Пазаруване от Enzo.bg и Parfimo.bg - 10 тема

  • 128 629
  • 743
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 249
Не намирам нищо на Гутал в Парфимо, няма ги и сред предлаганите марки парфюми.Премахнали са ги като марка след изчерпване на тестерите?Ако е така ми се струва съмнително.
Съмнително за какво? Laughing Към средата на другата седмица ще има доста отчети от поръчалите Гутали, не очаквам отрицателни мнения😉 Особено предвид цените, на които бяха предлагани.
Ами предвид цените именно 😈, всичко останало нагоре, само Гуталите надолу 😡. Като се знам обаче и аз вероятно щях да поръчам.

# 331
  • Стара Загора
  • Мнения: 171
Не знам какво ми стана ,но изпитах огромно желание за някаква сладка миризмичка,непозната до сега.Laughing Поръчах от ензо мостри на Juicy Couture Viva La Juicy , Viva la Juicy Gold, Pink sugar , Lolita Lempicka... Някой има ли впечатление от тях?

# 332
  • Мнения: 2 617
Сега ще очакваме предложения на Гутал в темата за размяна.

# 333
  • Мнения: 13 627
Viva La Juicy Gold Couture e уникален Heart Decoration И като аромат и като шише Simple Smile
Лолита и Pink Sugar ги имам от много години, но вече не ги харесвам. Последния ми е много синтетичен и ухае силно на женско биле.

# 334
  • София
  • Мнения: 2 512
Сега ще очакваме предложения на Гутал в темата за размяна.
Надали, мисля Wink  И двата нови Гутала са страхотни, ако говорим за тях bowuu
Но ако някой по някаква случайност не се сприятели със синия, записвам се на опашка за него от сега още Laughing

# 335
  • Мнения: 432
Поръчах от Parfimo на 31.01 и има някакво забавяне.От къде е вноса на парфюми?

# 336
  • София
  • Мнения: 4 478
От Чехия.

# 337
  • София
  • Мнения: 147
Моята поръчка от Parfimo  е от 02.02. и току-що пристигна.
Този път ме изненадаха приятно с бързата доставка. Започвам теста на Гуталите.

# 338
  • Мнения: 31 342
Какво си взе? Честити! Hug bouquet

# 339
  • Мнения: 432
Аз чакам Montale, дано няма проблем.

# 340
  • София
  • Мнения: 147
Поръчах си Nuit et Confidences , Ninfeo Mio и Citizen Queen Juliette Has A Gun. Обаче е много труден теста, ако час преди това си се офъщяла яко с Oud Essentiel Guerlain.

# 341
  • Мнения: 31 342
Поръчах си Nuit et Confidences , Ninfeo Mio и Citizen Queen Juliette Has A Gun. Обаче е много труден теста, ако час преди това си се офъщяла яко с Oud Essentiel Guerlain.
По ръцете и утре хубаво. Невъзможен е направо този тест днес.  Laughing Hug

# 342
  • София
  • Мнения: 147
Най-прекрасното е , че Nuit et Confidences е с капаче и красивото цвете - разкош, другите два също си имат всичко.

# 343
  • Мнения: 2 998
Какви бяха цените на тестерите на AG? Стана ми интересно, толкова ги обсъждате.

# 344
  • Варна
  • Мнения: 680
Какви бяха цените на тестерите на AG? Стана ми интересно, толкова ги обсъждате.
48-55 лв
Аз исках само синия - https://www.fragrantica.com/perfume/Annick-Goutal/Nuit-et-Confidences-46239.html, но не успях да го докопам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт