Раждане при д-р Борислав Иванов, Пловдив

  • 54 650
  • 632
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 41
Здравейте! Утре имам час при д-р Иванов за фетална морфология, но забравих да попитам дали правят диск и снимки които остават за нас?
Да дават и снимки, и диск. А позволяват ли вече придружител?

Долу на входа се правят на луди малко, ама като помрънкаш пускат. Иначе при Иванов не ни е отказал да влезем двамата.

# 106
  • Мнения: 73
Да,дава диск и снимки на всеки преглед.Аз бях миналата седмица в четвъртък на преглед и попитах на входа дали пускат придружители,но ми отговориха,че все още-НЕ,било им забранено със заповед...

Но въпреки забраната ,преди мен имаше една жена ,която беше с мъжа си и двамата влязоха при доктора...Така че може да се пробвате..

Здравейте! Утре имам час при д-р Иванов за фетална морфология, но забравих да попитам дали правят диск и снимки които остават за нас?
Да дават и снимки, и диск. А позволяват ли вече придружител?

# 107
  • Мнения: 64
Здравейте, момичета! Някой ходил ли е на преглед при д-р Иванов след 4.06? Имаше проблем с 4D ехографа и ми отмениха часа за феталната морфология, докато го поправят? Уж казаха, че ще се обадят за нов час, но все още нямам включване, та се чудих, ако някой  е ходил наскоро..

# 108
  • Мнения: 146
Здравейте, момичета! Някой ходил ли е на преглед при д-р Иванов след 4.06? Имаше проблем с 4D ехографа и ми отмениха часа за феталната морфология, докато го поправят? Уж казаха, че ще се обадят за нов час, но все още нямам включване, та се чудих, ако някой  е ходил наскоро..

Здравейте, имате ли нова информация? Аз имам час за 18.06 и сега от вашия пост разбрах, че има проблем с апарата?

# 109
  • Мнения: 1 669
Момичета, аз бях на 08.06 на преглед и не го бяха оправили, но дойде техник, та има надежда Simple Smile. Нз дали е успял обаче.

# 110
  • Мнения: 41
Аз имам час за 17.06 🤔 Ако някоя ходи преди тази дата, може да сподели какво е станало.

# 111
  • Мнения: 146
Днес звъннах на сестрата на д-р Иванов. Каза ми да звънна предния ден преди прегледа, за да ми кажат дали апаратът е оправен, но ме увери, че докторът може да си направи замерванията, които му трябват за феталната морфология и с апарата, с който работи в момента. Просто няма да го има "шоуто" на 4д-то.

# 112
  • Мнения: 64
И аз се обаждах вчера, все още не е готов. Сестрата каза, че усилено работят по въпроса. Разбрахме се да ми звънне, когато всичко е наред. Иначе и аз бях на 8.06, прегледа ме с друг апарат, тъй като аз принципно си се следя при него. Но самият той ми каза, че с 4D било най-добре за феталната морфология и се вижда доста детайлно това, което му трябва. Което наистина е така, от самото начало ме гледа на новия ехограф и замерва там някакви си нещица всеки път, кое как се движи спрямо съответната седмица - главичка, стомахче, бедра, кръвопоток, тонове на сърцето.. Каза да си запазя касовата бележка, понеже вече бях минала през регистратурата, и че ще ме извикат, когато ехографът е готов. Ама това чакане вече направо ме побърква. Дано отстранят повредата възможно най-скоро..

# 113
  • Мнения: 78
Добре че погледнах в темата, току що записах своя час за 17.06.Нищо не ми казаха за проблем с апарата, но определено ще следя и аз за информация.

# 114
  • Мнения: 73
Здравейте момичета,

Аз имам записан час за фетална морфология в  понеделник 15.06,ще пиша след прегледа...
В сряда бях при Роси за болничен и я попитах дали се знае кога ще бъде поправен апарата ,но тя каза,че все още нямат информация.Прегледът ще бъде извършен с друг апарат -не 4Д,което малко ме разочарова,но ме увериха ,че докторът си вижда всичко важно и на по-стария апарат..

За мой "късмет" днес ми се развали телефона и го пратих на сервиз ,но установих,че телефонните номера на сестрата и на доктора  са били запаметени в телефона ,а не в картата ми.Може ли някоя от вас да ми изпрати телефона на доктора или на сестрата?Не съм от Пловдив и ми е доста неспокойно,че недай си Боже ако през уикенда се случи нещо-нямам връзка с доктора и незнам как да процедирам...
Ще съм много благодарна!

# 115
  • Мнения: 41
Здравей, изпратих ти го на съобщение.

Здравейте момичета,

Аз имам записан час за фетална морфология в  понеделник 15.06,ще пиша след прегледа...
В сряда бях при Роси за болничен и я попитах дали се знае кога ще бъде поправен апарата ,но тя каза,че все още нямат информация.Прегледът ще бъде извършен с друг апарат -не 4Д,което малко ме разочарова,но ме увериха ,че докторът си вижда всичко важно и на по-стария апарат..

За мой "късмет" днес ми се развали телефона и го пратих на сервиз ,но установих,че телефонните номера на сестрата и на доктора  са били запаметени в телефона ,а не в картата ми.Може ли някоя от вас да ми изпрати телефона на доктора или на сестрата?Не съм от Пловдив и ми е доста неспокойно,че недай си Боже ако през уикенда се случи нещо-нямам връзка с доктора и незнам как да процедирам...
Ще съм много благодарна!

# 116
  • Мнения: 73
Здравейте момичета,

както обещах,се вкючвам след ФМ ( 21 г.с + 6)
Прегледът се извърши със стария ехограф,но Докторът каза,че очакват днес или утре да му докарат новият-4Д и че към края на седмицата ще се свържат с мен,за да ме прегледа и с 4Д.

# 117
  • Мнения: 64
Здравейте момичета,

както обещах,се вкючвам след ФМ ( 21 г.с + 6)
Прегледът се извърши със стария ехограф,но Докторът каза,че очакват днес или утре да му докарат новият-4Д и че към края на седмицата ще се свържат с мен,за да ме прегледа и с 4Д.

Благодаря за информацията! Аз също очаквам обаждане, така че щом ми звъннат, ще пиша. Blush

# 118
  • Мнения: 146
Здравейте момичета,

както обещах,се вкючвам след ФМ ( 21 г.с + 6)
Прегледът се извърши със стария ехограф,но Докторът каза,че очакват днес или утре да му докарат новият-4Д и че към края на седмицата ще се свържат с мен,за да ме прегледа и с 4Д.

Много благодаря за информацията. Значи има надежда до моя преглед в четвъртък да има 4д. А добре ли мина прегледът със стария апарат - или защото не е добре, докторът иска да ви прегледа и с 4д-то?

# 119
  • Мнения: 64
Момичета, явно 4Д ехографа е вече на линия. Обадиха ми се за час в петък. Успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт