Искам да кажа ... (139) през октомври 2017

  • 220 456
  • 5 026
  •   1
Отговори
# 4 995
  • Мнения: X
Не видях много от показаните деца, но малката Акаша е сладур. И така сериозна.

Светълчо, натъжи ме разказаното от теб. Но и според мен всичко е до възпитание.  Hug


Беше си студено и към -16 снощи, а  днес е вече бяла приказка с 30см сняг. Зимата дойде, но поне изчака децата да се напразнуват.

Последна редакция: ср, 01 ное 2017, 22:05 от Анонимен

# 4 996
  • Мнения: 5 366
Ох, Контеса, като те чета и се смръзвам.
Днес не ми се готви, ще ходим да ядем в мола.
Един час реваха днес преди следобедния сън, главата ми е като канбана.

# 4 997
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 783
Много сте бързи....с тези часови разлики не мога никого да видя.

Аз отидох до вкъщи. Майсторите пак липсват.  newsm78 защо трябва да чакат да се появя за да работят. Мъжът ми вика, мълчи, че ако си отидат, 2години няма да свършим.
За сега гледам лошо....много лошо.

# 4 998
  • Мнения: X
Спечелихме. Кифличките се бориха смело, а нашата се прояви няколко пъти чудесно, ако и да е най-малката.  После гледахме мач на жените, беше буквално кръв, мозък и сълзи. Спечелихме с един гол, но беше брутален мач.
Ваканцията ни върви по план-график. Много забавления- разни и разнообразни, но и по малко учене всеки ден. Момчетата си преговарят думи по езиците, резюмират по някой и друг урок от разказвателните, от утре ще порешим и някоя задачка и с тримата. Ритъм не трябва да се губи, постоянно и по малко- това е формулата на успеха.
Утре ще се занимавам с водопроводчици, ще сменят водомерите на всички къщи в квартала. Имам 7 ключа на съседи, които са във ваканция или на работа. Ще е интересно. Дано се приключи както е по график, защото следобед ще водя 13 деца на кино. Ей така, импровизирано се получи. Бяхме го планирали само за мен и децата, но всеки реши да си попита приятели и някак така... тумбата се събра.

# 4 999
  • Мнения: 4 290
Сбъдваща, честита победа.

Титина много готин Хари Потър Simple Smile
не се ядосваш, майсторите може да са отишли за бързо да обядват и после като ракети да наваксат. Разпери си килимчето за мъчения и пелакс.

Контеса, честит първи сняг!

# 5 000
  • Мнения: 11 680
Не видях всички, но съм сигурна, че сте прекрасни Hug
Ша ме изненада приятно. Браво, добре си се постарала, всичко е много красиво Hands V
Нашата ваканция върви по график. Децата заминаха на гости при леля си, за нас почивка до неделя Mr. Green
Иначе пък взеха по един учебник в куфара, пък аз се направих, че им вярвам че ще учат hahaha
Като знам Белиндиния син колко е напред с материала, вече започвам да се страхувам за "нашия" резултат на матурата...

# 5 001
  • Мнения: 2 016
 Simple Smile Нали казах, че ще съм добро момиче.
Днес  в къщи сме на проста, но вкусна и питателна пилешка супа.
От толкова сладкиши и изгъзици  ми се дойде точно  нещо  толкова просто и затоплящо като топла  супичка с лимон. Heart Eyes

# 5 002
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Как уплътнявате ваканцията?
както си искаме  Mr. Green.Младежът кеси на комп-а цял ден, аз си си мотая индивидуално  Whistling.От утре-уж по-амбициозно и организизрано, ама неЙ сигурно  hahaha,даже направ си е сигурно,че ще отложим. Айляк работа сме ние, както се знае. Всичко е отложимо и предпоследно. Таткото е виновен, съвсем ни разваля дисциплината, която и без друго е рехава  Mr. Green

# 5 003
  • Мнения: X
Ние хапнахме вкусни бутчета с картофи на фурна. И за десерт кекс. След малко се паркирам в леглото и пускам тв.

# 5 004
  • Варна
  • Мнения: 36 607
Боб яхния и филе Елена беше моята вечеря. Хем малко като количество ядох, но ми стана тежко.

# 5 005
  • Мнения: 12 992
Елени, да ви е жив и здрав малкия юнак! Много да папка и повече да спинка:) Жаки до към 3 годники, когато я питаха какво ще парви все казваше- ще папкам и ще спинка:))

Свет, много гадно чувство изпитах само, като те четох! Като всяко нещо, пак сме го изкривили "празника" и е обърнат на ломене и грабене, грозна история. Миа саме веднъж, на 12 беше, излезе да обикаля след половин час се обади с рев да ходим да я приберем, умряла от срам още в първата къща, където се засякли с една група момчета, които са се държали по подобен начин...

Да ви кажа, ако някой има интерес- в Кауфланд има промоция с точки срещу 10 лв закупени продукти, та с тези точки има възможност да се купи на половин цена фотоепилатора на Филипс, дето го имаме ние с Руми, но модела  кабела, който според мен е по- удачен. Значи десет точки и около и 479,90 лв.

Бях на гинеколог, до петък ще си чакам резултатите, дано всичко е наред!

# 5 006
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Не видях много от показаните деца, но малката Акаша е сладур. И така сериозна.

Светълчо, натъжи ме разказаното от теб. Но и според мен всичко е до възпитание.



Само едната снимка ми се отваря, Контеске, не можах да видя детето.

Не се натъжавам аз и знаеш ли защо? Защото прочетох и за обратната страна на монетата - лошо отношение на възрастните към децата, които им звънят. И разбрах, че още има да се учим, и от двете страни - и децата,  и ние. Ще стане, ще се научим, след няколко години вярвам, че ще сме като при Титина, Сбъдваща или при вас. Разчитам на това, че хубавото всеки го харесва.

Снощи гледах един филм - About time. Много ми хареса. От тези филми, които те правят по-добър човек.

Титина, момчето ти е много сладко.
А майсторите ти - сякаш за български майстори ми говориш.

Купих си вчера коприва, направих си супа. Ами не я бива копривата, жилава и твърда. Затвърждавам си мнението, че всяко нещо трябва да си знае сезона. Ето сега хрупам домат и краставица за вечеря - ама наистина хрупам домата, по-хрупкав е от ябълка даже. Ако си затворя очите, едва ли ще позная, че е домат - нито вкусът, нито усещането са доматени.
А хрупам домат и краставица с користна цел - да разтоваря малко, че в уикенда се оядох - бях за три дни с тукашния (бг-мамски) бабешки клуб на купон в петък, събота и неделя, в чест на 10-годишния юбилей. Ами много хубаво си прекарахме. 24 баби в разни възрасти в едно симпатично хотелче на петдесетина км от София, извън населено място, сред природата. Чудни есенни пътеки, застлани с дебел килим от листа, слънце и чисто небе - разкошно беше времето и природата също. Посмяхме се, попяхме, повеселихме се. Приказки, прегръдки и добро настроение. От бг-мама ни пратиха торта за юбилея.  Бяхме много благодарни за вниманието, колко му трябва на човек, особено на една баба, която на всеки жест и на всяка добра дума се радва.

Последна редакция: ср, 01 ное 2017, 21:03 от svetal4o27

# 5 007
  • София
  • Мнения: 18 679
Руми, не заблуждавай хората😁 Напред бил, ще го онапредя аз с гьостерицата😈 Голямо мрънкане днеска, голямо чудо! Топло ми е, жаден съм, гладен съм, кога ще си ходим...с деца на море!!! Ама то верно като се облещило едно слънце, ей тъй едно облаче за цвят нямаше, а ние цял ден на открито. Пак се изпекох на очила. Страхотен е климатът тук- ноември месец, 20 градуса. Що бил римският пехотинец по сандали- че по кво да е, в тоя пек!
Не съм ви чела, но надявам се да сте добре. Салюти и бачи😍 Чао😄

# 5 008
  • Пловдив
  • Мнения: 23 677
Абе цяла Германия ли почива?!?! От понеделник отчаяно се опитвам да се добера до работещ германец - няма и няма. Три дни! И после - българите много празнували. Друг път! И в петък следобед редовно ги няма. Аааааааааааааа!

# 5 009
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Руми, не заблуждавай хората😁 Напред бил, ще го онапредя аз с гьостерицата😈 Голямо мрънкане днеска, голямо чудо! Топло ми е, жаден съм, гладен съм, кога ще си ходим...с деца на море!!! Ама то верно като се облещило едно слънце, ей тъй едно облаче за цвят нямаше, а ние цял ден на открито. Пак се изпекох на очила. Страхотен е климатът тук- ноември месец, 20 градуса. Що бил римският пехотинец по сандали- че по кво да е, в тоя пек!
Не съм ви чела, но надявам се да сте добре. Салюти и бачи😍 Чао😄

Белинда, малко по-другояче звучи този поздрав: салути е бачи! И като се прочете, става мамма миа. Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт