Не получавам това, което искам от него, но го обичам...

  • 18 138
  • 121
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15
Добре му е на младежа, но на нея не й е добре. Щом има интуитивно усещане, че той по задължение  прави секс с нея, трябва да си го послуша. Дадох съвет за помощ от специалист и това е ако мъжа иска да промени нещо.
Авторката писа, че дългото въздържание го е променило в сексуално отношение и човекът си го признава. Не виждам защо да не се опита с посещение при специалист.

Благодаря за съвета! Мислила съм си го и аз...но първо: трябва и той да съгласен да посетим специалист и да работим заедно по проблема, а до колкото го познавам, няма да стане, и второ: как един терапевт ще накара един мъж да гледа една жена с различни очи, той ако досега не е...не знам как тепърва ще започне...

# 16
  • Мнения: 3 542
Скрит текст:
Добре му е на младежа, но на нея не й е добре. Щом има интуитивно усещане, че той по задължение  прави секс с нея, трябва да си го послуша. Дадох съвет за помощ от специалист и това е ако мъжа иска да промени нещо.
Авторката писа, че дългото въздържание го е променило в сексуално отношение и човекът си го признава. Не виждам защо да не се опита с посещение при специалист.

Благодаря за съвета! Мислила съм си го и аз...но първо: трябва и той да съгласен да посетим специалист и да работим заедно по проблема, а до колкото го познавам, няма да стане, и второ: как един терапевт ще накара един мъж да гледа една жена с различни очи, той ако досега не е...не знам как тепърва ще започне...

Да, май трябва или да приемеш това положение, или да се разделите - това ще си стане от само себе си  Sunglasses Но гледай да не загубиш много време, че той и на 50 е партия, а ти трябва да бързаш.

# 17
  • Мнения: X
Вече и за секс през 2-3 дена ли се ходи на специалист?

# 18
  • Мнения: 46 518
Имате различна представа за отношенията във връзката.
Не всеки повтаря непрекъснато Обичам те, въпреки че наистина обича.
Както има и хора, които го казват през минута, но не чувстват нищо.
И това е до характер и по принцип, няма нищо общо с това дали живеете заедно или се ухажвате по срещи.

Сега, съвсем отделен е въпроса, ако и с действията си не показва интерес и трябва всеки път да поема инициативата за секс.
Причините могат да са много, и липса на интерес, и здравословен проблем, и различие в нуждата от секс.
Но си мисля, че на такъв ранен етап ако няма пасване, терапевтът няма да помогне.

# 19
  • Мнения: 3 542
Вече и за секс през 2-3 дена ли се ходи на специалист?

Тя каза, че го прави по задължение и от немай къде. Той не е имал партньорка от дълго време, затова смятам, че психотерапевт може да помогне - ако той има желание естествено.

# 20
  • София
  • Мнения: 24 839
Добре му е на младежа, но на нея не й е добре. Щом има интуитивно усещане, че той по задължение  прави секс с нея, трябва да си го послуша. Дадох съвет за помощ от специалист и това е ако мъжа иска да промени нещо.
Авторката писа, че дългото въздържание го е променило в сексуално отношение и човекът си го признава. Не виждам защо да не се опита с посещение при специалист.

Нека уточним- той си е мъж на 35, а не момче на 15, което не може да вдигне самолета.
Какъв специалист ще предпишеш на човек, който изпитва нужда от секс на 2- 4 дни? newsm78

От друга страна- авторката казва, че не получава комплименти и изненади както преди.
Мисля си, че ако за нея " комплимент" и " изненада" са недвусмислена покана на секс, е ясно защо той ги е ограничил.

# 21
  • София
  • Мнения: 24 839
Вече и за секс през 2-3 дена ли се ходи на специалист?

Тя каза, че го прави по задължение и от немай къде. Той не е имал партньорка от дълго време, затова смятам, че психотерапевт може да помогне - ако той има желание естествено.

Малко трудничко ще е за мъж да прави по задължение, че и насила секс през 2- 3 дни, си мисля.
Нека мъжете тук да обяснят. Simple Smile

# 22
  • Мнения: X
Вече и за секс през 2-3 дена ли се ходи на специалист?

Тя каза, че го прави по задължение и от немай къде.

Тази честота не ми се връзва с "по задължение" и "от немай къде". Като е по задължение клинчиш до последно, не се пречупваш толкова често. Simple Smile

Да попитам авторката - той има ли работа сега след преместването, как се справя. Такова местене си е голям стрес.

# 23
  • Мнения: 3 542
Скрит текст:
Вече и за секс през 2-3 дена ли се ходи на специалист?

Тя каза, че го прави по задължение и от немай къде. Той не е имал партньорка от дълго време, затова смятам, че психотерапевт може да помогне - ако той има желание естествено.

Малко трудничко ще е за мъж да прави по задължение, че и насила секс през 2- 3 дни, си мисля.
Нека мъжете тук да обяснят. Simple Smile

Тя казва това -  Да, точно така...секса доста често е сякаш по задължение от негова страна...сякаш си казва " охх...от 3 дни не сме правили секс, трябва нещо да направя" и ми е казвал, че понякога наистина така се чувства.
Не точно честотата е важна, а начина, по който стават нещата.

# 24
  • София
  • Мнения: 11 472
Ако е на 35 г., възрастта, както и разликата между вас, имат особено значение. И ако е на 35 - верно нямате деца, но защо се очаква да прави по-често секс от веднъж на 2-4 дни? В смисъл - ти си вероятно ок. 28-29 г., и искаш всеки ден, а той иска по-рядко, да? Да знаеш, това вероятно няма да се промени. Да, нормално е, първите ви нощи да са били по няколко пъти, но...ако си имала по-дълги връзки  - ще знаеш, че това рядко продължава години, десетилетия.

# 25
  • Мнения: 15
Ако е на 35 г., възрастта, както и разликата между вас, имат особено значение. И ако е на 35 - верно нямате деца, но защо се очаква да прави по-често секс от веднъж на 2-4 дни? В смисъл - ти си вероятно ок. 28-29 г., и искаш всеки ден, а той иска по-рядко, да? Да знаеш, това вероятно няма да се промени. Да, нормално е, първите ви нощи да са били по няколко пъти, но...ако си имала по-дълги връзки  - ще знаеш, че това рядко продължава години, десетилетия.


Да, аз определено искам повече секс и имам нужда да е по-често. Но това не се дължи на разликата в годините, просто аз съм по-сексуална от него...може би съм наивна да мисля, че това ще се промени...че подтиснатата му сексуалност ще се възвърне при малко по-редовен полов живот...

# 26
  • Мнения: 15



Да попитам авторката - той има ли работа сега след преместването, как се справя. Такова местене си е голям стрес.

Да, справя се, не перфектно, но достатъчно. И съм сигурна, че това също е фактор, който го притеснява, но аз в това отношение не го стресирам, не изисквам. Напротив, получава пълна подкрепа във всяко начинание.

# 27
  • Мнения: 15
Ако е на 35 г., възрастта, както и разликата между вас, имат особено значение. И ако е на 35 - верно нямате деца, но защо се очаква да прави по-често секс от веднъж на 2-4 дни? В смисъл - ти си вероятно ок. 28-29 г., и искаш всеки ден, а той иска по-рядко, да? Да знаеш, това вероятно няма да се промени. Да, нормално е, първите ви нощи да са били по няколко пъти, но...ако си имала по-дълги връзки  - ще знаеш, че това рядко продължава години, десетилетия.


Да, аз определено искам повече секс и имам нужда да е по-често. Но това не се дължи на разликата в годините, просто аз съм по-сексуална от него...може би съм наивна да мисля, че това ще се промени...че подтиснатата му сексуалност ще се възвърне при малко по-редовен полов живот...

И не, нямала съм дълги връзки досега, но знам, че страстта отшумява с времето. Това, което ме тревожи е, ако страстта още в самото начало на връзката е толкова оскъдна, какво ще стане по нататък? Ще става все по зле и по-зле докато секса изобщо изчезне от ежедневието?

# 28
  • София
  • Мнения: 8 348
а защо чакаш той да ти скочи, скачай му ти
ако се опъва, тогава вече имате проблем

може човека да си е асексуален, а може и ти да не го привличаш чак толкова физически
и двете не се оправят, бих казала
ни психолог ще помогне, ни сексолог
ако го обичаш достатъчно, за да живееш в такава връзка, всичко ви е наред
ако ежедневно мислиш и чоплиш как да го нагодиш по себе си, рано или късно ще се изнервите и двамата и нещата ще се разсъхнат съвсем

# 29
  • Мнения: X
Здравейте, размишленията Ви са доста наивни.

Първо запознанства и безкраен чат онлайн не са най-добрата предпоставка за една стабилна връзка, защото човек си доизгражда някакви фантастични образи, които никога не отговарят на реалността.

Второ срещите Ви в Испания и България са били напълно достатъчни, за да оцените колко сексуален е той, дали Ви е достатъчно сексуален и подобни аспекти - ако 2те седмици не сте ставали от кревата - значи после като заживеете заедно ще правите всеки ден секс. Ако сексът при срещите е бил покрай другото - екскурзии, гледане на забележителност, ресторанти и т.н. - няма как да очаквате някакво разгонено живото вкъщи, а и не мисля, че щеше да Ви е наистина приятно, ако беше така в дългосрочен план.

Трето бих очаквал човек, който се върне от Испания в България, да се депресира на момента. Особено пък работещ с музика човек. Със сигурност не му е никак леко. Ако изобщо съществува такъв човек, разбира се, защото ми се вижда абсурдно някой да се довлече от другия край на Европа заради Вас, пък Вие да решите да се регистрирате в бг-мама, за да се оплачите, че правите секс само 2 пъти седмично и че не Ви се нахвърлял от вратата. Накратко не вярвам много на описаната поредна латино история, но твърдо вярвам, че има егоистични хора, които са готови за една прищявка да обърнат живота на човек и после да дадат на заден с някакви измишльотини, че не се чувствали достатъчно желани.

Ако темата Ви е истинска и наистина го обичате поне малко този човек - направете опит да му влезете в положението, да говорите повече с него за какво го измъчва, как се чувства, как понася смяната на живота от слънчева Испания в мрачна, мръсна и неуредена България. Удовлетворен ли е от това, което прави, от перспективите пред себе си и т.н. и т.н. Интернет чат не може да замени живия разговор, необходимо е в това отношение да наваксвате, не толкова в сексуалното. А сексуалният нагон е силно свързан с моментното вътрешно състояние на човек - пък Вие не изглежда да се интересувате истински от вътрешното му състояние, само от Вашето отражение в него (т.е. на практика - от себе си се интересувате само). Една връзка е преди всичко в това хората да се разбират, да се подкрепят и да са си много много близки, от което и сексът е някаква част, но в никакъв случай не е единствената основа на стабилна връзка.

За да имате пълноценен сексуален живот, трябва той да се чувства ОК цялостно (както и Вие впрочем - чудя се откъде това либидо, че да искате от вратата след дълъг работен ден да Ви награбват още преди да сте се събули и пишкали) и трябва на първо място да сте си достатъчно близки. Моят съвет е - поработете върху последното и тогава пак пишете как се развиват нещата.

Общи условия

Активация на акаунт