Откраднат живот - Чуждо тяло - Тема 20

  • 77 641
  • 741
  •   1
Отговори
# 165
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
В крайна сметка реалната загуба е на Калин, а Наталия получи само едно развалено сватбено тържество. Наталия трябваше да е силната за Калин, защото Калин бе силен за себе си, за майка си и за Кръстева. След това той се опитваше да я води на работа, да излиза.

# 166
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Важното е думите на молитвата, която се казва в този момент,  а не дали гроб отворен или затворен.
А това, че в деня на погребението отиват да направят опит за дете е символика: един си отива, друг (евентуално) се ражда.

Защо да е недомислен този момент с погребението?
Не, че няма символика, а просто времево не ми се връзва. Не мисля, че толкова бързо се случват нещата с инсеминацията. В предния сезон не споменаха за това, а на погребението вече дошъл момента. В реала това би било 2-5 дена разлика.
С Наталия не ми се връзват нещата, просто защото в 3 сезона друг образ изградиха, а сега я изкараха депресирана лигла, за която провалената сватба / меден месец е по-голям проблем от загубата на родител.

# 167
  • Другата България
  • Мнения: 37 667
Тя самата каза, че грешката ѝ била, че помислила и повярвала как нещо хубаво би могло да се случи и на нея /или нещо от сорта/. И в един момент точно това хубаво нещо се проваля по някакъв начин, отново. Това би могло да я срине, но чак развод прекалено ми се вижда при все, че Калин я подкрепя и е до нея, нормално беше да е до майка си точно в момента на нещастието.

# 168
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Сценарият го изкара все едно Калин и всички близки са виновни за нещастието. Вместо тя да е до мъжа си, той трябва да й влиза в положение. След разговора й с Янко мислех, че ще й дойде акъла, но уви.

# 169
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Погребението не е било на следващия ден. Поне седмица е минало. Не ми се гледа отново епизода.

# 170
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Погребението не е било на следващия ден. Поне седмица е минало. Не ми се гледа отново епизода.

Именно. Като вървяха по пътеката, сестрата каза на Жекова, че е жалко, че не е имало венец за Камбуров, а Жекова отговаря, че цяла седмица са се разправяли около погребението на Генадиев.

# 171
  • Мнения: 9 865
...
Някой знае ли със сигурност, че Дария няма да участва повече? Тоест, Наталия изобщо няма да се появи? На мен ми се струва несериозно това.
Аз мисля, че ще се появи все пак, но са ѝ разредили ангажимента към сериала временно или за по-дълго... ще видим.
Оставам с впечатлението, че актьорите си имат ангажименти и според това правят сценария, не за първи път, това е несериозно. Още помня Пецан колко дни стоя на семинар в Сингапур ли къде беше... и други подобни. Ето, още ден след влизането в сериала като шеф, Банков/Вергов го немА.

# 172
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
От любопитство влязох във фейса й. Снимките и от сериала, май е от заставката. Има доста ангажименти към театъра и една нова постановка Франкенщайн.

# 173
  • Мнения: 6 161
От цялата недомислица около изчезването на Наталия , най-гадно ми е ,че  разсипват образа на Калин  Naughty
Ако са решили и от него да се отърват ...,направо ги   спирам  Twisted Evil

# 174
  • София
  • Мнения: 8 938
В първата серия първо даваха погребението, а после помена. Аз се ориентирах по това, че на погребението имаше само кръстове с имената, а после Сашо и баща му като минаха от там преди да отидат в Евгения, вече си имаше надгробни плочи.
Според мен няма да има развод, нали в началото в промото даваха Наталия бременна, не вярвам да е толкова различно от сериала. Но че всеки зачезва в един момент е доста досадно.

# 175
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Ся подозирам, че драмата Наталия - Калин ще я точат цял сезон, което ще е дразнещо.

# 176
  • София
  • Мнения: 4 358
Да се запиша за новата темаи аз тук.
Иначе образът на Вергов ми харесва. Обаче пък държанието на Наталия е неадекватно. Чак пък подаване на молба за развод...

# 177
  • Мнения: 6 833
Според мен поведението на Наталия е в резултат от това, че сценаристите постоянно се опитват да вкарват някаква драма, явно се надяват по този начин да поддържат интерес към сериала. Но в конкретния случай повече трупат негативи, отколкото да впечатлят зрителя. Надявам се, че Дария Симеонова няма да напусне сериала. Ясно ми е, че трябва да има някакви обрати и терзания, не може всичко да е розово, но това с Наталия и Калин е напълно излишно и изкуствено, още повече пък и молбата за развод. Вярвам, че можеха да им измислят някакво по-логично “премеждие”.

# 178
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 961
Бих искала Наталия да се върне и да застане на страната на Банков, все пак знае доста от машинациите на стария Генадиев, на Виолета и на други.

# 179
  • Мнения: 3 048
Чудех се в началото сценаристите Вяра ли се опитват да разкарат или Наталия, а може би и двете. Напоследък Добрева показва някакви признаци на опомняне та може и да остане. Обаче нещата с Наталия не ми изглеждат никак нормални. Колко дълго може Банков да и пази мястото без дори да знае коя е и защо не се появява, а след като си загуби работата не я виждам как ще се впише във филма. Всички главни герои работят в болницата и извън нея почти нищо друго не съществува. Надеждата ми за Наталия е наистина единствено в първоначалното промо на този сезон където се вижда че е в напреднала бременност, но пък е с гръб към Калин, което вероятно символизира проблеми с него. А като стана въпрос за първото промо до Калин има друга жена и е напълно възможно да е ново попълнение (например това последно име на жена в заглавните надписи, която още не сме видяли в този сезон).

Последна редакция: нд, 24 сеп 2017, 05:09 от yahoo

Общи условия

Активация на акаунт