Преса за коса Loreal SteamPod Proffessional - мнения

  • 26 491
  • 179
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 19 485
Аз ползвам друга парна преса с ампули вместо вода, добре се получава.
Гребенчето е плюс, не е добре според мен да се третира с пресата недоразресана коса.
А какви ампули ползвате ако може да споделите?

# 166
  • Мнения: 1 091
Upgrate ли използвате?

Аз ползвам друга парна преса с ампули вместо вода, добре се получава.
Гребенчето е плюс, не е добре според мен да се третира с пресата недоразресана коса.

# 167
  • Мнения: 5 366
В упътването изрично е написано, че се ползва само с дестилирна вода!

# 168
  • Мнения: 21
La Cabine в момента имам няколко вида. По-бистри гледам да избирам - да са с протеини, пантенол, колаген, а не с масла.
BaByliss Ultra Sonic Steam ST495E

# 169
  • София
  • Мнения: 10 309
Аз съм добавяла по няколко капки от най-различни бистри ампули в 1цата и 2ката, използвала съм ги с години и не е имало проблем в 4ката още не смея. Единицата я използвах с дестилирана вода, по някое време минах на филтрирана с Брита, в София не е варовита водата, та не е проблем.

С гребенче е много по-лесно, как точно би накъсало косата, ако е разресана?

# 170
  • Мнения: 1 091
Колко време използвате едно шише вода след отваряне? Сега видях , че в тези от аптеката пише до 48ч, но видях, че има и в DM по-различни шишета с дестилирана вода.

# 171
  • Мнения: 1 091
Не мога да редактирам последния си пост.
В Douglas в момента има намаление онлайн на 4ката, като за суми над 600лв дават талон за отстъпка 60лв. Така пресата ми излезна около 560лв.

# 172
  • Мнения: 41
Здравейте дами,
колебая се между Steampod и Dyson Corrale.
От над 8години вече всеки ден/през ден си изправям и изрусената коса, писна ми да боядисвам корени, а на дължина да не помръдва с години вече...
Идеята ми е кое от двете ще е по-благосклонно съм мен, за да намаля обработката поне да е само след къпане, понеже съм и от тези,които са вманиачени да са с вечно права коса.😁Накъсна,изтощена, но права...😔

# 173
  • Мнения: 125
Добър сешоар и изпичане. На мен никоя преса не ми държи повече от няколко часа, вкл. Стиймпод 1 и 3.

# 174
  • Мнения: 5 366
На мен всяка преса ми държи до следващо миене.
До тип коса е.

# 175
  • Мнения: 2 191
Дами, а наистина ли по-малко вреди на косата?
Моята по природа е суха и чуплива

С четка не е идеално гладка никога ако сама се правя о довършвам с пресата отгоре

# 176
  • Мнения: 304
Пресата си е преса, не е магическа пръчица. Моята коса си цъфти и със Стиймпод, сякаш обаче по-малко от нормална преса. Идеално гладко постигам само със Стиймпод. Ползвам я от години, в момента съм с 4-ката (откакто излезна).

# 177
  • Мнения: 2 191
Моята рядко цъфти, но краищата винаги са сухи и хвърчат, ако не са овлажнени добре, а пресата май ги изсушава
Тя бях чувала, че косата се усещала по-малко суха, но не знам заслужава ли си инвестицията

# 178
  • Мнения: 304
Напротив, поне при мен, косата от суха, става гладка и хидратирана. Нали има пара все пак при процеса:)

# 179
  • Мнения: 1 091
Косата ми е много суха. След пресата косата ми е като след фризьор. Много съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт