Раждане при д-р Борислав Иванов, Пловдив

  • 54 960
  • 632
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2
Здравей, sisi__s! Аз също избрах д-р Иванов да ми следи бременността и смятам да раждам при него нормално. Въпросът ми е плаща ли се допълнително  за това, че го ангажираш или само таксата на Селена?

# 91
  • Мнения: 7 710
плаща се само в Селена, аз бях при него секцио (седалищно предлежание)

# 92
  • Мнения: 38
Здравей, sisi__s! Аз също избрах д-р Иванов да ми следи бременността и смятам да раждам при него нормално. Въпросът ми е плаща ли се допълнително  за това, че го ангажираш или само таксата на Селена?
Не се заплаща допълнително,  включено е в цената,  която ще платиш в Селена.  Успешно раждане ти желая!

# 93
  • Мнения: 2
Благодаря за отговорите! 🤗

# 94
  • Мнения: 73
Здравейте момичета,

Въпросът ми е към тези от вас,които се следите/сте се следяли при др.Иванов..

Др.Иванов назначавал  ли ви е изследвания за микоплазма,уреаплазма и хламидия?Къде сте ги пускали и ако може да ми кажете пълното наименование на изследванията(начинът по който са изписани)?

Благодаря предварително!

# 95
  • Мнения: 41
Здравейте момичета,

Въпросът ми е към тези от вас,които се следите/сте се следяли при др.Иванов..

Др.Иванов назначавал  ли ви е изследвания за микоплазма,уреаплазма и хламидия?Къде сте ги пускали и ако може да ми кажете пълното наименование на изследванията(начинът по който са изписани)?

Благодаря предварително!

На мен ми назначи, взеха ми секрет в кабинета му и го занесох в микробиологията в същата сграда - струва 75лв. На следващия ден мисля, че бяхя готови.
 Уреаплазма + Милоплазма + Хламидии така се казват

# 96
  • Мнения: 672
На мен ми ги назначи след като се записах на ЖК при него. Акушерката ми взе пробите и ги занесох в микробиологична лаборатория "Йордан Иванчев" на бул. Васил Априлов 14. Резултатите излезнаха за 1 ден.

# 97
  • Мнения: 73
Благодаря Ви момичета за информацията.

Аз се следя при него,но не по здравна каса.На последният ми преглед ми каза да му занеса направление за ЖК  и ще ми пусне изследванията,които се полагат по ЗК ,заедно с гореизброените.

Имате ли идея дали за регистрация за ЖК и за взимането на секрет трябва да си запиша час за доктора или може и без час да отида някоя сутрин преди 9:30 и сестрата да ми вземе секрет и да ми пусне рутинни изследвания?Наистина ли регистрация за ЖК с направление е само в Понеделник ?

На мен ми ги назначи след като се записах на ЖК при него. Акушерката ми взе пробите и ги занесох в микробиологична лаборатория "Йордан Иванчев" на бул. Васил Априлов 14. Резултатите излезнаха за 1 ден.

# 98
  • Мнения: 41
Благодаря Ви момичета за информацията.

Аз се следя при него,но не по здравна каса.На последният ми преглед ми каза да му занеса направление за ЖК  и ще ми пусне изследванията,които се полагат по ЗК ,заедно с гореизброените.

Имате ли идея дали за регистрация за ЖК и за взимането на секрет трябва да си запиша час за доктора или може и без час да отида някоя сутрин преди 9:30 и сестрата да ми вземе секрет и да ми пусне рутинни изследвания?Наистина ли регистрация за ЖК с направление е само в Понеделник ?

На мен ми ги назначи след като се записах на ЖК при него. Акушерката ми взе пробите и ги занесох в микробиологична лаборатория "Йордан Иванчев" на бул. Васил Априлов 14. Резултатите излезнаха за 1 ден.
Аз по ЗК се следя другаде, при него на частно. Но ако нямаш лекар по ЗК личният лекар трябва да ти даде направление и го носиш на Иванов. А това изслвдванв мисля, че си се заплаща.

# 99
  • Мнения: 73
Да,заплащат се.Следя се при друг АГ по ЗК ,но искам да се преместя при др.Иванов.Тъй като не съм от Пловдив ми се иска да съчетая нещата и с едно идване хем да се регистрирам за ЖК,хем и да ми вземат секрет за тези изследвания.От регистратурата неможаха да ми отговорят дали за взимане на секрет трябва да си запиша час ,затова реших да попитам и тука..

Благодаря Ви момичета за информацията.

Аз се следя при него,но не по здравна каса.На последният ми преглед ми каза да му занеса направление за ЖК  и ще ми пусне изследванията,които се полагат по ЗК ,заедно с гореизброените.

Имате ли идея дали за регистрация за ЖК и за взимането на секрет трябва да си запиша час за доктора или може и без час да отида някоя сутрин преди 9:30 и сестрата да ми вземе секрет и да ми пусне рутинни изследвания?Наистина ли регистрация за ЖК с направление е само в Понеделник ?

На мен ми ги назначи след като се записах на ЖК при него. Акушерката ми взе пробите и ги занесох в микробиологична лаборатория "Йордан Иванчев" на бул. Васил Априлов 14. Резултатите излезнаха за 1 ден.
Аз по ЗК се следя другаде, при него на частно. Но ако нямаш лекар по ЗК личният лекар трябва да ти даде направление и го носиш на Иванов. А това изслвдванв мисля, че си се заплаща.

# 100
  • Мнения: 41
За преместването не знам как става. Ти ако се преместиш пак ще си плащаш ехографа (50лв), а на частно е 60лв. Но специално за секрета, трябва да ти го вземе АГ, можеш на следващия преглед да кажеш на Иванов да ти вземе секрет.

# 101
  • Мнения: 672
Взима се направление от ЛЛ за смяна на лекар. Отиваш с новото направление при акушерката на д-р Иванов преди 10ч в понеделник. Тя може да ти вземе секретите и да ти пусне необходимите изследвания. Микоплазма, уреаплазма и хламидия се заплащат, защото не се покриват по ЗК.
През цялата бременност акушерка ми е взимала секретите, дори и когато д-р Иванов е бил там.

# 102
  • Мнения: 73
Благодаря много,така и ще направя!

# 103
  • Мнения: 788
Здравейте! Утре имам час при д-р Иванов за фетална морфология, но забравих да попитам дали правят диск и снимки които остават за нас?

# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Здравейте! Утре имам час при д-р Иванов за фетална морфология, но забравих да попитам дали правят диск и снимки които остават за нас?
Да дават и снимки, и диск. А позволяват ли вече придружител?

Общи условия

Активация на акаунт