Въздухът е свобода – доверете се на надеждните ни инхалатори!

  • 8 081
  • 124
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 28
До сега не сме купували специално инхалатор, а съм си правила на мен конкретно по познатия стар начин - над кана с вряща вода... Формата на тези инхалатори ще улесни прилагането на тази процедура на децата. Интересува ме има ли препоръчителна възраст от която да може да се използва уреда?
Здравейте,
инхалаторът се използва след първата година или по рано по преценка на лекар.

# 76
  • Мнения: 28
Формата на животинче е забавна и интересна, както за най-малките така и за по-големите дечица.
Инхалации могат ли да се правят само при наличие на сополи или запушен нос и с каква продължителност и честота за денонощие?
Здравейте,
първоначално препоръчваме използването на Аспиратор : https://europharma.bg/27-aspiratori-i-pompi-za-krma

# 77
  • Мнения: 28
Здравейте,ние имаме инхалатор с форма на животинче.Купих го на бързо втора ръка /не много сполучлива покупка/именно с тази  цел-да им е по интересно.Определено формата помага да се задържи интереса на децата.Моя въпрос е може ли да се използва в легнало положение,защото моите близначета предпочитат тази поза.
Здравейте,
да, може да се използва в легнало положение.

# 78
  • Мнения: 28
Решила съм вече да купя инхалатор, но се колебая кой да взема
Компресорния или ултразвуковия.
Може ли да помоля да ми посочите прюсовете и минусите и на двата модела - за да избера подгодящия.
Предварително благодаря.
Синът ми е на почти 2 години
Здравейте,
Ултразвуковият инхалатор е безшумен, има 3 степени за регулиране на пулверизацията,
Компресорният инхалатор е по шумен и няма степени за регулиране на пулверизацията,
Обем на заряд с лекаство и на двата инахалатора  е 5мл.
За по подробна информация и сравнение посетете нашият сайт :https://europharma.bg/

# 79
  • Мнения: 28
Само за деца ли може да се ползва?За 16-17 годишни става ли ?
Здравейте, инхалаторът може да се  използва както от деца така и от възрастни.

# 80
  • Мнения: 28
Чувала съм мнения, че инхалаторите е удачно да се използват чак след като проблемът "слезе" в белите дробове,  а не на ниво нос и гърло. Има ли нещо вярно в това?
Здравейте,
 препоръчваме консултация с лекар.

# 81
  • Мнения: 28
Здравейте!
Разбира се, че формата на животинче на инхалаторите привлича вниманието на малките деца. Това е много добро решение, защото на игра децата ще свикнат с него. Бих искала да попитам каква е гаранцията на уреда?
Здравейте,
гаранцията на всичките ни продукти е 2 години.

# 82
  • Мнения: 28
Инхалатор все още нямаме, но ми предстои да закупя. Дъщеря ми не е бебе, на 8 години. Сравнително рядко боледува, като хремата ще е задължителна в първите седмици на адаптация в училище. Досега сме се справяли с физиологичен р-р и сребърна вода. Имайки предвид, че никак не обича бели престилки, болнични заведения и апаратура, формата на инхалатора ще е решаваща. Въпросите ми са:
1. Много ли е шумен инхалатора или по-малко в сравнение със стандартните?
2. Четох по-назад , че препоръчвате измиване в топла, не гореща вода и сапун. Това достатъчно ли е да се измие добре и дезинфектира?
3. На колко време се сменят филтрите?
4. Цялото количество разтвор ли се впръсква или остава  и по съда?
5. Предлагат ли се или по-точно кои са подходящи разтвори за по-добра стерилизация на инхалатора?
6. Резервни маски и накрайници може ли да се закупят?
7. При наличие на хрема, без кашлица и болно гърло, ефективен ли е инхалатора?
Това се сещам засега. Благодаря предварително за отговорите, ще са ми от полза.
Здравейте,
Инхалаторът е комппресорен и е шумен като останалите.
Достатъчно е измиване със сапун и вода. (по силните дезифектанти могат да увредят накрайниците)
Филтрите в комплекта са 5бр. сменят се в  зависимост честота на използване на инхалатора (когато филтъра потъмнее се сменя)
Имаме в наличност всички резервни части, които могат да се купят online, на тел. 0700 200 81 или от аптечната мрежа.
Инхалатора е ефективен при хрема, но препоръчваме консултация с лекар!

# 83
  • Мнения: 28
Здравейте, досега не съм използвала инхалатор, но съм слушала доста за ползите от него от близки майки и приятелки! Сериозно се замислям да закупя един за цялото семейство, а определено Вашият вариант с форма на животно ще бъде много по-забавен за най-малкият член на семейството ни - на 2 годинки и 2 месеца. Интересува ме има ли нужда от допълнително закупуване на консумативи и какви?
Здравейте,
в комплекта са включени: 2бр маска ( 1 за дете и 1 за възрастен), 5бр. филтри, пулверизатор и накрайник за нос,
като 1 маска може да се използва от 2ма души, след като е внимателно почистена.

# 84
  • Мнения: 28
Използваме инхалатор от няколко години, дадоха ни го на заем и ползата от него е безспорна, но е много шумен .... каката свикна със шума, но малкият и дума да не става, в момента, в който се включи инхалатора и започва да плаче, та въпросът ми е много ли е шумен? Предполагам, че фирмата на животинче ще има положително влияние за приемането на инхалатора, но при нас водещо е шумът.
Здравейте,
инхалаторът е шумен, препоръчваме ви безшумен Ултразвуков инахалатор https://europharma.bg/inhalatori/11-ultrazvukov-inhalator.html

# 85
  • Мнения: 28
Определено формата на животинче прави инхалатора по-лесен за употреба при деца. Често пъти вниманието на детето не може да се насочи на правилното място. Инхалаторът във формата на животно ще ги привлече и предразположи за инхалация. По някакъв начин ще им вдъхне сигурност и увереност в това, че инхалаторът не е никак страшен и не крие заплаха за това. А напротив, точно обратното. Може с игра да им кажем, че животното мисли за тях, иска да се погрижи за тях и ще им помогне да се излекуват по-бързо. Искам да попитам има ли минимална възраст за употребата на инхалаторът само с физиологичен разтвор? Например детето е на 1,8 години и има само хрема. Друг въпрос, който ме интересува е как да разбера, че трябва да сменя даден консуматив, филтър? Шумен ли е много?

Здравейте,
вашето дете е достатъчно голямо и може да ползва инхалатор, относно филтирите, когато видите че филтъра потъмнява е дошло време за смяна.

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 1 309
Формата на животинче определено би била интересна за детето ми. Според мен така по-лесно ще се подложи на процедурата.

# 87
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Аз също съм на мнение, че инхалаторите биха спестили много беди на майките и дечицата им. Естествено и формата ще улесни тяхната употреба.

# 88
  • Мнения: 5 132
С приближаването на есента и зимата все повече започват хремите, болките в гърлото, ринитите. Неприятни "екстри" на сезоните, но трябва да се справяме. Капките, спрейовете не помагат винаги, по 10 дни и повече се налага да ги ползваме, а не е добре. Инхалаторът, особено и с формата на животинче би бил много полезен в борбата с неприятните носно-гърлени проблеми.

# 89
  • София
  • Мнения: 974
Приблизително колко време трае една инхалация?
Дизайнът е чудесен и със сигурност е предимство при малките деца.
Здравейте, инхалацията трае около 2 минути.
Благодаря! Това е голям плюс- с предишния инхалатор, който ползвахме, процедурата беше около 15 минути. Което допълнително изнервя детето.

Общи условия

Активация на акаунт