Били ли сте агресивни към някой и защо?

  • 17 563
  • 142
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 563
Куку,тоя път позна аз съм прав,а ти не си!Кой друг съм искарвал виновен освен дъртия?И винаги съм отговарял точно директно май тва не те кефи че не съм мишкар и казвам нещата квито са,даже съм признавал мои грешки щото тва е кофти работа и ти май не го можеш!

# 91
  • Мнения: 5 508
Ооо, мишкар си и то от онези крайно тъпите.
И не, не изкара само баща си виновен. Съученици и учители обвиняваше за нежеланието си да учиш. Майка си за това, че не тв взима при нея и че не иска да плаща квартири.
Турчина виниш, защото 'заради него си с Гризли.
Обвиняваш Гризли за това, че не си с бармана сега, сякаш онзи те е вързал за себе си ...

# 92
  • Мнения: 7 325
Не, не си мишкар. По-зле си ама не можеш да го видиш, толкова си заслепен от от себе си. Мислиш се за по-,по-, най-, а всъщност си смешен и жалък. Някакви отрепки те използват за изтривалка, а ти се заблуждаваш, че ги въртиш на пръста си. Съучениците ти се подиграват, а ти си мислиш, че гроздето е кисело. Ако можеше да се видиш през очите на публиката тук ще разбереш, че всички мислият по един и същи начин за твоята особа и грешката не е в другите.

# 93
  • Мнения: 563
Не, не си мишкар. По-зле си ама не можеш да го видиш, толкова си заслепен от от себе си. Мислиш се за по-,по-, най-, а всъщност си смешен и жалък. Някакви отрепки те използват за изтривалка, а ти се заблуждаваш, че ги въртиш на пръста си. Съучениците ти се подиграват, а ти си мислиш, че гроздето е кисело. Ако можеше да се видиш през очите на публиката тук ще разбереш, че всички мислият по един и същи начин за твоята особа и грешката не е в другите.
Не мислят всички като тебе и кви са моите грешки че не се сещам?И майка ми не иска да ме взема при нея тя ми каза ясно щото е мн заета и няма да съм и пред очите,тя мисли че в Германия ще стана точно toy boy и ще се факам с който ми падне,а не и идва на акъла че тва ако съм го искал мога да го направя и тука нищо че дъртия ме "контролира" щото тя му е наредила така!

# 94
  • Мнения: 9 052
Да. в Германия можеш да си се файкаш на воля. Щом това е целта на живота ти. То май където и да си можеш да го извършиш това геройство. Къде ти е проблема?

# 95
  • Мнения: 7 325
Познах. В другата ти тема предположих точно това което си написал тук  ooooh!.
Имаш много грешки в системата момче, отвори си очите, щото сега ти е времето да ги поправиш. След години ще е късно. В момента си млад и разни чичковци ти се радват, но това е временно. Като станеш на годините на чичковците ще си парцал на който никой няма да обръща внимание, ако естествено не направиш нещо по въпроса с образованието си. Като гледам обаче това ти е последен дерт. И от там ти идват проблемите. Баща ти се дразни на наглостта и безотговорността ти, а майка ти е вдигнала ръце от теб и го е оставила да те реформира по неговият си начин. Както писах в другата ти тема - промени себе си за да променят и хората отношението си към теб. Вденеш ли го това, животът ти ще тръгне в друга посока.

# 96
  • Мнения: 9 052
На него му е проблема, че се променя, но мързеливата. Т.е. мисли, че на жените не им трябва да се потрудят за нищо, на тях им се разминава всичко, че се грижат за тях и няма нужда да учат и да работят ... че им е по/лек живота. Условието е да намират бързо леглото само като ги погледне мъж .... И ... ами човека прави промяна и е решил да действа по женски ... т.е. по представите му за женски. Т.е. файка го който си иска ...

Много интересно сред какви хора живее ?

# 97
  • Мнения: 563
Е не е ли вярно че на жените ви е по лесно?Щото тялото ви е цял арсенал ,искарвате циците,дългия бедър и може да накарате всеки да ви дава кинти и да ви се върти на оная работа.А аз не действам по женски щото няма начин а и си има типове дето со падат по феминизирани мъже ама аз не съм за тях,затва ми е по ограничен кръга нали се сещаш?
Цитат
Т.е. файка го който си иска ...

Много интересно сред какви хора живее ?
Не всеки!А на който АЗ съм разрешил!
И с кви хора живея?С идиоти с кви!

# 98
  • Мнения: 7 325
Ще те разочаровам - не всички вадим цици и бедър, най-малкото защото природата не е дала на всички ни еднакво. Да не говорим, че след определена възраст кифлеенето, веенето на цици и люлеенето на бедра изглежда грозно, пошло и долнопробно. Да ти подшушна също, че има и жени, които залагат на друг тип общуване със съвсем различен тип мъже от тези които точат лиги по гореспоменатите *качества*.

# 99
  • Мнения: 9 052
Цитат
Много интересно сред какви хора живее ?

И с кви хора живея?С идиоти с кви!

Не е нужно да си като тях. Има и други хора на света. Не само мутро и мутресоподобни.

# 100
  • Мнения: 563
Ще те разочаровам - не всички вадим цици и бедър, най-малкото защото природата не е дала на всички ни еднакво. Да не говорим, че след определена възраст кифлеенето, веенето на цици и люлеенето на бедра изглежда грозно, пошло и долнопробно. Да ти подшушна също, че има и жени, които залагат на друг тип общуване със съвсем различен тип мъже от тези които точат лиги по гореспоменатите *качества*.

Искаш да кажеш че има мъже които не си падат по горните неща?И не мислят поне 80 % от цялото време за секс?Щото аз нито познавам такива нито съм такъв!Смисъл първо гледат тялото тва е нормално,на мене тва ми казват постояно че имам готино тяло и точно по такова си падат,ако бях някой дебел кривозъб фрийк да не мислиш че щяха да ме заграждат?При жените пак така ,къв е тоя "различен" тип хетеро мъже дето да ги кефят грозни жени без цици само да общуват с тях ?

# 101
  • София
  • Мнения: 19 448
Не, просто не ги веем като Самарското знаме, а има и не чак такива цицомани.
Защото циците обикновено вървят със задник със същата обиколка или дори по-голяма, понякога има и корем.
Вярно, че има някои една кофти структура - без цици, но със задник и дебели крака, но и те си намират мъже и много си ги къткат.

# 102
  • Мнения: 7 325
Искам да кажа, че това, че твоето мислене е ограничено и кифленско не означава, че всички мъже са с такова. Една умна съфорумка преди време беше казала/написала - задника не определя чувствата. И е много права. Да не говорим, че идва момент в който акцентирането върху крака, джуки, цици е пошло и долнопробно. Сутрин и на обед в училището на малкото ми дете се събират жени, повечето от които са много далече от представите за хубави. Е, всички са майки, имат си мъже, че някой и любовници си завъждат. Така, че Викси пак стигаме до ограничеността и глупостта, които в момента може и да изглеждат сладки на чичковците с които се занимаваш, но след време ще са ти голям проблем.

# 103
  • Мнения: 9 052
Добре, след като приемаш и потвърждаваш масата принципи на обкръжението около теб ... защо се оплакваш от един от тях и той е правото на агресия към по слабия мъж ...
Ако държиш на неандерталското сгащтване на наширените цици ... то би трябвало да приемеш и смотването на неденосчето за правилен?

# 104
  • София
  • Мнения: 24 839

Искаш да кажеш че има мъже които не си падат по горните неща?И не мислят поне 80 % от цялото време за секс?Щото аз нито познавам такива нито съм такъв!Смисъл първо гледат тялото тва е нормално,на мене тва ми казват постояно че имам готино тяло и точно по такова си падат,ако бях някой дебел кривозъб фрийк да не мислиш че щяха да ме заграждат?При жените пак така ,къв е тоя "различен" тип хетеро мъже дето да ги кефят грозни жени без цици само да общуват с тях ?

Няма такова животно като " мъжете".

Всеки мъж си пада по различни неща- на мен ми се е случвало да ми каже мъж, че съм ходеща тояга с две цици отпред, а той иска задник да го топли и като погали, да има плът, а не само кожа и косъм.........
А, по това време бях манекенка....
Ако знаеш пък, колко мъже си падат по откровено дебелшки жени, или по върлини, с една глава по- високи от тях......

Общи условия

Активация на акаунт