Форумски липси - 5

  • 171 643
  • 1 563
  •   1
Отговори
# 1 515
  • Мнения: 14 502
Оф някой да даде линк, че стана един развален телефон и само се мъчите...

# 1 516
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Реших да пробвам, само с 4 думи в Гугъл търсачката открих случката. Ето :

http://old.bg-mamma.com/?topic=735492.msg26024164#msg26024164

# 1 517
  • Мнения: X
Жива да не бях! Скандал във форума за някаква среща в Белгия. Все пак това е Богинята, не й отива на божествения произход.
Дааа, помня скандала. Голяма селска простотия в няколко серии беше.

# 1 518
  • София
  • Мнения: 5 884
Реших да пробвам, само с 4 думи в Гугъл търсачката открих случката. Ето :

http://old.bg-mamma.com/?topic=735492.msg26024164#msg26024164
Май някой засегнат от приборите за охлюви е изпляскал случката. Sunglasses

# 1 519
  • Другата България
  • Мнения: 37 708
Жива да не бях! Скандал във форума за някаква среща в Белгия. Все пак това е Богинята, не й отива на божествения произход.
Дааа, помня скандала. Голяма селска простотия в няколко серии беше.
Аз значи съм запомнила версията на Сауле-то.

# 1 520
  • Мнения: 5 264
Богинята е писала последно 2017г, явно не драмата от 2013-та е причина да напусне форума.  12 потребителя и 7 госта четяха темата приключила през 2014 в момента Grinning

# 1 521
  • Мнения: 5 374
Клюката ни влече.

# 1 522
  • Мнения: 13 801
Богинката пише в другия форум.
И аз захванах отзвука на бурята навремето, според мен Боги беше правата. Дали е търсела специално асистиране за разходки по Брюксел и водене на мол не знам (мисля, че е достатъчно кадърна и сама да се заведе Simple Smile), по-скоро фучеше, заради някакви поръчани и неприети скъпи и не особено разрешени за пренасяне лекарства. Уж приятелска услуга на сродна душа, а душата се скатала, без каквото и да е обяснение и я поставила в доста деликатно положение на летището за обратно. Все пак, колкото и основателна причина да имаш за провал на уговорена среща (и приемане на пратка), винаги можеш да предупредиш по телефона или поне да се извиниш впоследствие.
А защо не са се разбирали на лични, вече е отделен въпрос.

# 1 523
  • Мнения: 2 695
Богинята е писала последно 2017г, явно не драмата от 2013-та е причина да напусне форума.  12 потребителя и 7 госта четяха темата приключила през 2014 в момента Grinning
Пред по-малка аудитория е много лесно да блестиш. В множеството блясъка не е така .... божествен Wink

# 1 524
  • Мнения: X
 Сещам се за една неприятна потребителка, Делфина фон Ю., която беше луда по животните и мразеше хората. После си е променила ник-а на "fayza".

 Приятна и интелигентна потребителка е Venetta, която все още е във форума, но вече не пише за съжаление.

# 1 525
  • Мнения: X
Сещам се за една неприятна потребителка, Делфина фон Ю., която беше луда по животните и мразеше хората. После си е променила ник-а на "fayza".
 

Значи пиши че и мен към лудите по принцип, но междувременно ще може ли да споделиш какъв беше предишният ти никнейм?

# 1 526
  • Мнения: 25 742
Кой от всичките?  Laughing

Май беше най-популярна като Отилия.

# 1 527
  • Другата България
  • Мнения: 37 708
Кой от всичките?  Laughing
Май беше най-популярна като Отилия.
"Пролет пукна", после беше "Иде пролет".

# 1 528
  • Мнения: X
Мерси, Сийке! Остана и Популе да има нов ник, а да не е изчезнала.

"Пролет пукна", после беше "Иде пролет".

Имам предложение. В заглавния пост на следващото издание на темата да има справочник със старите имена  на "новите", защото понякога наистина е неприятно.

# 1 529
  • Мнения: 25 742
За Популе не знам. Последно чух, че се подвизавала в политическите теми, а тях ги избягвам по принцип. По хигиенни причини.

Общи условия

Активация на акаунт