Модни тенденции в прическите и всичко за косата - тема 16

  • 49 159
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Ето ме и мен.
Изрязах и махнах всичко изгоряло от омбрето Simple SmileНямам и накъсано вече.Изчистихме всичко.Е пак съм с къса коса Sad

Явно няма да се видя с по - дълга Grinning.Супер леко се чувствам.Ще сложим 4 ка с фризьорката за да и предам плътност и цвят ,че е супер оранж.На снимките не си личи.Освен 4 ка ще вкараме карамелени кичурчета единчини тук там .Айде спирам със снимките.

Последна редакция: вт, 26 сеп 2017, 08:28 от Анонимен

# 16
  • Мнения: 3 023
Тъкмо се чудех какъв хубав цвят, и че няма нищо общо със снимката от каталога, и видях че не си се боядисвала  Joy
Не ти е къса, на теб ти отива такава прическа. Кичурчета не си прави, тъкмо си я подстригала и пак ще я омаскариш  bouquet

# 17
  • Бостън
  • Мнения: 13 499
Чаровнице, и от мен глас за тази ти дължина, ти си много нежна и чудесно ти стои! Не за кичурите Simple Smile И мерси за темата!

Мила - благодаря ти за идеите! Доживях да се вайкам за бързорастяща коса Simple Smile Иначе и аз профи бои поръчвам и бъркам бетер знахарка Grinning Гледам, че и Магия е от лагера на вечно боядисващите - много сме, силни сме Simple Smile))

Промяна кардинална няма да правя, ще гледам да закрепя този по-светъл цвят (получих голям комплимент от приятелка, че никога не ме е виждала с цвят, който да ми отива толкова много) и преди Коледа ще я заведа да я скъсят читаво с 10-ина см (при моята дължина няма и да се забележи)

ПС Ох, щя да ви пускам малко нови тенденции, които много радват моята супер мързелива душа Wink
Есенно-зимните:
http://www.harpersbazaar.com/beauty/hair/g8648/fall-2017-hair-trends/?slide=29
и пролетните:
http://www.harpersbazaar.com/beauty/nails/g12189903/spring-2018-nail-trends/

# 18
  • Мнения: X
Чаровна, идеална е. Даже червенее на едната снимка доста.


Миии аз се боядисах на 08.09 днес вече много се лъскат белите корени.



# 19
  • Мнения: 11 004
Скоро не планирам драстични промени. Миналата седмица леко си скъсих косата и искам да израстне отново, както беше. Тази дължина и сегашният цвят с любимата боя ме устройват идеално.
Отново виждам хубави и лъскави косички Simple Smile
За омбретата
Скрит текст:
Сестра ми е решила да си прави. Предупредих я, че гори и изтощава косата, но категорично не се съгласи с мен - било частично боядисване. Язък за добрите ми намерения Flushed

# 20
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Докато ви изчета и хоп - нова тема! Много изоставам значи Joy
Косата ми си е все същата, харесвам си я много напоследък, последните месеци с ползването на Профи продукти просто се прероди. В момента единствено се боря с един ужасен бретон, адски ме дразни и го пускам отново. Много се харесвам с прав бретон, но ми е мъка поддържката му. Цвета ми е 7,31 на Олиосета или по-скоро каквото е останало от него. Голяма боза се оказа тази боя за моята коса. На второ трето измиване пада всичко.


Точно на тази боя и номер се чудя. newsm78
Може ли да покажеш цвета,които си получила с нея или да я опишеш?( страхувам се да не стана много руса)
Благодаря.

# 21
  • Мнения: 425
Докато ви изчета и хоп - нова тема! Много изоставам значи Joy
Косата ми си е все същата, харесвам си я много напоследък, последните месеци с ползването на Профи продукти просто се прероди. В момента единствено се боря с един ужасен бретон, адски ме дразни и го пускам отново. Много се харесвам с прав бретон, но ми е мъка поддържката му. Цвета ми е 7,31 на Олиосета или по-скоро каквото е останало от него. Голяма боза се оказа тази боя за моята коса. На второ трето измиване пада всичко.


Точно на тази боя и номер се чудя. newsm78
Може ли да покажеш цвета,които си получила с нея или да я опишеш?( страхувам се да не стана много руса)
Благодаря.
Аз отдолу бях малко по-светла. Цвета си отговаря като цяло на това, което виждаш. Ето снимка, прясно боядисана.



П.П. Не знам защо снимката ми не излиза?! Flushed

# 22
  • Мнения: 2 065
Привет! Точно на време ми попадна темичката ви. Виждам, че много от вас се 'възстановяват' след омбре. Joy Е моето омбре си е 'естествено', тоест бях руса и зимата понеже си бях вкъщи на легло я оставих да израства. Хареса ми и не ме дразнеше. Дори често ми правеха комплимент, че било много добре прелято. От скоро обаче започна да ми омръзва и все повече да ми жълтее, а пък още доста има докато го отрежа.. според вас има ли шанс да се потъмни и да стане един равномерен цвят ?

Снимката е от средата на лятото, но долу горе така изглежда и сега.

# 23
  • Мнения: 7 709
Linofrina , аз скоро си направих омбре с лек балеаж с Loreal colorista ombre  и косата ми си е в ред , седмица преди това бях ходила на полиране , но нямах никаква боя по косата преди това и си ми е в ред , никакво горене . Мислих да слагам още-по светла боя /направо бяло русо/отгоре , но се отказах .

nadito0o, вземи си някакъв тонер за руса коса/шампоан,балсам или крем; има и матиращи ;те нямат амоняк/, за да убие жълтото

# 24
  • Мнения: X
nadito0o,цвета ти може да се изравни.Предполагам ,че фризьора при които ходиш ще се справи.
На мен лично ми харесваш така.С един цвят обаче мисля ,че ще ти е по добре.И дължината и прическата са ти чудесни.
Linofrina
,правилно си казала на сестра ти.По принцип зависи и от самата коса,ако е по плътна няма да се съсипи.Виж ако е тънка...В началото винаги е о.к , но след няколко месеца започва да си личи.Косата се накъсва и не стои хубаво.А и фризьорката каза, че омбрето и балеажа са излезли от мода и са отшумяли вече.Сега се търси по естествено изглеждащото.
Mother
,червенее,оранжавее ,няколко цвята имам в косата. Laughing .Доста бързо са се показали белите коси .Защо така се е получило?
Ел,Агент, благодаря ви момичета. МM е на същото мнение като вашето.

Само се чудя кой номер боя.Дали 4- ка както ме съветва фризьорката или 5 - ца?С 5 -ца и 6- ца обаче ми се получава разлика в корените.Съвсем лека,но я има винаги.
Препоръча ми и много хубава маска.Забравих и името.За 20 лева 1 кг маска.Ще си я разделя с мама.Винаги ми харесва това,че не предлага най-скъпите си продукти.Има и Керастаз,Секси Хиър,МШ,Алфапарф и др.А и с времето с много проби разбрах, че ефекта при по евтините профи продукти не отстъпва по нищо на по-скъпите.


# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 393
Благодаря за темата bouquet

За съжаление в момента съм доста натоварена в работа, а вкъщи правим ремонт. Никакво време за компютър и любими темички из форума Sad

Чаровна, прочетох, че си се подстригала, но не виждам снимка, може би си я махнала.

Аз миналата седмица се подстригах, махнахме едно 5-6 см. Но при мен расте, не ме плаши, че клъцкаме. Сега долния пласт стига до закопчалката на стутиена , а най-късото е със 7-8 см нагоре.
В четвъртък планувам боядисване. Ще заложа на малко по-тъмно. Смесвам 4 и 5 на Олиосета, надявам се на хубав и топъл цвят. Ако накарам половинът да снима, ще ви се покажа. Но в момента имаме майстори до към 8 вечерта, та можете да се усетите колко ще му се занимава с моя милост Joy

# 26
  • Мнения: 3 542
naditoo, много ми харесва "омбрето" ти - след като си изравниш цвета ще ти омръзне след 2-3 месеца и ще почнеш "Играта на цвета". Много по-интересни са ми  раздвижени цветово коси, пък и знаменитости имат такива прически - едно леко издухване и косата става супер .
Щом ти жълтее, вземи си Леганза или друг тониращ балсам, има и сини шампоани. Не ги ползвай често обаче, че изсушават.  Peace

# 27
  • Мнения: X
Лятна буря нямам търпение да видя красивата ти коса.

bubanka https://www.zlatnaribka.com/produkti-za-detsa/intenziven-shampoa … lice-guard-240-ml доволни сме от този шампоан .Миналата година всички деца имаха въшки в класа на дъщеря ми.Тя не хвана и мисля, че е благодарение на него.

# 28
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 457
Скрит текст:
Докато ви изчета и хоп - нова тема! Много изоставам значи Joy
Косата ми си е все същата, харесвам си я много напоследък, последните месеци с ползването на Профи продукти просто се прероди. В момента единствено се боря с един ужасен бретон, адски ме дразни и го пускам отново. Много се харесвам с прав бретон, но ми е мъка поддържката му. Цвета ми е 7,31 на Олиосета или по-скоро каквото е останало от него. Голяма боза се оказа тази боя за моята коса. На второ трето измиване пада всичко.


Точно на тази боя и номер се чудя. newsm78
Може ли да покажеш цвета,които си получила с нея или да я опишеш?( страхувам се да не стана много руса)
Благодаря.
Аз отдолу бях малко по-светла. Цвета си отговаря като цяло на това, което виждаш. Ето снимка, прясно боядисана.



П.П. Не знам защо снимката ми не излиза?! Flushed
Изпуснала си една буква в края на линка със снимката

# 29
  • София
  • Мнения: 1 714
Ехааа, прекрасна коса с прекрасен цвят!

Общи условия

Активация на акаунт