Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 64

  • 92 889
  • 733
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 10 642
Спокойно, не си прецакала нищо.
Не се притеснявай. Но е по-добре да има малко движение след като го поставиш.
Кога беше трансфера

# 181
  • Мнения: 124
Спокойно, не си прецакала нищо.
Не се притеснявай. Но е по-добре да има малко движение след като го поставиш.
Кога беше трансфера

На 21.09 и тогава питах док, защото това ми е първи опит в тази клиника и тя каза
" вечер и лягаш"
Два пъти попитах, защото в предишната клиника казваха сутрин и деижение
Побърках се вече

# 182
  • Мнения: 728
Здравейте, момичета. Утре имам час за ЦС.. Та тази вечер си сложих първата свещичка, но нещо не ми понесе много добре.. може ли останлалите две да не ги слагам и вместо това да изпия един нимезил или аулин утре преди снимката?

# 183
  • София
  • Мнения: 10 642
Спокойно, не си прецакала нищо.
Не се притеснявай. Но е по-добре да има малко движение след като го поставиш.
Кога беше трансфера

На 21.09 и тогава питах док, защото това ми е първи опит в тази клиника и тя каза
" вечер и лягаш"
Два пъти попитах, защото в предишната клиника казваха сутрин и деижение
Побърках се вече
Не се притеснявай, продължавай си вечер. Не е толкова страшно. Просто за предпочитане е сутрин, но като си го почнала вечер, давай така

Здравейте, момичета. Утре имам час за ЦС.. Та тази вечер си сложих първата свещичка, но нещо не ми понесе много добре.. може ли останлалите две да не ги слагам и вместо това да изпия един нимезил или аулин утре преди снимката?
Що да не може, то не е нещо, което е пряко свързано със снимката.

# 184
  • Мнения: 124
Nandin, благодаря ти за отговора. Това, което повече ме притесни, че до сега не съм се движила след като го сложа, а направо заспивах. Мислиш ли, че така изобщо съм го усвоила? Страх ме е това  да не ми прецака опита .

# 185
  • София
  • Мнения: 10 642
Щом има контакт с лигавицата, няма как да не го усвоиш.
Не мисли сега такива неща, стискам палчета за положителен резултат.
Пресен или замръзен трансфер? Ако е пресен колко фоликулчета боднахте?
И последно при кой доктор си?  Simple Smile

# 186
  • София
  • Мнения: 10 642
Щом е пресен трансфера имаш и жълто тяло, което произвежда прогестерон не го мисли.
Довери се на доки и аз съм нейна пациентка, днес (вече вчера) влезнах в 19г.с.
Не съм първа младост, на 42 съм и с резециран яйчник. Казвам го за да ти дам кураж. Тя ще намери правилния път за теб

# 187
  • Мнения: 124
Щом е пресен трансфера имаш и жълто тяло, което произвежда прогестерон не го мисли.
Довери се на доки и аз съм нейна пациентка, днес (вече вчера) влезнах в 19г.с.
Не съм първа младост, на 42 съм и с резециран яйчник. Казвам го за да ти дам кураж. Тя ще намери правилния път за теб

Много ме зарадва! Честито! Да наистина ми вдъхна кураж.
И аз съм на близо 41. Все се надявам, че може пък да ми се получи , въпреки , че по-бавно се развиваше ембриончето. Божа работа.
Ти от кой път успя и от ЕЦ или ЗЕТ?

# 188
  • София
  • Мнения: 10 642
Ами това ми беше 4 опит (2ри по фонда)
На предния също забременях с близнаци, но 8-9 седмица им спряха сърчицата. А между двете бременности имам един неуспешен ЗЕТ. На ако броим трансферите е 5 опит.
Подала ли си документи за фонда?

# 189
  • Мнения: 124
Ами това ми беше 4 опит (2ри по фонда)
На предния също забременях с близнаци, но 8-9 седмица им спряха сърчицата. А между двете бременности имам един неуспешен ЗЕТ. На ако броим трансферите е 5 опит.
Подала ли си документи за фонда?
Съжалявам за това , което си преживяла.
Чакам втората заповед да излезе до края на годината. До тогава на ЕЦ пък ще видим

# 190
  • София
  • Мнения: 10 642
Супер. Доки ще се справи Simple Smile
В началото пробвахме с по-леки стимулации - инжекции, хапчета (няколко видя, комбинация хапчета + инжекции) най-вече заради финансовата страна и вси по 1 фоликул си отглеждах... 1 път извадихме 2 яйцеклетки и едната не беше годна за оплождане. В другите случаи не винаги си оплождаха яйцеклетките.
Обаче доки намери правилната стимулация за мен и този път извадихме 9 яйцеклетки (дори тя беше очудена).
Има и още нещо, което според мен помогна за успеха - ходех на боуен терапия. Поне според мен е допринесла и тя за успеха

# 191
  • Мнения: 124
9 е много добре! Аз имах вадени 5 най-много в Щерев. На последния цикъл Перси видя само 5 изходно и може би за това предложи на Ец.
Това за боуен терапията звучи мн интересно. Моля те кажи мещо повече. Къде ходи?
Имаш ли идея какво мога да пия за подобряване ЯР? Аз вьимам само иногинол

# 192
  • София
  • Мнения: 9 129
Здравейте, момичета Flowers Hibiscus.
Вече става досадно, но да си повторя питането. Някой знае ли дали доктор Стаменов ще отсъства в периода 10-30 октомври? Не ми се иска да остана пак неприятно изненадана - да свърша противозачатъчните, да се обадя за час и да се окаже, че го няма Flushed. Не знам дали има друг случай като мен, но тези противозачатъчни толкова не ми понасят (каквито и да пия), че всичко друго, сравнено с тях - вземане на кръв венозно, самопоставяне на инжекции, пункции, упойки и т.н. ми се струва като детска игра спрямо тях. Просто съм в някаква непрекъсната депресия, комбинирана с на ръба на нервна криза, докато ги пия, плюс си дебелея волно Relaxed, та не искам трети месец да ги пия.

# 193
  • София
  • Мнения: 23 188
издирвам цената на фостимон 75.
някога беше 40лв, дали има промяна?

# 194
  • София
  • Мнения: 10 642
Бамба, толкова трябва да е. От протокола за фонда цената му е 35,98лв. Та сигурно е към 40 иначе.
Sivil ще ти пиша по-късно на лични

Общи условия

Активация на акаунт