Грижа за лицето и грим за дами в прекрасната възраст 40+ No. 7

  • 108 008
  • 726
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 743
Лунна пътека ти в коя част на Белгия си ? Аз доста често съм в Брюксел, отделно имам близки там и си ходят хората на фризьор.

Ами в Брюксел може да е по-евтино, във Валония всичко е по-евтино.. Аз съм на север във Фландрия... Laughing

# 706
  • Мнения: 3 300
Попитах в друга тема, но да попитам и тук. Има ли някой с чувствителна кожа, който ползва серум с витамин C и няма раздразнение?
Купих си този на Виши, защото марката ми е позната, отразяват ми се добре продуктите им и са ориентирани към чувствителни кожи. И все пак не смея много да го започна.

# 707
  • Мнения: 4 785
На фона на жените тук в България направо, като ходя по улицата и си мисля колко хубаво са подстригани всички.
Майка ми, като дойде тук, не спира да заглежда и да се чуди как изглеждат всики в косите.

В Испания е така!

# 708
  • Мнения: 2 010
Попитах в друга тема, но да попитам и тук. Има ли някой с чувствителна кожа, който ползва серум с витамин C и няма раздразнение?
Купих си този на Виши, защото марката ми е позната, отразяват ми се добре продуктите им и са ориентирани към чувствителни кожи. И все пак не смея много да го започна.
Има алкохол в него, ако не се лъжа, доста напред в състава.

# 709
  • Мнения: 3 300
Имам серума им Лифктактив 10 Supreme, както и крема им и ми се отразяват много добре и в дългострочен план. Ползвам и Ланком, мисля, че и те имат алкохол, но кожата ми се чувства много добре и в доста добър вид.

Притеснява ме витамин С-то. Иначе си харесвам тези две марки и някои неща на Estee Lauder и не греша, когато залагам на познатото и пробваното предварително.
Иначе е логично за алкохола по принцип.

# 710
  • Мнения: X

Аз пък бях леко потресена, че в масовия случай и мъже, и жени изглеждат като клошари, в това число и в главите.

По темата. Аз съм с доста чувствителна кожа, но от серуми и въобще продукти с вит. Ц не съм имала проблеми. Предполагам обаче зависи от конкретния продукт и така общо не може да се каже.

# 711
  • Мнения: 3 300
Check Please, с кой серуми с витамин си чувствала добре кожата си?
Четох, че зависи от формата на витамин С дали е подходяща за чувствителна кожа.

Вече отворих серума на Виши, сложих на шията и деколтето като за проба, налицето не посмях.
Много лош избор наистина беше, консистенцията е като вода, тече и не може да се разнесе. Това както и да е, но мирише на водка.
Защипа ми леко, мисля, че не се зачервих, но там кожата ми не е е толкова чувствителна. С този аромат на алкохол (напомни ми на ракия), не мисля, че ще го ползвам изобщо някъде по тялото си. И наистина предполагам обратен и състаряващ ефект.
От години не купувам нещо, без да съм го пробвала, но напоследък се отпуснах и направих глупави покупки. Както казват - имал си пари, дал си.

Последна редакция: чт, 08 мар 2018, 15:29 от marigold_

# 712
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 232
... но мирише на водка.

Водката не мирише. Качествената.

# 713
  • Мнения: 4 743
Check Please, с кой серуми с витамин си чувствала добре кожата си?
Четох, че зависи от формата на витамин С дали е подходяща за чувствителна кожа.

Вече отворих серума на Виши, сложих на шията и деколтето като за проба, налицето не посмях.
Много лош избор наистина беше, консистенцията е като вода, тече и не може да се разнесе. Това както и да е, но мирише на водка.
Защипа ми леко, мисля, че не се зачервих, но там кожата ми не е е толкова чувствителна. С този аромат на алкохол (напомни ми на ракия), не мисля, че ще го ползвам изобщо някъде по тялото си. И наистина предполагам обратен и състаряващ ефект.
От години не купувам нещо, без да съм го пробвала, но напоследък се отпуснах и направих глупави покупки. Както казват - имал си пари, дал си.

Кой е този серум на Виши? Може ли линк? Аз съм ползвала много техни продукти и не се сещам за такъв серум... Може би е нещо ново...  Rolling Eyes Аз сега чакам един техен ФДТ и се ядосвам, че май обърках кой точно да поръчам. Преди време съм ползвала два техни ФДТ, от които единия е по-покривен, другия е като ББ-крем и доста по-лек... Та сега не съм сигурна кой точно поръчах... Laughing Иначе съм доволна от продуктите им, смених ги за кратко с Еуцерин, но после пак се завърнах на Виши...  Wink

# 714
  • Мнения: 3 300
lunna pateka, това е серумът:
https://www.vichyusa.com/liftactiv-vitamin-c-serum-3337875560931.html

От всичко друго на Виши съм много доволна, не очаквах да попадна на такъв техен продукт.

# 715
  • Мнения: X
 marigold_ ако беше сложила само 4-5 капки, както е предписано не би трябвало да тече. Серумите по принцип са течни и не-мазни и не-лепкави. А мирише странно защото е максимално изчистено, няма ароматизатори и други пълнители.

# 716
  • Мнения: 3 300
4-5 капки сложих, не повече. Наистина мирише на силен алкохол. Слагам в маски за коса лъжица ракия и това мирише така.

# 717
  • Мнения: 4 743
Може би алкохола помага да се запази вит.С, той е много неустойчив и се окислява бързо... Ако има действие, алкохола не е проблем... Освен това алкохола леко загрява и може би помага за по-лесно усвояване от кожата... Нали по тази логика се слага алкохол в маската за коса...Grinning

# 718
  • Мнения: 433
Момичета за какъв алкохол говорите, нещо съм пропуснала темата?

# 719
  • София
  • Мнения: 20 217
Какво ти пречи да прочетеш?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт