Vip Brother 2017 - тема 2

  • 233 134
  • 3 846
  •   1
Отговори
# 1 440
  • Мнения: 14 966
Толкова тъпа серия беше, а вие сте изписали света! Отивам да се образовам.

И аз изгледах епизода за 40 минути , а четох темата час и половина  hahaha
От правописната полиция да ми уточнят думата шранг с К , или с Г е накрая. НЕма да се излагаме сега. Crossing Arms
Мара е останала само по сакче прада , как ли без шранг/К/-ове в тази елитна група Joy
Ама Цунито колко мъжкарски подмина вайкането и набримчи куфарите. Mr. Green
Само на мен ми Богнднаска ми се стори , че елементарее.
Известна е със скандала и сега го осребрява. Пфу.
И вместо да си зазимявате роклите У шрангове , пиЧиета търсите , ама ха Mr. Green

# 1 441
  • Мнения: 39 482
Момичета , къде да гледам втория епизод ? Рових в темата но не намирам .Много благодаря предварително Flowers Hibiscus
Нищо не си изпуснала. Е, само откровенията на Марги и Сашка В.

# 1 442
# 1 443
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Ох, не мога, записвам се в темата, в която ми е много по-забавно, отколкото епизодите по тв. Joy
След първоначалния кастинг нямах дразнители, все още, ноооо след снощния финал двете мауглита са ми най-анти. Много лигави, инфантилни и мякат, като секс котета.

# 1 444
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Само на мен ми Богнднаска ми се стори , че елементарее.


ДобрЮтро ви!

Тц. Не само на теб. +1

Уточнявам за последен път. ФнимавайтИ и записвайтИ! Нито е щранг, нито е щранк, нито е шрангове. Мар-че-то ка-за: шранговити.

Ще ни излезе име, начи!

# 1 445
  • Мнения: 5 903
Обаче на Дилов му личи, че ходи на терапия, има забележителен напредък през годините.

А, да! Дилов вече изобщо не фъфли както преди. Спомням си как Слави се бъзикаше как Дилов си поръчвал 'Джин с джус'.  Joy
Тя Мегс май няма толкова дълбоки говорни дефекти. Само 'р' изговаря неправилно. На нея май проблемът и е по-скоро, че като скоропоговорка ги казва изреченията.
Дилов почна да се поправя, когато навлезе в политиката. Ми не може да говориш умни неща, пък нищо да не ти се разбира.

# 1 446
  • София
  • Мнения: 5 712
Сашка с ликьора.. и мария милата ще се поболее от притеснение къде са и щранговете... 😂😂😂😂😂
Вие се смеете, ама в тия калъфи се слагат скъпите тоалети, а аз четох, че някои "звИзди" са наели скъпи рокли и бижута...ако на Мара и липсват най хубавите дрехи, ще седи по анцузи от тип скъпа пижама. От друга страна може би брадъра нарочно не и ги достави, сеир да има.
И междувременно са ги раздали на жените си, да ги поносят малко...  Joy Joy Joy

# 1 447
  • Мнения: 48 006
:joy:art deco Joy

# 1 448
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Изписали сте света...връщам се да ви прочета, засега темата е по-интересна от предаването..снощи лееко се разочаровах-започна и 30мин даваха влизането им,10мин близначките(много глуповати ми се видяха Close ) напълно непознати за мен, големи позьорки, 10мин МарчИто и шранговИти, реклама и хоп край😂
Ама Сашето видяхте ли я-ликьор от орехчета за хормони Joy жива да не бях..лятото що пари пръснах по лекари и хапове, пък то имало лесно😉
И на мен Богданска ми простее, жалко, хубаво момиче е и мислех, че няма да е куха, но ще видим по-натам.
Енджито с 10 куфара Scream ще е панаир на суетата то е ясно.
Арт Деко, недей така, че Мара ще откачи..това са маркови парцалки... в тоя ред на мисли, дали наистина ги наемат Rolling Eyes

# 1 449
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Ами, ако наистина да под наем дрехите на Марчето, ще се притесни не, ами.... Предполагам, че ще й ги върнат щранговити  hahaha

# 1 450
  • Мнения: X
Ще е майтап ако Енджито първа излезе. С тия 10 куфара.. бая багаж ще стяга. Rolling Eyes

Простее Богданска. Напъва се да е оригинална, раздава го непукист. Но не се получава. А е красива жена.

# 1 451
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ще е майтап ако Енджито първа излезе. С тия 10 куфара.. бая багаж ще стяга. Rolling Eyes

По-голям майтап ще е да я номинират седмица след седмица и тя да си събира багажа всеки път.

# 1 452
  • Мнения: X
Даа. Laughing  Имало е такива участници преди. Но не с толкова багаж.

# 1 453
  • София
  • Мнения: 23 010
Довечера номинации ли ще има? Чух само, че Ники щял да води, а не можах да ви изчета.  Crazy

# 1 454
  • Мнения: X
Миглена Ангелова кога трябва да се присъедини към екипа? Може би на лайфовете ще е с Кънчев или как.. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт