Мъжете след 45, голям ли е проблема да се съдаде семейство...

  • 43 829
  • 280
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 29 915
Тая точно ли намери да цитираш?!?  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 211
  • София
  • Мнения: 1 489
Тая с нейните любовни съвети, май също се разведе, или се лъжа?

# 212
  • Мнения: 8
Така, че мой, забавлявай се докато ти пуска малката сладурана, защото няма да си остареете заедно, почти сигурно е.
Мерси,  мойта, за психоанализата, и че ме светна за нещата от живота! Въпреки че можеше да е далеч по-добре - пожелания още утре да ме блъсне кола или да ме отнесе нещо друго мазно, а "малката сладурана" преди това да я видя на видео в оргия с мазни цигани - тогава множествените оргазми със сигурност щяха да валят като из ведро. От друга страна, никой не е тръгнал тепърва още деца да прави, или пък по-сериозно да се обвързва. Поне засега. Така че тук ще се вслушам в съвета ти, и наистина ще гледам пълноценно да се забавлявам дорде ми пускат. И ми става, разбира се.

# 213
  • Мнения: 35
Защо го постваш тук? В една друга тема ще е по-полезна тази статия.


просто ми попадна това случайно и понеже виждам, че тука като се подхване някаква тема започват едни препирни между мацките...всъщност не е интересно, но аз се отвратих тука от мненията как 2 бона не било нищо и незнам си кво, да не би тука всички да са със заплати от по 2 бона...това ми се струва малко изхвърляне, верно е че някой взимат и по 3-4...но не са всичките и.т специалисти или бизнесмени..много ми тъпеят тия мнения ..но както и да е то тука с тия цени дето са станали като европейските, дай-боже повече хора да взимат повечко..за да няма мизерере

# 214
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Така че тук ще се вслушам в съвета ти, и наистина ще гледам пълноценно да се забавлявам дорде ми пускат. И ми става, разбира се.

Много си забавен. Как омагьоса 20-годишната мома?

# 215
  • Мнения: 25 846
Така че тук ще се вслушам в съвета ти, и наистина ще гледам пълноценно да се забавлявам дорде ми пускат. И ми става, разбира се.

Много си забавен. Как омагьоса 20-годишната мома?
С атлетично тяло и опит, как?  Mr. Green

# 216
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Остави човекът да се изкаже.
Фреди може да научи някоя добра идея, след като никоя съфорумка не иска да му скочи.

# 217
  • Мнения: 54 803
Така че тук ще се вслушам в съвета ти, и наистина ще гледам пълноценно да се забавлявам дорде ми пускат. И ми става, разбира се.

Много си забавен. Как омагьоса 20-годишната мома?

Както и да я е омагьосал, хич да не се заблуждава, че дълго ще е интересен! Sunglasses
Да ѝ се порадва малко и да ближе рани после. Crazy

# 218
  • София
  • Мнения: 1 489
Абе тука някакви ни габаркат, не се връзвайте толкова.
Така че тук ще се вслушам в съвета ти, и наистина ще гледам пълноценно да се забавлявам дорде ми пускат. И ми става, разбира се.

Много си забавен. Как омагьоса 20-годишната мома?

Е как? Преди това може да е била с някой на 60 дето не му става Simple Smile)))) Sci-fi  е това маце, от друга паралелна вселена. Simple Smile

# 219
  • Мнения: X
Манли, да си направи негова тема, че обсебва на горкия Фреди темичката.

# 220
  • Мнения: 8
20 и нещо казах, 25 да съм по-точен... бившата също се поддържа и си е повече от окей; преди да се разделим й тръгна и бизнеса, като почна да вади повече пари от мен; познати ни завиждаха, че можем да си позволяваме да ходим насам-натам; но жените ли прекалено духват харда по някое време... ние ли изтрещяваме яко - не знам... но просто от един момент насетне доста негативи се събират като емоции; отделно и двамата като палите от четвърт... и е нормално в един хубав момент да се стигне до раздяла на пътищата; а в "агнешкото" далеч по-ценното е, че поне засега не ме товари психически; не че и другото е без значение; иначе то е ясно, че е от ден до пладне... и че хобитата ми винаги ще са на първо място; вкъщи трябва да ме вържеш да си седя, а повечето жени като че ли точно това търсят; но в психоанализа тепърва отново не ми се влиза; иначе, споко, няма да ви спамя повече в темата; аз съвети не искам, реших да дам моята гледна точка по въпроса на фреди... но в крайна сметка, не е малък, и той най-добре си знае.

# 221
  • Мнения: X
Да,бе ти мн го успокои - с провален брак.
Той и без това не се е решил на тая стъпка до сега.

# 222
  • Мнения: 25 846
Да,бе ти мн го успокои - с провален брак.
Той и без това не се е решил на тая стъпка до сега.
Провален или не, поне е опит. Живял е с жена, създал е деца, извървял е един път. Сега се кефи на свободата, докато Фредито нищо не е преживял, и твърдо стоя зад думите си, до 45 г вълна ли чепка, та сега се сети че искаш жена и семейство?

# 223
  • Мнения: X
Ми,страх го е било, бе .

Виж ,как всички само за разводи говорят и разводи хвалят..

# 224
  • Мнения: 35
Абе, вие в ред ли сте всички тука, аз, като съм над 45, кво да не ми е паднал, въобще не ми пука, вие кво си мислите, че толкова страдам и съм се комплексирал, просто си мисля че като стана към 60 ще е кофти може би, ако съм жив до тогава де, то фреди меркюри си отиде на 45 човека, ама е живял както си иска, не че му завиждам за гейството, аз го харесвах като певец, като образ, страхотен, като него незнам дали е имало друг толкова хора са идвали на концертите и почти всеки го харесва, има и ограничени тъпунгери, който съм чувал да казват, а тоя педал ли, е то не е важно дали си бил педал, а какво си дал...

Общи условия

Активация на акаунт