Грижа за лицето и грим за дами в прекрасната възраст 40+ No. 7

  • 107 385
  • 726
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
За мен прозрачната пудра е да фиксира грима и да удължи трайността му.

За мен също.  Laughing Затова я слагам мърху ФДТ, ББ. Когато съм само по пудра, тя не е прозрачна.  Wink

# 46
  • Мнения: 3 480
ББ ми уеднаквява тена. Не мога само с прозрачна пудра аз. Обясних много назад в темите защо, нямам някакви глобални недостатъчи в лицето, но участвам в презентации, където все някой ще те щракне.
Има ралика между грим за снимки и такъв, неформален.

# 47
  • Мнения: 2 489
Имаше един на Армани точно за снимки го ползват. И аз бях с него на сватбата тази година.
Дано зацепя кой беше. Не лъснах въобще на фотосесията, но си носех компактна пудра.

# 48
  • Мнения: 10 256
Имаше един на Армани точно за снимки го ползват. И аз бях с него на сватбата тази година.
Дано зацепя кой беше. Не лъснах въобще на фотосесията, но си носех компактна пудра.


cloè Armani Luminous silk са ми отговорили в темата за ФДТ-те, понеже и аз попитах нещо като за снимки ако някой знае, че сега по празниците като се заснимаме, не ми се ще да изляза замазняла, при положение че не съм. Даже обратно - със супер суха кожа съм, но от тези ББ кремове и ФДТ-ни с SPF като лъсна по снимките. Супер грозно.

Последна редакция: чт, 28 сеп 2017, 23:50 от vici75

# 49
  • Мнения: X
Аз знам, че метеоритите са пудра, просто казвам, че само такава ползвам, но вече много рядко, което ни най-малко не началява при мен трайността на фдт.

Има фдт и с 50 фактор, но най-често ползвам фдт без или със слаб фактор върху крем със силен фактор.

# 50
  • Бостън
  • Мнения: 13 476
За почистване ползвам измиващ крем на Шисейдо Ибуки...
Със смесена до мазна кожа съм през лятото, зимата се нормализира. ...Пудрата в която съм влюбена и мога да ползвам самостоятелно е Ла Прери- свободната.

И аз - и за двете Simple Smile)))
Изобщо много харесвам измиващите на Шисейдо, каквото ми е попадало не ме е разочаровало. Бях поръчвала миналата зима cleansing oil техен от Ибей, дойде от Япония и беше за смешни пари с сравнение с нормалните им цени.

Пудра слагам задължително, последните години за всекидневието нося тонирани слънцезащитни и отгоре пудра, защото ми писна да напластявам па серум , па овлажняваш, та и слънцезащита и това преди ФД-то и преди пудрата. Последно купувах Bioderma Photoderm Nude Touch 50+ - прилично покритие, труден за сваляне обаче.

Последна редакция: пт, 29 сеп 2017, 13:35 от Agent Provocateur

# 51
  • Canada
  • Мнения: 3 455
Да се запиша и аз, че една тема вече изтървах  Flutter

Смесвам тонираният слънцезащитен на Апивита с новия фдт на ИСЛ в момента, мн ми харесва ефекта Heart Eyes

След мезотерапия съм и ползвам съвсем прости почистващи и хидратиращи продукти. Свалям грима с тоалетно мляко, измивам с почистваща пяна и минавам с тоник накрая. Тук е моментът да похваля нощната хидратираща маска на Origins, тя ме спаси след мезото. Горещо препоръчвам Peace

# 52
  • тук и там
  • Мнения: 11 521
Да се запиша и аз в новата тема. Ползвам олиото  на Боди Шоп когато съм със грим,когато съм без-измиващ продукт на Пола Чойс(който е на свършване).Доволна съм много от олиото.Чакам едно  олио и пяна от японската козметика-не съм ползвала до сега,надявам се да ми харесат.От продуктите на Пола също съм доволна,ако не ми харесат японските -ще се върна към тях.

Последна редакция: пт, 29 сеп 2017, 07:47 от Kaisia

# 53
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 432
Кой продукт носите без пудра? Май не мога да се сетя за такъв със смесената ми кожа.
Дано съм те разбрала правилно, че под "продукт"имаш предвид някакъв вид фдт, нали?   Hug

Без пудра нося ББ-то на ЕЛ, фдт Дабъл уеър пак на ЕЛ и фдт Колърстей на Ревлон. С всякакви други продукти имам нужда от някаква пудра - било то прозрачна или не.  Peace

# 54
  • Мнения: 3 480
Точно това имах предвид.
И аз ползвам същия ББ на ЕЛ, но ми трябва прахообразна пудра. И с дабълуер пак ми трябва. Явно при всеки е различно според кожа и т.н.

Kaisia, какво е това олио на Бодишоп?
Все се каня да си взема серума, който Check please пропоръча от марката и не съм отишла още.

# 55
  • Мнения: 2 489
Кой е серумът на Боди шоп?
Имахме магазин, но го затвориха....
А какви маски ползвате?
http://m.sephora.it/index.html#!catalog/product/view/P2149034/p1
За тази четох суперлативи, но свършвала бързо😂😂😂😂😂. Това беше негативният коментар.

# 56
  • Мнения: 349
И аз се оглеждам за някоя нова маска, ще се радвам да препоръчате.

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 102
Каква маска точно търсите - хидратираща, почистваща, с повдигащ ефект и др.подобни ... с измиване, без измиване за цяла нощ или само с избърсване, с отлепване или върху текстил намазана. Разнообразието е толкова голямо, аз ползвам почти всеки ден.

# 58
  • Бостън
  • Мнения: 13 476
Последната година+ съм спряла почти напълно да купувам маски в кутии, но се вихря с пълна сила със еднократните, корейски най-вече - с охлюви, без охлюви Simple Smile Разбирам напълно, че излиза по-скъпо и гаранция за качество няма, но пуст мерак за разнообразие и да опитам новичко. Онзи ден по изключение взех кутия Dead Sea Mineral Gel mask, а последната, която свърших наскоро беше Shiseido Mositure Relaxing Mask

# 59
  • Мнения: 2 489
Обичам всякакви маски☺. Търся хидратиращи, озаряващи, нощни, ако има алтернатива на посочената на Др Брандт.
Не ми харесват тези с текстил.
Предлагайте смело обичам да се мажа и през ден глезя лицето си.

Общи условия

Активация на акаунт