Форумски липси - 5

  • 179 342
  • 1 563
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 62 594
спокойто, всеки рано или късно започва да се връща към местопрестъплението, макар да се прави на прероден. А ако се държи като съвсем различен човек, вече си намирисва на друго. Старите връзки и навици не се късат толкова лесно. Щом веднъж си се върнал, все ще се разбере кой си.

# 331
  • Пловдив
  • Мнения: 28 970
Получих странно ЛС с пикантерии за Андариел. Май някой е объркал получателя. #Crazy
Е не, как аз НИКОГА не получавам ЛС с пикантерии?!?! Всички очакват вече да ги знам пусто.....

# 332
  • София
  • Мнения: 62 594
Още помня Анди как ме насмете в една детска тема. newsm43

извинявам се, каквото и да съм написала, не е било с лошо.

# 333
  • Мнения: 22 030
Янтро, да ти метна едно на ноктите ми след плевене. Можеш да го ползваш като компромат, че само се правя на кифльок.

# 334
  • Мнения: 2 843
...Подвизаваше се като Априлска вълшебница...

Да, явно с това име съм я засичала и него съм го запомнила.

Някой попита за Куркума - за мен той е единственият мъж във форума, който пише смислено, но явно вече е активен в малко теми. И има защо: беше много главоболно в политическите теми по едно време, направо не се търпеше; и на мен ми идваше да се оттегля.

# 335
  • Мнения: 15 959
То пък много трудно да се сетиш коя е, щом веднага се метна на Андариел...

# 336
  • Мнения: 1 794
Аз предлагам заглавието на темата да се промени така:БГ мама детектив или Не,че много ми липсваш,но те издирвам!

# 337
  • Мнения: 22 030
...Подвизаваше се като Априлска вълшебница...

Да, явно с това име съм я засичала и него съм го запомнила.

Някой попита за Куркума - за мен той е единственият мъж във форума, който пише смислено, но явно вече е активен в малко теми. И има защо: беше много главоболно в политическите теми по едно време, направо не се търпеше; и на мен ми идваше да се оттегля.

Куркума пише много увлекателно. Чак ме е яд, че не се занимава с това, но и като производител на зеленчуци го бива Simple Smile.

В Био зеленчуковата влизам да чета него и още една-две съфорумки, които пишат страхотно. Пренасям се просто на тези места.

# 338
  • Мнения: 14 614
Мен не ме интересува кой стар потребител точно се е явил с нов ник, нямам желание да го мисля. Очевидно има новаци, които са много наясно с форумния живот и се досещам, че са възкръснали замразени, но кои са, не ме вълнува, ясно е, че са такива, които са се пооляли със стария си ник и уж са се фръцнали обидено, ама не могат да се сдържат от участие и правят нова регистрация. Особено е смешно, когато някой с вчерашна регистрация се обърне към стар потребител с репликата "а не беше ли ти тази, която..." , с което веднага се разобличава и излага.

# 339
  • Мнения: 25 739
Абе, на мен, между другото, Андариел изобщо не ми се връзва с някакви пикантерии. Не е от тия, които следят със затаен дъх темите в СО за любовници и изневери, и се включват активно с "полезни" съвети за потърпевшите, не е писала за някакъв съмнително перфектен живот и като цяло ми изглежда прекалено академична. Все едно Аглая Епанчина (примерно) да влезе за съвет относно женения си многодетен любовник анонимно във "Въпроси всякакви за СО" - някак не ми се връзва за някои потребители.

# 340
  • Мнения: 64 894
И на мен не ми се връзва.
Анди може да избухва често и да кръстосваме шпаги по темите, но е сериозен човек.

# 341
  • Мнения: 22 030
Абе, на мен, между другото, Андариел изобщо не ми се връзва с някакви пикантерии. Не е от тия, които следят със затаен дъх темите в СО за любовници и изневери, и се включват активно с "полезни" съвети за потърпевшите, не е писала за някакъв съмнително перфектен живот и като цяло ми изглежда прекалено академична. Все едно Аглая Епанчина (примерно) да влезе за съвет относно женения си многодетен любовник анонимно във "Въпроси всякакви за СО" - някак не ми се връзва за някои потребители.

Ох, искам търкалящ се емотикон.
Трябва ли да влизаш е определени теми и да пускаш тъпи сексуални въпроси, за да имаш нормален живот?
В смисъл, всеки си има живот, независимо къде пише.

# 342
  • Пловдив
  • Мнения: 28 970
Андариел да си каже Simple SmileSimple SmileSimple Smile Тихите води били най-дълбоки Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 343
  • Мнения: 9 673
Мен ме плашеха с Андариел.  Laughing Имаше една потребителка с една драма с една питка, та няма да и забравя думите "Ако не спреш, ще викна Андариел от съседната тема и ще видиш"  Joy Joy

# 344
  • Мнения: 30 453
Стига бе, върза ли се изобщо някой, че съществува въпросното ЛС с пикантерии? Халосен патрон беше това.   Simple Smile

Ох, чак ми се прииска да си направя нова регистрация, не за друго, ами защото никога не съм минавала през форумска дефлорация.
Съмнявам се обаче, че ще успея да заблудя някого. Много трудоемка задача ми се вижда превъплъщаването в ССН (средностатистически новак), пък аз съм мързелив човек... А и не съм сигурна доколко успешно може да се имитира девствено и старателно полирано междуушие.

Общи условия

Активация на акаунт