Раждане при д-р Борислав Иванов, Пловдив

  • 55 171
  • 633
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 79
Здравейте може ли някой да ми даде номера на др Борислав Иванов. При предния преглед забравих да му взема номера, а ми назначи изследвания за витамини от които витамин Д излезна много нисък и мн се притеснявам а имам час за преглед чак след 2 седмици. Благодаря

# 76
  • Мнения: 15
Здравейте може ли някой да ми даде номера на др Борислав Иванов. При предния преглед забравих да му взема номера, а ми назначи изследвания за витамини от които витамин Д излезна много нисък и мн се притеснявам а имам час за преглед чак след 2 седмици. Благодаря

Здравей 🙋🏻♀
Изпратих ти го като съобщение, за да не е така публикуван директно във форума.

# 77
  • Мнения: 726
Колко време след раждането в Селена при Борислав Иванов, ви беше готова епикризата?

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 14 695
При изписването беше готова, ако правилно помня.
То май не зависи от това, при кой точно лекар е раждането.

# 79
  • Мнения: 726
При изписването беше готова, ако правилно помня.
То май не зависи от това, при кой точно лекар е раждането.

На бебчето епикризата беше готова един ден след изписването, а за моята казаха, че щяла да отнеме време. Вече над 10 дни и още не е готова и затова се зачудих колко време им трябва.

# 80
  • Мнения: 38
Колко време след раждането в Селена при Борислав Иванов, ви беше готова епикризата?
Ако не се лъжа при мен беше готова в деня на изписването, т.е. на третия ден.

# 81
  • Мнения: 1 472
В деня на изписването ми дадоха епикризата на бебето, а за моята казаха след 2-3 работни дни.

# 82
  • Мнения: 52
Здравейте момичета! Дали някоя от вас е раждала нормално след секцио при него и дали би се съгласил след първо дете секцио?

# 83
  • Мнения: 726
Здравейте момичета! Дали някоя от вас е раждала нормално след секцио при него и дали би се съгласил след първо дете секцио?

При мен беше съгласен на нормално раждане година и 8 месеца след секцио.
На прегледите правехме и упражнения за нормално раждане.
За съжаление нито разкритие, нито контракции, преносване и секциото беше неизбежно.

# 84
  • Мнения: 52
Супер! И при мен стана така с първото раждане. Уж започнаха контракции и изведнъж всеедно не съм отишла да раждам Grinning

# 85
  • Мнения: 1 472
И аз като вас, ужасно силни контракции, изтекли води и нищо...само дето се мъчих да чакам , докторът до последно ме изчака, че нали уж нормално искам да раждам, накрая се молех да ме оперира хаха.
Невероятен лекар !!! Всеки, който го е избрал да знае ,че е направил страхотен избор !!!

# 86
  • Мнения: 52
Така е!!!

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 14 695
И аз като вас, ужасно силни контракции, изтекли води и нищо...само дето се мъчих да чакам , докторът до последно ме изчака, че нали уж нормално искам да раждам, накрая се молех да ме оперира хаха.
Офтопик. И аз първия път, тогава не бях при него, а в държавна болница без "избран" лекар, накрая се молех за секцио, защото раждането вървеше ужасно бавно, окситоцин, не знам кво, и пак само болки почти без пауза и слабо напредващо разкритие, че и ти се карат, че много викаш (една цапната в устата лекарка ми се беше паднала, тя ми се караше). В такъв момент си толкова омаломощена от болки, че искаш само да свърши. Wink Накрая се стигна до секцио все пак, по тяхно решение, а не заради моите молби, разбира се, но може би, както казаха самите лекари, съм можела и нормално да родя накрая, ако бяха изчакали още. Сега съжалявам, че не успях да родя нормално тогава. Въпреки това при третата бременност, когато вече бях при Иванов, направо си му заявих, че изобщо не искам да опитвам нормално, без да ме е питал даже. И без аз да го питам какво препоръчва той. Той не възрази. Grinning Иначе и аз съм чувала за него, че подкрепя нормалното раждане,
Скрит текст:
а причините аз да не искам, бяха свързани с чисто мои страхове - двете предходни операции, слабата родова дейност първия път и това, че най-големия освен другото го преносих 10 дни след термина от чакане да стане нормално и не мога да бъда 100% сигурна дали умственото изоставане, което има, не е и от това (другите двама са в норма).

# 88
  • Мнения: 1 472
И на мен това ми хареса, че ако няма медицински показания за секцио изобщо не настоява...макар че ми се искаше някой да вземе решението вместо мен....
В Селена поне са много любезни и не са ми давали зор хахах, но аз нямах и сили да издам , какъвто и да е звук...имах чувството, че между контракциите заспивах от изтощение от болката, за по малко от минута вероятно....ами кой ме караше да се мъча, умната ми глава.... възстанових се по-бързо от момичето , което роди нормално в моята стая...поне опитах и от двете раждания хахоха

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 14 695
Е, то в повечето случаи няма как предварително да знаеш. Раждане по естествен път, протекло достатъчно бързо и без усложнения, винаги е по-добре от всякакви операции, така че вероятно си струва да се опита.

Общи условия

Активация на акаунт