Къде в Бургас? (52)

  • 81 834
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 333
Раници - в магазин Престиж в ж.к. Славейков; в магазина на ъгъла до тоалетните на Тройката - срещу павилиона за дюнери или нещо такова, има и детски обувки в него; по Богориди в ляво се сещам за два магазина, но не са един до друг; магазина на ъгъла срещу ДСК до подлеза на Операта, по диагонал е някаква друга банка май; в магазините на Тенденз - на Тройката, в МОЛ Плаза и ако имат още някъде; в магазин на два етажа на уличката, на която се намира Малибу, в посока МВР, отдясно; по Александровска в посока и от страната на стоматологията.  За други места с поносими цени в момента не се сещам

# 706
  • Бургас
  • Мнения: 260
Търся добър УНГ - лекар, където да не се чака много ( ще плащам прегледа)........

# 707
  • Мнения: 5 132
Търся добър УНГ - лекар, където да не се чака много ( ще плащам прегледа)........

Скоро ходих при д-р Атанасова в трета поликлиника. Записва се час и не се чака много. Доволна съм и от вниманието.  Hug

# 708
  • Мнения: 630
Търся добър УНГ - лекар, където да не се чака много ( ще плащам прегледа)........

Един от най-добрите УНГ в Бургас е д-р Аврамов, но не знам дали не се чака много.

# 709
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Търся добър УНГ - лекар, където да не се чака много ( ще плащам прегледа)........

Скоро ходих при д-р Атанасова в трета поликлиника. Записва се час и не се чака много. Доволна съм и от вниманието.  Hug

Бях ходила на преглед при нея. Погледна ме за секунди и изписа цяла рецепта от двете страни. Рецептата я писа повече време отколкото трая прегледа. Тоталът на рецептата беше 120 лв. Нищо не ми помогна, накрая се стигна до Урбазон при друг лекар. Не бих повторила и със сигурност не я препоръчвам на никой.

# 710
  • Бургас
  • Мнения: 6 027
Д-р Даниел Петков. Работи само на частно в кабинет до Краснодар, всеки ден след 15 ч. Аз съм ходила винаги след 17 ч., не съм чакала много.

# 711
  • Мнения: 1 411
Раници - в магазин Престиж в ж.к. Славейков; в магазина на ъгъла до тоалетните на Тройката - срещу павилиона за дюнери или нещо такова, има и детски обувки в него; по Богориди в ляво се сещам за два магазина, но не са един до друг; магазина на ъгъла срещу ДСК до подлеза на Операта, по диагонал е някаква друга банка май; в магазините на Тенденз - на Тройката, в МОЛ Плаза и ако имат още някъде; в магазин на два етажа на уличката, на която се намира Малибу, в посока МВР, отдясно; по Александровска в посока и от страната на стоматологията.  За други места с поносими цени в момента не се сещам
Много ти благодаря

# 712
  • Мнения: 4 942
Търся добър ревматолог. Някакви предложения?

# 713
  • Мнения: 5 132
Скрит текст:
Търся добър УНГ - лекар, където да не се чака много ( ще плащам прегледа)........

Скоро ходих при д-р Атанасова в трета поликлиника. Записва се час и не се чака много. Доволна съм и от вниманието.  Hug

Бях ходила на преглед при нея. Погледна ме за секунди и изписа цяла рецепта от двете страни. Рецептата я писа повече време отколкото трая прегледа. Тоталът на рецептата беше 120 лв. Нищо не ми помогна, накрая се стигна до Урбазон при друг лекар. Не бих повторила и със сигурност не я препоръчвам на никой.

Разбира се, всеки има право на мнение за конкретен лекар. На мен досега ми е помагала няколко пъти. Преглежда ми даже ушите, когато отида с болки в гърлото или хрема. Други прехвалени УНГ никога не са ми преглеждали друг орган, а само този, за който споделям, че е проблемен. И затова и споделям удовлетвореността си.  Peace

# 714
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Странно, дори и джипото преглежда и трите. То и за това е уши, нос и гърло, защото са свързани. Да, всеки има право на мнение, едни са доволни - други - не. Но като се опариш веднъж, няма да повториш.

# 715
  • Мнения: 5 998
Понеже сме на лекарска тема - има ли действаща тема тук за избор на ЛЛ? Предстои ни смяна.

# 716
  • Мнения: 35
Някой бургазлия/бургазлийка случайно да е виждал пиперково пюре да се продава в града?

# 717
  • Мнения: 3 137
Продават ли някъде качествен наливен зехтин и на каква цена?

Също турска лимонада - намира ли се някъде, освен на 3-я етаж в МОЛ Галерия /там е скъпа/?
В другите градове я има навсякъде по хранителните стоки, а тук не съм открила.

# 718
  • Мнения: 1 511
Продават ли някъде качествен наливен зехтин и на каква цена?

Също турска лимонада - намира ли се някъде, освен на 3-я етаж в МОЛ Галерия /там е скъпа/?
В другите градове я има навсякъде по хранителните стоки, а тук не съм открила.
Ако става въпрос за бутилирана, Limonata  има в Кауфланд. Не помня коя марка беше, но не е от най-хубавите.

# 719
  • Мнения: 4 808
Момичета, гледах раници в Уайкики за по 10-ина - 15 лв и ме интересува дали са качествени, имате ли идея?!

Общи условия

Активация на акаунт