Форумски липси - 5

  • 171 751
  • 1 563
  •   1
Отговори
# 1 500
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Варна е едно малко селце, щом и аз се сетих кой е мъжът ú 😂

Имаше много грозен скандал между нея и Сауле (За срещата им в Белгия).

# 1 501
  • София
  • Мнения: 736
За Славче беше онова с роклята, която не върна и не плати и след това изчезна от форума.

# 1 502
  • Другата България
  • Мнения: 37 800
Имаше много грозен скандал между нея и Сауле (За срещата им в Белгия).
Значи правилно си спомням.

# 1 503
  • София
  • Мнения: 23 130
Жива да не бях! Скандал във форума за някаква среща в Белгия. Все пак това е Богинята, не й отива на божествения произход.
За Славчето и роклята защо ли не се учудвам.

# 1 504
  • Мнения: 25 878
Не, нали в цитата фигурира и Богинята, а и преди това говорехте за нея, с нея мислех, че имаше подобен скандал. Може и да греша.

Имаше, но не беше точно така, както си го описала. Предлагам да не ровим в тази история, от тези, в които всеки е прав за себе си, е.

# 1 505
  • Мнения: 2 695
Офф, Богинята с нейните превземки за кое е стилно и кое е кич. Естествено това, което тя харесва е висша мода. Въобще не ми липсва. На който са му залипсвали консултациите по модни въпроси да иде д я чете на другото място.

# 1 506
  • Другата България
  • Мнения: 37 800
Не, нали в цитата фигурира и Богинята, а и преди това говорехте за нея, с нея мислех, че имаше подобен скандал. Може и да греша.
Имаше, но не беше точно така, както си го описала. Предлагам да не ровим в тази история, от тези, в които всеки е прав за себе си, е.
Аз затова изрично подчертах, че може да греша, беше отдавна и не ми е приоритет да помня. Не ровя никъде, просто се сетих. Сауле винаги съм я харесвала, за съжаление не пише май от доста време.

# 1 507
  • Мнения: 22 036
Аз също си спомням разправията, но не мисля, че Богинята беше виновна. До колкото си спомням, беше поела ангажимент да занесе някакви лекарства, беше ги о сигурила, занесла и накрая никой не и беше вдигал, нито и бяха казали, че няма да се появят.

# 1 508
  • Другата България
  • Мнения: 37 800
Да, да, възможно е, дори ще се редактирам, аз не помня изобщо повода, но Богинята се държеше доста агресивно тогава.

# 1 509
  • Мнения: 25 878
Бясна беше и имаше защо. На нейно място аз също бих била.
Друг е въпросът дали щях да изпляскам историята във форума.

# 1 510
  • Мнения: 3 677
Изпляскването май не го почна Богинята.

# 1 511
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 883
Бясна беше и имаше защо. На нейно място аз също бих била.
Друг е въпросът дали щях да изпляскам историята във форума.

Сауле я изпляска.

# 1 512
  • Мнения: 25 878
Е, значи Богинята и за това не може да бъде упрекната.
Така че, хайде наистина са сложим край, а?

# 1 513
  • Мнения: 22 036
Да, не мисля, че Богинята имаше някаква вина.

# 1 514
  • Мнения: X
Потвърждавам, че изцепката беше на Сауле.
Богинята определено ми липсва.

Общи условия

Активация на акаунт