С хъс и страст започна 8 клас

  • 65 200
  • 739
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 5 960
Що пасете розмарина на сегашните седмокласници? Вие съвест нямате ли?
Задоволявайте се само с питиетата, моля Naughty

Айде, добро утро!
Като гледам как са се черпили някои, ще им трябва кафе  kaffeetrmker_2

# 91
  • Мнения: 14 133
Я, пак изтървах купона.
И да оставите розмарина на  по- нуждаещите се.
Кафенце - с удоволствие нищо, че пропуснах питиетата снощи.

# 92
  • Мнения: 199
Добро утро! Чиби, присъединявам се към кафенцето Simple Smile

Аз засега съм много доволна от старта в новото училище/ пу,пу, пу/
Разделиха ги на класове според нивото по английски, като от октомври всеки петък ще имат контролно и въз основа на резултата , ще могат да се местят в по-високото или по-ниското ниво. Мисля, че това ще е добър стимул да се стреми да е в най-силната група. Класната им е по английски , всеки ден са с по 4 или 5 часа по езика, всеки ден имат диктовка. Взе им страха още първия ден заради закъснение на няколко деца и от тогава в класа няма нито един закъснял Simple Smile Засега впечатленията ми са само положителни, дано и занапред да са такива.

Наборката много си хареса съучениците и засега изглеждат доста задружни.

Записах час за ортодонт, да видим как ще ме зарадва .Neutral Face

# 93
  • София
  • Мнения: 4 884
Добро утро! Чиби, присъединявам се към кафенцето Simple Smile

Аз засега съм много доволна от старта в новото училище/ пу,пу, пу/
Разделиха ги на класове според нивото по английски, като от октомври всеки петък ще имат контролно и въз основа на резултата , ще могат да се местят в по-високото или по-ниското ниво. Мисля, че това ще е добър стимул да се стреми да е в най-силната група. Класната им е по английски , всеки ден са с по 4 или 5 часа по езика, всеки ден имат диктовка. Взе им страха още първия ден заради закъснение на няколко деца и от тогава в класа няма нито един закъснял Simple Smile Засега впечатленията ми са само положителни, дано и занапред да са такива.

Наборката много си хареса съучениците и засега изглеждат доста задружни.

Записах час за ортодонт, да видим как ще ме зарадва .Neutral Face
В кое училище са разделили децата според нивото на познания по езика? И аз искам същото да се случи при нас... Моят младеж стимул има, ама му липсват знания. Grinning В пиенето на кафе няма да се включа, защото изобщо не пия нито кафе, нито алкохол, нито пък пуша... Изобщо съм едно много ретро парче, което обаче яде торти, шоколад и си носи дебелото дупе.

# 94
  • Мнения: 199
Gabiplus, това е ЧАЕГ Иван Апостолов. Независимо от нивото , всички класове започнаха от началото- азбука, транскрипция и т.н. Аз съм доволна , защото така ще изгладим пропуските, там където ги има.

 И тортичка и шоколад няма да откажа Simple Smile

# 95
  • София
  • Мнения: 4 042
Айде, добро утро!
Като гледам как са се черпили някои, ще им трябва кафе  kaffeetrmker_2

  То след грамадните китки с розмарин (по рецепта на Дидева), ако минем само с кафе, ще сме супер!  Joy

# 96
  • Мнения: 14 133
Кой спомена торта и шоколад с кафето?
Веднага се подреждам.

# 97
  • София
  • Мнения: 5 960
Моля, моля, тортата върви и с кафето, и с питието Crossing Arms
И за мен парче, ако обичате!

# 98
  • София
  • Мнения: 4 884
Между другото.... аз правя страхотна торта със заквасена сметана и праскови/ананас от компот. Кой иска да ми бъде личен приятел? Wink

# 99
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Между другото.... аз правя страхотна торта със заквасена сметана и праскови/ананас от компот. Кой иска да ми бъде личен приятел? Wink
рецептата моля Hug

# 100
  • София
  • Мнения: 5 960
Между другото.... аз правя страхотна торта със заквасена сметана и праскови/ананас от компот. Кой иска да ми бъде личен приятел? Wink

Аз! Party

Може ли рецепта Blush

# 101
  • гр. София
  • Мнения: 1 136
Прекъсвам за мъничко разговорите на форумските мами около торти и напитки, за да се включа с добра новина - днес дойде и първата отлична оценка на щерката по ИЕ  newsm10 класната я е изпитвала на 200 думи. Справила се е без една грешка! После са правили контролна работа по ИЕ. И още входно ниво по информационни технологии. Днес са били с намалени от по 30 мин учебни часове.

Последна редакция: пн, 25 сеп 2017, 14:49 от Mama Mimi

# 102
  • София
  • Мнения: 4 884
Браво на момичето с първата шестица! Нека да е на късмет и всички форумски деца да носят само шестици. Wink А тортата се прави бързо и лесно. Може да използвате обикновен готов блат или биквити по избор. Лично аз ползвам ореховките на Победа- бисквитите с дупка по средата, но може и да вземете Закуска, както и всякакви други, но без обикновените,защото са по-твърди. Та нареждате в една тавичка плътно бисквитите и в голяма купа изсипвате 3-4 кофички със заквасена сметана, която забърквате със захар на вкус. Върху бисквитите сипвате пласт сметана, отгоре нареждате нарязани плодове от компот-праскови или ананас, после пак бисквити/блат, сметана и плодове. Отгоре се завършва със сметана и се украсява пак с плодове, кокосови стърготини, ядки или каквото ви се намира под ръка. Ако използвате бисквити Закуска, трябва да ги натопите за миг в сока на компота, защото иначе тортата ще остане суха. Много е лесно и ужасно вкусно. Бон апети!           

# 103
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Габи , благодаря! Ще я направя скоро.
Мими честита шестица на девойката , дано повлече крак.
Днес моят заплес си беше оставил тетрадката за домашна работа по БЕЛ. Видях я у нас след като беше заминал. Снимах му домашната и му я пратих . Обадих се по телефона да си купи тетрадка от книжарницата на училището и да си я препише преди часовете. Е хубаво че съм отпуск , ами после  ooooh! Голям е заплес.

# 104
  • Мнения: 199
Габи , благодаря за рецептата ! Определено ще я пробвам Simple Smile
Мими, браво на девойката!

Общи условия

Активация на акаунт