Не искам брак, а секс

  • 54 626
  • 807
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
В секса съм много добре, потвърдено. Не успявам да попадна на точната жена, тази, която да разчупи сивото и скучното.

# 61
  • Мнения: 19 988
В секса съм много добре, потвърдено. Не успявам да попадна на точната жена, тази, която да разчупи сивото и скучното.
Няма "потвърдено" в тези неща. С всеки човек сексът е различен. Няма универсални "чук*чи". Ако смятате така, очевидно е, че не сте добър любовник.

Почнали са да искат освен секс, и брак. И "беж, лиске, да бягаме". Simple Smile

# 62
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Имал съм жени, които ме търсеха, защото мъжът им не им стигаше.
И що спряха да те търсят? Мъжът им рязко започна да им стига или си намериха по-читави любовници?

Намерили са някой, на когото му е по-голям.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Имал съм жени, които ме търсеха, защото мъжът им не им стигаше.
И що спряха да те търсят? Мъжът им рязко започна да им стига или си намериха по-читави любовници?

Намерили са някой, на когото му е по-голям.

Е това вече беше много жестоко Cry

# 64
  • Мнения: 3 639
В секса съм много добре, потвърдено. Не успявам да попадна на точната жена, тази, която да разчупи сивото и скучното.
Т.е. да ти угажда и хвали. Колко... жалко.

# 65
  • Мнения: 1 782
В секса съм много добре, потвърдено. Не успявам да попадна на точната жена, тази, която да разчупи сивото и скучното.
Аз лично не съм убедена в твърденията ти. Спомням си темата ти за вулгаризмите по време на секс. Та не се учудвам, че и омъжените жени бягат от  такива "любовници"
Явно темата ти е сериозна, предвид нивото ти, почнах да вярвам, че е такава. Ето моя съвет:
Има сайтове за секс (не ги знам кои са) и все ще намериш перверзна жена там. Не може да няма.

# 66
  • Мнения: 14 654
Освен това изначално предложението на автора не лови мацки, горе-долу звучи толкова aпетитно, колкото на онзи 74-годишен старец, който си беше пуснал обява в "Адрес 4000" - "Търся до 50-годишна за съжителство в собствено жилище, запазена, непушачка, да може да готви, скромна".

# 67
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Освен това изначално предложението на автора не лови мацки, горе-долу звучи толкова aпетитно, колкото на онзи 74-годишен старец, който си беше пуснал обява в "Адрес 4000" - "Търся до 50-годишна за съжителство в собствено жилище, запазена, непушачка, да може да готви, скромна".

Амче, какво лошо има в тея изисквания? И аз търся такава или такъв - даже няма да спя с тях, обещавам. Flushed И за пола нямам претенции, и обещавам да не цапам много, да се къпя редовно и да ям каквото сготви.

# 68
  • Мнения: 9 052
страхотен по твои думи ... защо мъжете не полагат изпит и да си носят дипломата със степента в джобчето ... и без това непрестанно се самооценяват и го изтипосват къде ли не ...

# 69
  • Мнения: X
Перверзните и разкрепостени жени не се обявяват по сайтовете. Те са като нешлифован диамант, чакащ да бъде открит и полиран, за да заблести в пълния си блясък.

# 70
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 851
Перверзните и разкрепостени жени не се обявяват по сайтовете. Те са като нешлифован диамант, чакащ да бъде открит и полиран, за да заблести в пълния си блясък.
Тия жени, ако са осъзнали своята разкрепостеност, отдавна са се преоткрили и шлифовали. Едва ли чакат баш на теб да им е явиш в ролята на откривателя, спасителя, кукловода....Ти май търсиш такива жени, на които тепърва да им покажеш един "нов" свят, а?! Ти да си учителят, който ще ги разврати?! Whistling

# 71
  • Мнения: 14 104
Айде всички разкрепостени и вече омъжени, да се обявят и да се приключва. Няма да ви чака до 120-та страница на темата.

# 72
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
 rotfImao
Представих си как нешлифованите диаманти чакат да ги шлифова някой като автора с разни епитети. Така ще заблестят, че чак ще потъмнеят.
Айде всички разкрепостени и вече омъжени, да се обявят и да се приключва. Няма да ви чака до 120-та страница на темата.
Ай ся. До 40 и кусур годин е чакал, сега някакви си 120 страници ще са му проблем.

# 73
  • Мнения: 29 557
 hahaha hahaha hahaha

Забавни сте, момичета!  Mr. Green

Аз обмислям да пусна също обява - търся някой да ми готви, чисти, пере безплатно. Нямам други изисквания и претенции.

# 74
  • София
  • Мнения: 9 936
А ако на всичкото отргоре си и на 40, освен необвързан, трябва да имаш и пари и да не ти се свидят, за да получиш секс, много съжалявам, ама с бедняци никой не си ляга, жените не са благотворително дружество. Почна ли да ти става ясно защо няма секс за теб, господине?
Трябва да си материално необремен за да си с някоя за секс/неангажираща връзка? WTF?! И от какъв зор..

Общи условия

Активация на акаунт