Били ли сте агресивни към някой и защо?

  • 17 570
  • 142
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 563
Добре, след като приемаш и потвърждаваш масата принципи на обкръжението около теб ... защо се оплакваш от един от тях и той е правото на агресия към по слабия мъж ...
Ако държиш на неандерталското сгащтване на наширените цици ... то би трябвало да приемеш и смотването на неденосчето за правилен?
Смисъл?Няма нищо общо ,аз съм против агресията и никой няма право да агресира по слабите,кво значи по слаб мъж?Тва е различно ,според тебе тва да правят кефа на жени като им харесват циците и изобщо тялото значи е ок и да пребиват по слаби мъже? Shocked WTF?
Цитат
Ако знаеш пък, колко мъже си падат по откровено дебелшки жени, или по върлини, с една глава по- високи от тях......
МОже,ама и те сигурно са некви като тях,секси мъжете си падат по секси жени или мъже иначе сори ама кой  ще си падне по дебели неподържани тюфлаци?

# 106
  • Мнения: 7 325
глупости.

# 107
  • Мнения: 5 508
Дебел не е равно на неподдържан.
Аз, например, съм едра. Голям бюст, испанско дупе, добре изразена талия и далеч от мерките 90/60/90, но от липса на мъжко внинание не съм страдала, а разголена не ходя, а грим ползвам 2-3 пъти в месеца и то едва 2-3 продукта общо и определено не съм неподдържана.
Имам позната - слаба, стройна, висока ама излъчването й е гадно. Маникюра й често е неравен, рисува си веждите, слага кило грим, лак за коса и т.н. Вярно, докарва вид ама свали ли тоновете излишно и се открива лице с черни точки, мазни участъци и т.н.

# 108
  • Мнения: 563
"ама излъчването й е гадно."
Супер направо!Тя знае ли че има гадно излъчване?Е тва не го разбирам в жените,хилите си се и всяка зад гърба на другата ръси кво и било гадното!А в себе си нещо гадно не скиваш ли или ти си перфект отвсякъде?А и според мене човек като е дебел значи го мързи да отслабне !

# 109
  • Мнения: 4 065
А според мен, ако един тинейджър има IQ като на глист, ама само джафка срещу другите като мини-пинчер с люта чушка в задника, въобще не е мъж, ми си е чиста пу*ка.

# 110
  • София
  • Мнения: 24 839
А според мен, ако един тинейджър има IQ като на глист, ама само джафка срещу другите като мини-пинчер с люта чушка в задника, въобще не е мъж, ми си е чиста пу*ка.

Е, ти си минала тийн възрастта, ама изказът ти е като на човек, по- обиден на света и от Викса..............

# 111
  • Мнения: 5 508
Викс, тя е позната. Не се хилим заедно, нито излизаме. Не сме приятелки - прави разлика.
А аз не съм дебела, а с по-пищни форми, които се оформят с тренировки, не със стоене и тъпчене. И да, имам кусури - ноктите ми се чупят лесно, косата ми не издържа на къдрене, носа не си харесвам, устните ми са малки и прасците са ми големи ама пак не страдам от липса мъжко внимание, имам самочувствие, имам достатъчно сериозни връзки с мъже зад гърба си, които за мен са били и красиви, и секси, че и по-интелигентни от твоите грубияни да речем.
Да не говорим, че един спортуващ мъж рядко би харесал жена без форми, а за да има такива или силиконовите импланти за гърди и дупе трябва да влязат в употреба, или килцата да са повече, но с по-нисък % мазнини, което автоматично разбива повърхностната ти теза за сексапилните мъже, слабите жени и бла-бла.
Не, че това има общо с темата ти.

# 112
  • Мнения: 563
Е, ти си минала тийн възрастта, ама изказът ти е като на човек, по- обиден на света и от Викса..............
Нали?Аз никой не съм обиждал ,просто си казвам мойте гледни точки,обиждал съм в другия форум и то двама дърти помяри които псуват жените нонстоп и са адски противни и си го просят.Обаче жени не съм обиждал че да ми отговарят така!
_Зизy_  ама ти си жена и квато да си смисъл женското тяло повече привлича от мъжкото и имаш повече опции.Точно щото мъжете са направени така че като зяпат цици и задник да искат секс.Аз нямам такива опции напримерно и да свалиш някой пич с мъжко тяло трябва да си суперсекси нали разбираш?Затва на вас ви е повече лесно щото имате всичко ,и  аз съм зяпал красиви жени обаче честно не знам що един як пич ще се върже с някоя смотла?Или обратното щото имате мноо голям избор!

# 113
  • Мнения: 9 052
освен свалката би трябвало мозъка и тялото да имат други занимания и цели ...

# 114
  • Мнения: 7 325
Аз нямам такива опции напримерно и да свалиш някой пич с мъжко тяло трябва да си суперсекси нали разбираш?

Ти разбираш ли, че опитите да свалиш някой пич независимо як ли е или не с мъжко тяло, без той да си пада по мъже може да ти докара доста неприятности. Особено ако е по-поървосигнален.

# 115
  • Мнения: 3 727
освен свалката би трябвало мозъка и тялото да имат други занимания и цели ...
То така, ама има един израз - Сърцето и за*никът не мислят, те чувстват.

# 116
  • Мнения: 5 508
Викс, неандерталците имат нужда самонот форми. Хората с поне средно IQ биват привлечени главно от капацитета. Да, външния вид играе роля, но главно за секса за една вечер. Дори 'приятелите с привилегии' гледат да не лягат с някой глуповат човечец, без значение от пола, за да не берат ядове после.
Не, че тия неща имат общо с темата ама айде ...

Между другото, да се върна на темата, точно ума и трезвата мисъл са в основата на това дали един човек ще прояви някаква агресия или ще успее д овладее ситуацията самонс думи.

# 117
  • Мнения: 563

Ти разбираш ли, че опитите да свалиш някой пич независимо як ли е или не с мъжко тяло, без той да си пада по мъже може да ти докара доста неприятности. Особено ако е по-поървосигнален.
Да разбирам,ама съм го правил и ми се е получавало!
"Между другото, да се върна на темата, точно ума и трезвата мисъл са в основата на това дали един човек ще прояви някаква агресия или ще успее д овладее ситуацията самонс думи."

Значи искаш да кажеш че всеки е агресивен обаче въпроса е да си контролира агресията така ли?Е да ама понякога всеки излиза извън контрол и кво прайм?А моя дъртия изобщо не е.ава той си почва директно с агресия,тва приказки лафове няма подобни неща,е такива хора са природно агресивни!

# 118
  • Мнения: 7 325
Искаш да кажеш, че си успял да вкараш в леглото си мъж, който не се интересува от мъже  Thinking. Или много си си повярвал или въпросният не е бил хетеро.
Сто пъти ти се обсни - кое точно не разбираш. Почти всеки човек носи агресия в себе си. Дали ще се прояви зависи от много фактори. Твоят дъртит толкова е изгубил търпение към глупостите ти, че не може да я подтисне. Като прибавим и това, че и други ги избива на агресия към теб е добре да се замислиш с какво ги предизвикваш.

# 119
  • Мнения: 563
Искаш да кажеш, че си успял да вкараш в леглото си мъж, който не се интересува от мъже  Thinking. Или много си си повярвал или въпросният не е бил хетеро.
Сто пъти ти се обсни - кое точно не разбираш. Почти всеки човек носи агресия в себе си. Дали ще се прояви зависи от много фактори. Твоят дъртит толкова е изгубил търпение към глупостите ти, че не може да я подтисне. Като прибавим и това, че и други ги избива на агресия към теб е добре да се замислиш с какво ги предизвикваш.
Ами мен не ми пукаше по кво си пада,щото аз си падам по него и съм решил да действам направо и квото стане,рискувал съм един вид щото откъде да знам той кво харесва без да го пробвам?Обаче мислех че не се интересува от мъже,той си има и момиче даже,обаче може да не си признава но сигурно е би.Щото иска да го правим,той ме търси повече и съм си направил един кодиран език с него никой да ме разбере.
Другите ги избива на агресия към мене само ако ми завиждат или нещо съм ги нахранил,друга причина нямат просто!

Общи условия

Активация на акаунт