Любители на кучета - тема 75

  • 32 361
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Благодаря за препоръката за храна , но 45 лв за 3 кг , ми се струва много висока цена , като предполагам ,че ще ядем по много Grinning

Ето добра оферта за Taste of the Wild:


Имай предвид, че когато храната е такъв клас се слага много по-малък грамаж от нея на ден и цената идва отлична така.

# 16
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Много яка снимка на "тримата" Wink

# 17
  • Мнения: 1 786
Много яка снимка на "тримата" Wink

Мишката е любима играчка и на двамата . Крия я от Грейси, защото полудява като я види, но после ходи да плаче пред шкафа Grinning

P.S. Коте, ако не се появят друго предложения, може да сложиш снимката на Чарли с морето на корицата .

# 18
  • София
  • Мнения: 8 348
мда и акана и и тейст са добри
аз храня лабрадор, много едър, с второто и ми идва поносимо като цена
бизонския е по-добър от рибешкия, поне при мен
купувам само по интернет и само на чувал, иначе не си струва

по-добре бързо реши коя ще е храната
грамажа го определям с кухненско кантарче, нямам мерителна чашка за нея

а коремчето на кучето не трябва да е прекалено издуто след хранене, така се определя количеството на око

на 50 дена е малко, за да изпълнява команди
няма проблеми да го учиш, но не се разочаровай, като се разсейва


ау какви сладури
моите още не си играят кротко

# 19
  • Мнения: 5 598
Имайте предвид,че високия процент протеин-над 28-30 % натоварва много бъбреците.Аз добавям сварен ориз към гранулите.
За около 30 кг куче чувал от 13 кг TOW  ми стига за около месец и половина.

# 20
  • София
  • Мнения: 8 348
за растящо куче 30 килогрма чувал ТОУ ми стига за месец
тя забавя растежа, и съответно и пада грамажа полечка

вече сме на 6 месеца, 30 килограма, 58 см висока
на мама просенцето

# 21
  • Мнения: 2 695
Яааа, Чарли и Грейси се появиха. Липсвахте ни Revolving Hearts

Благодаря за новата тема Flowers Hibiscus

# 22
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Благодаря за новата тема bouquet
По-късно ще платя Simple Smile.
И ние сме с котка и куче, по въпроса с храната мога тихичко да се похваля, че успяхме да я научим да не пипа гранулите на Лео, но... това е когато сме в стаята. Ако не я гледа никой, имам подозрения че си похапва.. Grinning. Та, ще продължаваме с обучението. Иначе е много смешна - ляга пред гранулите на котката, гледа ги втренчено и диша дълбоко, все едно поне малко на миризмата да се понаслаждава hahaha

# 23
  • Мнения: 1 786
Е, аз зачезвам, после пак се връщам, не мога да избягам от вас и това си е Heart
Грейси не проявява никакъв интерес към храна на Чарли, той обаче само дебне да падне някоя гранулка на земята .

# 24
  • София
  • Мнения: 1 164
А , какво мислите за тази храна - ?

# 25
  • Мнения: 92
Благодаря и аз за новата тема bouquet. Видях  Джулия, бялата топка готина и на Джак двамката сладурковци Hug



Carrie^, стахотно кучо Heart Eyes, грозно като мойта извънземната Laughing, но те всички са такива де Laughing Laughing... и не, не и съхне нослето, но тя постоянно си го ближе та за това все и е мокро мисля.
Sivi, ние излязохме с идеята именно да свърши нуждите и да се прибереме. Но гадината проклета един час си душеше в земята и се радваше на кучетата и стопаните им. И като се прибрахме и веднага на балкона. Е, сецнах и пупкането и веднага отново на вън.  Но след голямата нужда се мотахме заради малката такава. И след 10тина минутки я свърши и тая работа. И после на спокойствие седнахме с моя да изпиеме сутрешно кафе и товеа беше. Сега пак ще излизаме, че се наобядва преди малко. Дано този път по бързо свърши работа, че искам да ям сладолед Laughing

# 26
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 840
Книгата на Сизър Милан я има в нета, ако някой се интересува, мога да пусна линк за изтегляне.

# 27
  • Мнения: 2 911
soon123 извеждай я на място без кучета. Нека няма с какво да се отплесва. После ще има достатъчно време да лудува със себеподобни, но сега е време за учене. Когато се научи в спокойна среда, после по лесно ще е когато е навалица.
paranoir харесай си някоя храна, която ти е по джоба, виж как се отразява на кучето и си му взимай само такава.
Иначе аз на Макс от TOTW му давам по 350 грама на ден. Понякога и по малко, ако му слагам добавка към тях.
И да платя данък с прасето:

# 28
  • Мнения: 92
Аууууу, за това не се бях сетила...за място без кучета ooooh!.  Много ти Благодаря Sivi. От утре сутринта започваме на другото място да се обучаваме. Дано тая гадина зацепи бързо какво се иска от нея, че плочките ми се протъркаха от миене вече  Laughing

# 29
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Аз мисля да минаваме на два пъти дневно хранене. Дажбата е малко по-малко от 300 г на Акана за млади кучета голяма порода. Много е кльощава нашата госпойца, редовно я ожалват по градинките как й се броят ребрата, но ветеринарите, смятат че е ок.
Ето данъче:


Общи условия

Активация на акаунт