Форумски липси - 5

  • 179 365
  • 1 563
  •   1
Отговори
# 1 560
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 734
ЛаБомба я имам във фб - чудна си е!
Руска - тоже.
Предай на Руска много специални поздрави от мен, много я харесвам и много пъти ме е разсмивала, та ми е олеквало на душицата.

Делф,  Hug

# 1 561
  • Другата България
  • Мнения: 44 035
Хаха, форумът е фрашкан с доносници.
Laughing Това и друг път ми е правило впечатление, като стане въпрос за някоя съфорумка в подобни теми, и след 1-2 стр. тя се появява. Има си хора за всичко, Тони.

# 1 562
  • Мнения: 9 044
Не е много сигурно. Аз например от много, много време чета темата. Сещам се за отминалите времена и се забавлавам.
Но едва на скоро бях до там провокирана, че да се включа. Предишният път, когато бях спомената, подминах. Сега обаче ми се стори прекалено свободна интерпретацията на описаните събития. До ниво на свобода, което я изкривяваше силно и в некоректна посока.
Определено обаче никой не ми е 'донесъл', че съм коментирана.

# 1 563

Общи условия

Активация на акаунт