Поредна изневяра!

  • 65 972
  • 937
  •   1
Отговори
# 90
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
A защо не се обърнеш за помощ към дъщеря си? Аз мисля че тя е достатъчно възрастен човек и има правото да се намеси в отношенията на родителите си. Да говори с баща си, да го преземи ако може. Два такива примера познавам. Децата, вече възрастни и семейни, много бързо приземиха дъртите коцкари. Засрамиха се от децата и си седнаха на гъза.

Има резон ,
дали на баща и ще му е Ок ако мъжа на дъщеря  му изневерява и се държи пребебрежително с нея и внучетата му ?!

# 91
  • Мнения: 1 386
Такива само живота може да ги научи...ако ги тръшне някоя болест или нещо непредвидено,тогава може и да си преосмисли живота....и оцени човека до себе си.
Иначе с приказки не се знае....Ще си вегитират в кухия си брак неясно до кога....освен ако на някой не му издържат съвсем нервите и не си хване пътя.

# 92
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Така е .

# 93
  • Мнения: 30 158
Абе, те здрави, прави майки с малки деца не искат да вземат на работа, понеже можело да се наложи да отсъстват, вие ми говорите как с телк няма проблем да работи. Ако е при познати, може би, иначе трудно. Вариант е да не казва за телка, но трябва да има предвид, че после не може да го представи. Работодателите не искат хора с телк, защото после не могат да ги махнат, ако искат, трябва разрешение от ИТ, което е много трудно да се вземе.

# 94
  • Мнения: 19 058
Има варианти с надомна работа. Просто мисълта ти трябва натам да тече. А авторката просто споделя, че мъжът й изневрява, а  тя няма къде да отиде. Не мисли реалистично. Всяка жена без собствен доход е една жена без избор за съжаление. Трябва да иска човек сам да си помогне, не просто да седи там, където не го устройва и да е все по-примирен. Ако все пак не иска промяна, да си живее по-леко и да не се връзва на мъжа си, това е.

# 95
  • Мнения: 25 919
Авторката не отговори, дъщеря и какво мисли по въпроса.

# 96
  • София
  • Мнения: 24 839
Благодаря ви момичета за всичките съвети. Страдам от диабет. Разболях се на 10 годишна възраст. Той ме харесваше дори с това ми заболяване. Благодарна на съдбата, че ще имам мъж до себе си, дори и с това заболяване. Роди  се дъщеря ми.  Докато я родя съм плакала много в съмнението дали ще е здрава! Той много ме успокояваше. Тя ми е дар от Бога! Роди се жива и здрава! Сега е вече на 29 години, семейна. Имам прекрасна внучка на 8 години! А за работата - работя по програма за хора с увреждания. Уви, те са все за по 2 години. Благодарение на шефката ми успях така за 10 години да имам работа. Изтича ми договорът и не се знае дали ще има такава програма и до година. Сега в тази ситуация в къщи не повдигам изобщо темата за изневярата. Този урок го научих с времето. С това не си помагам в случая. Но ми е трудно като му гледам замечтаният му поглед. Плача си когато мога и се моля и този път да имам сили на това изпитание!

Хайде да те приземя малко! Peace
Разбрала си , че ти изневерява още когато дъщеря ти е била на 19, а ти на 40.
Можела си да се разделиш с мъжа ти, да почнеш нов живот, но не си поискала.
Предпочела си да запазиш статуквото, точно защото си се чувствала по- добре с неговата грижа.
Сега нещата се повтарят и ако не си дадеш сметка, че всъщност нямаш идея да го напускаш, защото той се грижи за теб, а не защото си примряла от любов, ще се изживяваш като жертва.
Всъщност, вие имате негласна сделка, която той изпълнява, а ти от какъв зор провокираш, вместо да си пазиш грижата, която ти осигурява?

# 97
  • Мнения: X
Авторката не отговори, дъщеря и какво мисли по въпроса.

И аз това чакам да прочета, но тя избягва този въпрос. Ако някой трябва да и помогне и подкрепи, това е дъщеря й. Майка ми у с диабет, знам за какво става дума. Ако се случи нещо такова между родителите ми, ще се намеся и ще се скарам много брутално с баща си. Ще си търся дял, ще се съдя ако трябва с него, но майка си на пътя няма да я оставя.

Последна редакция: пт, 29 сеп 2017, 22:22 от Анонимен

# 98
  • София
  • Мнения: 24 839
A защо не се обърнеш за помощ към дъщеря си? Аз мисля че тя е достатъчно възрастен човек и има правото да се намеси в отношенията на родителите си. Да говори с баща си, да го преземи ако може. Два такива примера познавам. Децата, вече възрастни и семейни, много бързо приземиха дъртите коцкари. Засрамиха се от децата и си седнаха на гъза.

Ваче, щом дъщерята е достатъчно възрастна - 29, дали пък баща ѝ на 53 е недостатъчно възрастен? newsm78
Имаш ли идея как един родител ще позволи на пълнолетното си отроче да му дава насока на живота след като вече същото то е било комфортно изгледано и изучено?

Ако на мен си позволи някое от децата ми да ме приземява, обявявайки ме за "коцкарка", при положение че се грижа за болния им родител години наред, ще летят с крайцерова скорост през прозореца, не през вратата! Mr. Green

Бе, до каква възраст е простено да си инфантилен на днешно време? #Crazy

# 99
  • Мнения: 14 172
Какъв дял ще си поискаш при живи родители?!

# 100
  • Мнения: 15 960
Дъщерята може и да не знае, или пък авторката не иска да я притеснява.

# 101
  • Мнения: 30 158
Не мисля, че дъщерята има място да се бърка в отношенията на родителите си. Не е нейна работа. Тя може да помогне на майка си, да я приюти, да я изслуша и съчувства, но не и да държи сметка на баща си за действията му.

# 102
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 728
Или знае, че не може да разчита на нея.
И като му набие канчето на бащата, та той ще се промени, най-много да им каже да си гледат работата.

# 103
  • Мнения: X
да му набие канчето в смисъл да се разведе и да си вземе друга жена? Щото и това е опция...

# 104
  • София
  • Мнения: 24 839
Или знае, че не може да разчита на нея.
И като му набие канчето на бащата, та той ще се промени, най-много да им каже да си гледат работата.

Е, да разчита какво да направи дъщеря ѝ!
Да я вземе на спалнята между двамата с мъжа си?
Или на походно легло в стаята на децата?

Щото това е ангажимент, а не да се изправи щерката срещу прегрешилия и да го застави да остане в семейството, за да не ѝ създава грижи на нея..........

Общи условия

Активация на акаунт