Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 64

  • 92 721
  • 733
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 124
Дуфастонът го дават в зависимост колко е бил прогестерона на трансфера.

Ами никой не ми е изследвал прогестерона нито при първият трансфер , нито сега. Нищо не разбирам вече Sad

Не се притеснявай, че не са ти го изследвали. Не всеки доктор го изследва преди трансфер. По логично е да ти добавят дуфастон след установяване на бремеността и тогава да се изследва. И много прогестерон не е добре, че презрява лигавицата.
Слушай доктора си и успех !
Благодаря ти за отговора. Просто ме е страх да не би да не направя всичко възможно, да не би да пропусна нещо ...което може да помогне за успешна бременност Blush

# 166
  • Мнения: 6 542
Охооо, Стефи, честити ходещи краченца Heart Eyes

# 167
  • Мнения: 833
Ина благодаря ти ,да борим се от дълго време и се надявам тази схема да е нашата,Че отчаянието се намества все повече и повече.

# 168
  • Sofia
  • Мнения: 127
Момичета здравейте, искам да ви попитам някоя от вас знае ли колко пари е копието от направена ЦС? Беше ми направена преди 1-2 месеца, но така и не получих някакъв документ за това. Благодаря

# 169
  • Мнения: X
Питай на регистратурата за копие от ЦС.

# 170
  • Мнения: 2 843
Момичета, АМХ може ли да се пусне в чист ден, не знам защо съм го пропуснала на третия ден? 😚

# 171
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Не те съветвам, няма да е показателен.
За какво ти е всъщност? Пускала ли си го до сега? Мисълта ми е, че ако си го пускала последната година горе-долу дава яснота за вида на стимулацията, но така или иначе по-важно е какво ще се види на ехографа. При теб предвид ЕМ и операцията едва ли е висок и лекарите са наясно с това.

# 172
  • Мнения: 2 843
Не съм го пускала, Пънче, очаква се да е ниско, но док го иска и него. Ще го пусна сега като ми дойде цикъла 🤗

# 173
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Щом ти го искат е друго, реших, че е самоинициатива Wink

# 174
  • пазарджик
  • Мнения: 514
Някой бил ли е като мен в стимулация само с пурегон и зарзио  и какъв беше резултата.Аз първите 3 дни съм x100, после 2x 150 и зарзиото през 2 дни.след това съм 6 ден на преглед и док.ще каже какво следва.

# 175
  • София
  • Мнения: 10 642
Какво значи САМО пурегон?
Обикновено така се започва (с препарат съдържащ само ФСХ) и след това се включва и препарат съдържащ ФСХ и ЛХ + по някое време цетротид

# 176
  • Варна
  • Мнения: 193
Момичета, споделете как минава акупунктурата при д-р Ликсов Blush

# 177
  • Мнения: 124
Момичета, кажете моля кога слагате кринон гела? Според едната док сутрин и задължително да се движа след това 30 мин, за да се усвои. Другата каза да го слагам преди да легна и да не се движа.
Какво да правя?  Thinking

# 178
  • София
  • Мнения: 10 642
Сутрин с движение

# 179
  • Мнения: 124

Е значи съвсем съм прецакала нещата, защото до момента го слагам преди да легна по индтрукция на док, която ми направи трансфера Sad

Общи условия

Активация на акаунт