Форумски липси - 5

  • 171 570
  • 1 563
  •   1
Отговори
# 1 485
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Мен наистина ме е яд, че не съм я виждала. Всички казват, че е голяма красавица. 😊

И аз потвърждавам, въпреки че на доста малки снимчици съм я виждала, но то хубавото си личи винаги, излъчва някакъв неземен финес.

# 1 486
  • София
  • Мнения: 5 883
Мъжът ѝ обаче май не бил толкова хубав, та обикалял по ЛС-тата, съм чувала... Angry
Е, това е по-интересно вече...Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 487
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 375
Имаше една много свежа мацка, същиЙ парти енимъл беше- Eta. Тя някак изведнъж сякаш изчезна. Беше писала за проблеми в семейството преди това. Дано нещата да са се наредили и да е добре.  Hug

Ета е добре, вярвам. Щастлива, грееща и все така свежа! Прекрасни неща се случват в живота й.

# 1 488
  • Пловдив
  • Мнения: 14 500
Off. Нищо лично,
Скрит текст:
да, не споря за другото, само за това, кое е наказание, говоря - чист офтопик. Другото за CV-то и "заплахите" е така, за това, че Натали може би не е разбрала за какъв точно случай пита потребителят, също е така.

# 1 489
  • Мнения: X
Скрит текст:

"Нуждата" се нарича Везни....   Smiley  При девиз "Аз се колебая!" и вечно променящите ми се цели, настроения, желания и мечти, напълно разбираемо.
А, и най-важното, всичко ново в даден момент става старо и омръзва.
А да си все "нова и различна" е кредо на Везните.


А, извинявай, ама между колебание и шизофренно разслоение, има разлика.
Скрит текст:
Ти като непрекъснато си променяш и самоличността покрай мечтите и целите, ще почнеш да не се разпознаваш в калабълъка от самоличности.
Че, кое му е лошото?   Laughing
Иначе, човек трудно може да промени същността си, и самоличността в това число, ако ще и сто пъти да си смени името, дори в реалния живот.
А пък дали ежедневното ми "име" ще е Катерин/Амур/Кетрин/и не помня още как съм се "кръщавала", не променя факта, че съм си краси.мира, както съм се регистрирала тук.

# 1 490
  • Мнения: 3 633
Малко преди да спре да пише май стана някакъв скандал, но не помня какво точно беше
Сигурно някой е нарекъл Николета или Мара късокраки трътли, тя не търпеше подобни неща и много лично се засягаше от такива долни лъжи. Явно е залипсвала на някой, като нищо да се завърне скоро.
Богинята и аз съм я виждала, а съм толкова рядко във Варна, красавица е, кълна се.
Липсва ми, честно!

# 1 491
  • София
  • Мнения: 736
Малко преди да спре да пише май стана някакъв скандал, но не помня какво точно беше
Сигурно някой е нарекъл Николета или Мара късокраки трътли, тя не търпеше подобни неща и много лично се засягаше от такива долни лъжи. Явно е залипсвала на някой, като нищо да се завърне скоро.
Богинята и аз съм я виждала, а съм толкова рядко във Варна, красавица е, кълна се.

А дали не беше помолила съфорумка да й прати дреха за проба и нито я върна, нито я плати? Simple Smile

# 1 492
  • Мнения: 6 301
Аз от Авчето си купих много хубава рокля, която още нося, като си я облека и сещам за нея Laughing

# 1 493
  • Мнения: 3 633
А, къде мога да я "видя" така да се каже!?
Не, сериозно, много готин съфорумец беше!

# 1 494
  • Другата България
  • Мнения: 37 415
Малко преди да спре да пише май стана някакъв скандал, но не помня какво точно беше
Сигурно някой е нарекъл Николета или Мара късокраки трътли, тя не търпеше подобни неща и много лично се засягаше от такива долни лъжи. Явно е залипсвала на някой, като нищо да се завърне скоро.
Богинята и аз съм я виждала, а съм толкова рядко във Варна, красавица е, кълна се.
А дали не беше помолила съфорумка да й прати дреха за проба и нито я върна, нито я плати? Simple Smile
Това не знам, но помня един грандиозен скандал между нея и Сауле ако не се лъжа, тъй като варненката беше ходила в ...Белгия newsm78/там беше Саулето, нали?/ и имаха някакви недоразумения, имаше и много грозни изцепки и коментари. Дано не бъркам съфорумката. Изключително неприятна личност.

Последна редакция: ср, 26 сеп 2018, 13:19 от Merri_An

# 1 495
  • София
  • Мнения: 23 098
Аз помня Авчето като чалгаджийка и скандалджийка. Няма как да ми липсва.

# 1 496
  • София
  • Мнения: 736
Малко преди да спре да пише май стана някакъв скандал, но не помня какво точно беше
Сигурно някой е нарекъл Николета или Мара късокраки трътли, тя не търпеше подобни неща и много лично се засягаше от такива долни лъжи. Явно е залипсвала на някой, като нищо да се завърне скоро.
Богинята и аз съм я виждала, а съм толкова рядко във Варна, красавица е, кълна се.
А дали не беше помолила съфорумка да й прати дреха за проба и нито я върна, нито я плати? Simple Smile
Това не знам, но помня един грандиозен скандал между нея и Сауле ако не се лъжа, тъй като варненката беше ходила в ...Белгия newsm78/там беше Саулето, нали?/ и не ѝ обърнала подобаващо внимание, не я беше развеждала ли, приела в дома си ли...не помня точно какво беше, но имаше много грозни изцепки и коментари. Дано не бъркам съфорумката. Изключително неприятна личност.

Неее, бъркаш я! Славчето не е от Варна.
От Варна беше една друга девойка, но не помня какъв беше никът й.

# 1 497
  • Другата България
  • Мнения: 37 415
 Grinning Аз говоря за Богинята и Сауле, мислех, че нея визираш.

# 1 498
  • София
  • Мнения: 23 098
Аз също помислих, че иде реч за Славче Авче.

# 1 499
  • Другата България
  • Мнения: 37 415
Не, нали в цитата фигурира и Богинята, а и преди това говорехте за нея, с нея мислех, че имаше подобен скандал. Може и да греша.

Общи условия

Активация на акаунт