Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 64

  • 93 049
  • 733
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 659
Zazu обади се на тел. за запазване на час и питай за графика на д-р Стаменов. На мене винаги са ме предупреждавали ако ще отсъства и искам час за определен ден

# 196
  • София
  • Мнения: 9 141
Благодаря, -INA-73. И аз взех да клоня към този вариант. Като ми останат 1-2 хапчета, ще звънна да питам дали предстоят отсъствия на док, ако никой не пише в темата междувременно Flowers Blossom.

# 197
  • Мнения: X
Зазу, звнни на часове и търси Кристина или Кристиана беше, тя отговаряше за графика на доктора.
Търси лично нея, ако е заета помоли да ти върне обаждане, когато може и й обясни всичко каквото те притеснява. Много е любезна.

# 198
  • Мнения: 728
Здравейте. Днеск бях на снимка.. д-р Тихомирова ми я прави.. а утре ще отидем да обсъждаме с д-р Шефкетова какво ще правим от тук насетне. Таа дясната тръба пропуска много малко... а лявата си пропуска добре но е многп нагъната. Каза че е възможно да е в следствие от секциото преди 5г. Та се чудя дали лапаро в този случай може да направи някаквп подобрение или не..

# 199
  • Мнения: 578
В събота или неделя правят ли хистероскопия,съмнява ме ама да питам пак

# 200
  • Мнения: 433
Здравейте, по-миналата събота (16.09) бях на пункция и исках болничен, но жената на информация не работи събота и неделя, за това попълних заявка на регистратура и от тогава ни вест, ни кост. Знаете ли горе-долу колко време отнема издаването на болничен?

# 201
  • София
  • Мнения: 23 214
сигурно е готов вече, не очаквай да ти се обадят.
може да звъннеш на информация да проверят все пак дали е готов.

# 202
  • София
  • Мнения: 9 141
Обикновено за 2 работни дни са готови. Може да се обадиш на информация да питаш или направо да отидеш на място да си го получиш.

# 203
  • София
  • Мнения: 623
В събота или неделя правят ли хистероскопия,съ

мнява ме ама да питам пак

И мен ме интересува точно това.Не съм пациент на клиниката все още.

# 204
  • Мнения: 216
Момичета , какво се случва ако инсеминацията е направена на неспукани фуликули и след това не се спукат? Имам стимулация, след която имам 3 фуликула в ляво и четири в дясно. На реинсеминацията се видя, че повечето не са спукани. Имах прегнил 3000 и декапептил или нещо подобно, преди инсеминацията. След реинсеминацията почнах утрогестан. Сега почвам да усещам болки в областта на яйчниците.

# 205
  • Мнения: 728
Здравейте.. на първата страничка има линкове и един от тях е за стимулационните протоколи но не се отваря. Та за това ще питам в пост... Та предстои ни Инвитро/Икси... Докторката каза че първия опит ще го направим с лека стимулация с хапчета и на 2или3 ден от мц да отида при нея за да назначи хапчетата... ама аз да си питам какво представлява този протокол и какви хапчета се пият... да не е прословутия клостил дето сухо и сурово го пие? Благодаря

# 206
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Може и Аримидекс да е, или Фемара. Аз съм имала стимулация с комбинация от Аримидекс и инжекции Фостимон. Като отидеш на преглед ще разбереш. Ако не искаш Клостилбегит кажи на лекаря си.

# 207
  • Мнения: 17
Момичета,понеделник на пункцията изкараха 3 добри яйцеклетки и 1 недобра,вчера ми се обадиха и казаха,че въпреки качествените сперматозоиди,които са намерили,ИКСИ не е било успешно,защото яйцеклетките са били лутеинизирани или нещо такова,но вече не чувах нищо от това,което ми говореха.Моля,тези от Вас,които знаят за какви може да са причините за несполучливо оплождане,да ми дадат повече яснота.Благодаря Ви!

# 208
  • София
  • Мнения: 10 642
Както го обясняваш, яйцеклетките са били презрели

# 209
  • Мнения: X
Звънни и помоли отново да те свържат с биолозите и отговорите на въпросите си ще ги получиш от тях.
Попитай ги какво означава "лутеинизирали" яйцеклетки, те ще ти обяснят всичко.

Общи условия

Активация на акаунт