София
  • Мнения: 2 016
При д-р Арабаджи ли се проследяваш? Ако е да, значи най-добре ти ще си я усетила дали е твоя лекар за раждането.

# 370
  • Мнения: 54
При д-р Арабаджи ли се проследяваш? Ако е да, значи най-добре ти ще си я усетила дали е твоя лекар за раждането.
Не съм се следила при нея и в болницата.

# 371
  • Мнения: X
Здравейте, дами! Предстои ми инвитро процедура в клиника Щерев. За първи път ми е и не знам какво да очаквам. Ще съм със стимулация. Имам много въпроси в главата.. През ден ли ще проследяваме фоликулите и всеки път ли ще ми взимат кръв. Четох в сайта им как минава една процедура, но исках да питам и вас, които сте минали вече оттам. И какви са тези мускулни релаксанти, които се инжектират преди трансфер?
Благодаря на всички, които ще отделят време, за да ми отговорят Flowers Sunflower

# 372
  • Мнения: 601
Слънце знам, че искаш да знаеш какво те очаква, но мога да ти кажа да се оставиш в техни ръце и да не се притесняваш за нищо. Ще ти споделя при мен как протече стимулацията, аз бях по къс протокол.
УЗ на 2, 6, 9, 10 ден; хормони LH, Progesterone, E2 на 6,9,10 ден. На 11 ден таймиране с Овитрел и 13 ден пункция.
Успех момиче!

# 373
  • Мнения: X
Благодаря за отговора Flowers Cherry Blossom! Аз имам доверие на всички там, но искам да знам какво ме очаква, за всичко съм така - да знам предварително  Smiley

# 374
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
Благодаря за отговора Flowers Cherry Blossom! Аз имам доверие на всички там, но искам да знам какво ме очаква, за всичко съм така - да знам предварително  Smiley

А при кой лекар ходиш? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт