Пациентки на АГ болница "Д-р Щерев" гр. София - Тема No 13

  • 102 846
  • 823
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 53
Един път седмично го изследват,но ПАК са изтрили данните от профила ми и не мога да видя кога точно. Върти ми се нещо за сряда или четвъртък.



Здравейте, знаете ли за колко време става готов резултата на АМХ?

# 601
  • София
  • Мнения: 1 480
В четвъртък е. Ако го пуснеш в сряда, на следв ден ще е готов.

# 602
  • София
  • Мнения: 1 358
Пфф, и късмета...то сряда не е работен.

# 603
  • София
  • Мнения: 1 480
Четвъртък отиди много рано.
А какво като сряда е неработен, тя нали лабораторията им работи всеки ден, аз редовно ходя в неделя, че е по-спокойно

# 604
  • София
  • Мнения: 1 358
Хулиганката, мерси, ще се пробвам в сряда Blush
Весели празници на всички.

# 605
  • What are you laughing at?
  • Мнения: 337
Здравейте момичета, днес ни излезна кариотипа на мен и на моята половинка, в неговия резултата има някои отклонения, незнам как да процедирам, някой от вас консултирал ли се е с генетиците в Щерев по телефона или трябва на място да отида?  Благодаря предварително.

# 606
  • Мнения: 1 278
Аз правих консултация с доц. Димова за кариотипа на мъжа ми. Приема в четвъртък между 17 и 18, по спомен, но провери. Ако запишеш час, консултацията е 50 лв. Какъв е проблемът в кариотипа на мъжа ти (ако искаш да споделиш, може и на лично).

# 607
  • София
  • Мнения: 626
Аз правих консултация с доц. Димова за кариотипа на мъжа ми. Приема в четвъртък между 17 и 18, по спомен, но провери. Ако запишеш час, консултацията е 50 лв. Какъв е проблемът в кариотипа на мъжа ти (ако искаш да споделиш, може и на лично).

Бих искала да попитам доволна ли си от консултацията с доц. Димова? Имам предвид дали ти даде изчерпателни разяснения във връзка с изследванията. Имам някакво уж леко отклонение в кариотипа, което според лекуващата ми лекарка няма никакво значение, но мен все пак не ми е спокойно, защото не съм много наясно с генетичните изследвания.

# 608
  • Мнения: 1 278
Доволна, да. Тя работи и за НГЛ.
Аз всъщност отидох, защото благодарение на момиче във форума, обърнах внимание на едно разминаване в изписването на проблемните хромозоми. Тъй като вече бях прочела за какво става въпрос, с доц. Димова прегледахме отново снимките на хромозомите, за да се уверим в правилната диагноза. Обясни ми подробно какво да очаквам и ми даде насоки за предимплантационна диагностика на ембрионите. Написа ми и становище за кандидатстване за финансиране от ЦАР.

# 609
  • Мнения: 784
Аз пък честно казано не съм доволна от нея. Правила съм консултации в НГЛ и беше много разхвърляна и много бих казала с несериозно поведение спрямо случая ни. Освен това ни накара да платим, уж за да стане бързо за месец. Познайте чакахме 11 месеца и след много разправии и скандали най-накрая стана, но благодарение на съдействието на проф. Кременски. Това е лекаря който бих казала, че си заслужава за консултация.
Все пак всеки случай е индивидуален и много зависи от конкретния проблем.

# 610
  • София
  • Мнения: 626
Може би отношението и обръщането на внимание е различно когато си в държавната болница и в частната. За съжаление при някои лекари това е доста осезаемо. Предполагам от там идва разликата в двата случая. А Кременски къде консултира в момента, защото доколкото знам в НГЛ е Савов?

# 611
  • Мнения: 784
Може би отношението и обръщането на внимание е различно когато си в държавната болница и в частната. За съжаление при някои лекари това е доста осезаемо. Предполагам от там идва разликата в двата случая. А Кременски къде консултира в момента, защото доколкото знам в НГЛ е Савов?
На 14 етаж в МД, но ходи определени дни и с уговорка. Поне беше така преди 1год дано не са го махнали от там, защото ще е жалко.

# 612
  • София
  • Мнения: 1 358
Аз правих консултация в НГЛ, беше доц. Димова - отидох без предварителна уговорка и без да плащам нищо.
Доволна съм, сега ми предстои консултация за други изследвания и пак така ще направя.

# 613
  • Мнения: 199
Не, това не е проблема, аз ходих на консултация при нея в частната клиника, но тя ме извика да направим изследванията в държавната и не съм платила 1ст., а изследванията станаха за 2-3 месеца. Аз не съм доволна от Кременски, преди няколко години ходих при него, но той не ни обърна внимание, изпрати ме при друг, който до сега не е върнал резултати на никого.


Може би отношението и обръщането на внимание е различно когато си в държавната болница и в частната. За съжаление при някои лекари това е доста осезаемо. Предполагам от там идва разликата в двата случая. А Кременски къде консултира в момента, защото доколкото знам в НГЛ е Савов?

# 614
  • Мнения: 171
Момичета,

днес имах пункция в Щерев. Минах да си платя процедурата и поисках разбивка, според която плащам пункция + ИКСИ процедура.
Защо фактурират директно ИСКИ, може би заради повечето Я смятат да приложат комбиниран метод ли? Никой не го е обсъждал с мен и затова ми стана чудно. Мислех, че ще платя Инвитро и ако се наложи, после ще доплатя ИКСИ...
При вас как беше?

Общи условия

Активация на акаунт