Раждане при д-р Борислав Иванов, Пловдив

  • 54 666
  • 632
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 5 894
eleon0808, задължително друг лекар. Много време е това. Хубаво е да минеш поне един преглед за установяване на бременността през това време, дали всичко е наред, дали има сърдечна дейност. Ако не е тайна за коя дата казаха, че има свободни часове?

# 391
  • Мнения: 251
Здравейте , от днес съм с “ + “ тест за бременност . Исках да си запазя час за преглед при д-р Иванов , но първите свободни часове са за М.Септември . Притесних се , до тогава ще мине много време - да търся ли друг доктор ?. Първа бременност ми е и не знам как да процедирам .
Според мен също трябва да отидете при друг лекар, за установяване на бременност. После пак може и при Иванов Септември.

# 392
  • Мнения: 33
Благодаря на отзовалите се , записах си час при д-р Иванов за 14-ти септември , а междувременно ще потърся друг лекар за установяване на бремеността .

# 393
  • Мнения: 1 980
Момичета, не е точно за тук въпросът, но искам да попитам, дали д-р Иванов се занимава с репродуктивни проблеми, включително прави ли процедури като инсеминации, ин витро, ИКСИ и т.н.
Моя приятелка от години опитва да има дете, ситуацията е сложна. Мина 4 инсеминации, на първото или второто ИКСИ, успя да забременее, но всичко приключи твърде рано. От лекарствата за стимулация отключи здравословни проблеми. Няма да разказвам подробно, обаче премина и все още преминава през голям кошмар. Има замразени ембриони, но не може да стигне до трансфер, понеже все нещо изниква. Ходи от години при един и същи лекар. Няма да му споменавам името. Сега се е насочила към друг, който много се надявам да й помогне. Ако все пак не стане, дали е удачно да я насоча към д-р Иванов? При нея нещата са усложнени и от допълнителни фактори, така че наистина й трябва много добър специалист. Аз при Иванов си следих втората бременност и бях доволна, но за постигане на двете бременности, съм ходила при други репродуктивни специалисти.

# 394
  • Мнения: 2 742
Момичета, може ли да помоля, ако някой има телефона на Роси, да ми пише на ЛС, понеже успях да мина преди дни на ФМ при доктора, но предвид, че няма да е в България  август,  каза с направлението  да отида в кабинета  и акушерката да ме запише за ЖК и да ми вземе проба за ЮБ, за да пусна и това, нарвд а останалите изследвания  по каса, които се полагат, но не запомних кой дни тя ще в там и в какви часове, за да не се разхождам напразно.

# 395
  • Мнения: 33
Здравейте , някой има ли представа как стоят нещата с болничните по време на бременност ? Д-р Иванов може ли да издаде и заплащат ли се , благодаря предварително на отзовалите се Blush

# 396
  • Мнения: 665
Болнични се издават от акушерката на д-р Иванов и струват 80лв.

# 397
  • Мнения: 33
Болнични се издават от акушерката на д-р Иванов и струват 80лв.


Благодаря за информацията !

# 398
  • Мнения: 2 742
Днес ходих да си взема резултатите  от БХС от лабораторията на ВМИ, но като ми взимаха кръв им оставих една бланка от доктора, която ми даде като направи ФМ с попълнени данни от него.
Трябваше ли днес от лабораторията  да ми я върнат или си остава за тях  тя? Дадоха ми техен лист с резултатите, различен от този, който им оставих за попълване от доктора.

# 399
  • Мнения: 726
Кога станаха 80, преди три месеца бяха 40лв, като първия и 45 дневния бяха безплатни

# 400
  • Мнения: 665
Някой има ли телефон за връзка със сестрата?

# 401
  • Мнения: 251
След колко дена от операцията докторът маха конците?

# 402
  • Мнения: 5 894
След една седмица

# 403
  • Мнения: 2 742
Някой знае ли кога точно се връща докторът на работа?

# 404
  • Мнения: 6 938
Не знам, но си запазих час за преглед по ЗК за края на октомври Grinning

Общи условия

Активация на акаунт