КГБ = Клуб на Готините Баби - 182.

  • 58 366
  • 739
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 065
Здравейте момичета.
Миличките ми вие - Hug  bouquet.
Благодаря ви за хубавите два дни.
Благодаря на Яжка и Фло и всички, които допринесоха за прекрасното ни изкарване.
Знаете, прегракнах от говорене и смях, но пък ми беше толкова хубаво.

Специални благодарности на Мамма и Татти  за вниманието и милия жест.
Радвам се, че ви има, че ви познавам и ме приехте, като една от вас.



 

# 661
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 22 173
Здравейте, момичета! HugHugHug
Завърнах се преди час от моя си разход  и веднага влизам тук да чета.
Чета ви и съм ухилена заедно с вас, че сте си изкарали прекрасно. Радвам се на доброто ви настроение, на великолепното посрещане,  на тортата - подарък,  на всичко което сте писали, снимали или публикували.
Благодаря ви за картичката и затова, че и моето име е там.  Kissing HeartKissing HeartKissing Heart

# 662
  • София
  • Мнения: 8 466
Момичетаааааааа, чак Областната управителка на Пернишки окръг и Кметицата на гр. Перник са запознати с нашето тържество. Станахме съвсем публични Wink
На балкона 15 потребители и 7 гости Simple Smile

# 663
  • София
  • Мнения: 5 074
Няма как да не коментирам , нъл съм тарторката  Joy Joy Joy
Доволна съм, че сте изкарали два прекрасни дни в сговор и настроение.
Това, че ме нямаше при вас, нищо не значи. АЗ бях с Вас .
Благодаря на МАММА и ТАТТИ за жеста !
Колко теми са оцеляли 10 години ???
Зная още една и тя също е моя. Да са живи и здрави ония там, щото е много трудно.
Няма да пиша повече, защото ще ми стане тъжно, а не обичам това настроение.

# 664
  • София
  • Мнения: 1 755
    Добър вечер!
  Мили приятелки,благодаря ви за хубавите думи за моя роден град!
  Блгодаря ви за това,че ме направихте щастлива!
  Фло,благодаря ти за организацията и за изненадите!Истината е,че без теб нямаше да се осъществи този незабравим рожден ден.
  Благодаря на МАМА и ТАТИ, за изненадата която ни направиха!


   

# 665
  • Мнения: 1 563
Чета ,чета и така ви се радвам  на позитивните постове !
От тях струи  настроение , емоции ...
И аз ще кажа като Хули ,може да не сме били там ,но  в мислите си сме били постоянно при вас !
КГБ се прослави из цяла западна България.
Поздравления за прекрасната организация  на Фло !
Благодарности на БГ МАМА за  вниманието към нашата тема !
Поздравления и за Хули ,че е създала тази тема и е оцеляла цели 10 години и поне още толкова да оцелее ! Simple Smile



# 666
  • Мнения: 814
 Милимоички, привети и от мен! Сърцето и душата ми са пълни с толкова много емоции, впечатления, споделена обич!
Всичко споделено за срещата е вярно и съпреживяно! И посрещането с питка и мед, и прекрасния интериор, сърцатите песни, кръшните хора...Няма да повтарям известното вече.
Но няма как да не благодаря на Фло и Яжка за перфектната организация на юбилея ни, на Мамма и Тати за неочакваните изненади, с които допринесоха за високото ни настроение! Благодарим Ви, че Ви има!
Нямам информация друг юбилей да е бил отразяван така, както нашия! Но за  него и ние всички, момичета, присътвали или не в  китния Брезник,имаме принос! Защото ни има, защото  между нас има съпричастност, обич, разбиране, споделяне, защото умеем заедно да се смеем, заедно да тъжим, защото приятелството ни остава, въпреки камъчетата, които  понякога се търкалят под краката ни.
Прекрасно беше! Изключително изживяване! Фло, Яжка,  newsm51 newsm51 newsm51 ...   
Сърдечни благодарности  на пипилота,   и диджей от класа, и достави всеки до дома му newsm51  !
На неприсъствалите момичета - ще има и други срещи! От сърце с пожелание - да ги споделим! Изживяването е разтърсващо!
Съжалявам, че има е несправедлива негативна реакция. Лесно е да се критикува , без да се предлага алтернатива. И в края на крайщата, както многократно сме споделяли - който ни харесва, се вписва при нас, намира мястото ти, приема ни такива, каквито сме - открити. Който не ни приема, както много други, просто си отива, дори и без сбогом. Тъжно е, но никой не е по-велик от останалите.
Няма да препрочитам и редактирам, отивам да чета приказка за лека нощ.
Обичам ви, момичета!
/А баба Арита си забрави фотото и чадъра на зетя вресторанта вчера, то от толкова емоции, за дребни неща ли да мисля! Ще си ги получа, но това беше оше един повод да се смеем, като споделих вкъщи емоциите от трите дни/

# 667
  • София
  • Мнения: 2 675
За Хули също сме помислили. Да се яви при Флото като се завърне тя. Беше споменавана много пъти. ИМа доказателствен материал. Записи, нали сме КГБ. Отделно от импровизираните снимки има и 300 професионални снимки, видеозаписи и мнооого весели усмивки.

Аз, като пишман фотограф ви отпускам в снимка.бг малко снимчици, да ни видите.

Със здраве и пийнете малко да се сгреете! Тъкмо във ФБ убеждавам докторката да си сипе чаша вино!  hahaha

# 668
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 102
Арита, аз разбрах за забравените вещи още около 16.30. Оказва се, че стените са тънки и се чува. Grinning

# 669
  • София
  • Мнения: 5 074
Луси, аз я създадох, но сама не бих могла да я съхраня цели 10 години.
Всички, които пишат и споделят - те са виновни, обичам ви момичета  newsm51
Ноооо, много се натъжавам, когато прехвърчат искри, когато се създават интриги, като на селския мегдан.
Много съм търпелива и толерантна. Но все си мисля, че в един ден ще изригна като Везувий и ще кажа всичко, което съм събрала в тези 10 години.
Защото нямам нито Алцхаймер, нито склероза, имам само рак, но той си живее с мен и не ме притеснява напоследъ
Помня всяко едно изречение, която всяка една от вас е написала.
Днес приканих една от нас на изповед / ха ха ха, като в Биг Брадър /.
Едва ли ще се изповяда.
Ей ся  ще се изповядам аз.
Мразя недомлъвките, мразя сплетните, клюките и подмолните разговори.
Нищо ново не ви казвам и преди съм го писала - нормално, минаха десет години.

# 670
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327
 Да се обадя и аз от името на кубратската група. Пътувахме нормално, пристигнахме към 20,30. Шофьорът - харабия - смъкна ме пред нашия магазин та се прибрах на време! Анжелка щастлива от разказите ми и подаръците \ вече спи \.
Брезник - кога щях да отида там newsm78 Ами беше велик купон! Благодаря на Фло и сие!!! bouquet
Танче, не си права! Толкова те обичаме всички! Елле я! Плакатът беше за всички, които отсъстваха с много обич! И за теб! И знаеш ли, до последно мислехме, че ще ни направиш изненада и изневиделица ще се появиш! Липсваше ни старата Танитка - весела, песнопойка, позитивно настроена! Нещо сега не си ти!  Hug Да не те е сменил ДС newsm78 hahaha

# 671
  • София
  • Мнения: 1 755
    Честит рожден ден на Рои и Неда-съкровищата на баба Кари и баба Дидия!! Да са здрави,щастливи и успешни!

Последна редакция: нд, 29 окт 2017, 22:14 от Яжка

# 672
  • Мнения: 18 858



Честито на младите попълнения  на голямата фамилия КГБ,много бързо растат децата ,вчера сяка ш имаха рожден ден!
За  щастливите баби

# 673
  • Мнения: 894
31 нови отговори.
Уау позитивните емоции заливат като Ниагара нашата група. Много ви се радвам за хубавите  преживявания Нека и в следващите 10 години да струи приятелство и разбирателство  .

# 674
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Моята група се прибира. Групата сме дамската чанта,  сака с  парцалите и Аз.Ще пътувам по нощите и сутринта ще Ви поздравя  от морето, вятъра  и още нещо. Нали съм шугавелка, обадих се на гаджето,  стана ми мъчно и взех  бързо решението.
Лека и спокойна нощ!
Утрото е по мъдро от вечерта.

Общи условия

Активация на акаунт