Гинес – БГ Мамма

  • 26 112
  • 533
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 860
 Ох олекна ми... Mr. Green
Аз и заради килограмите...(намери едно оправдание и за там, че не ми се иска да ми отмъкнат второто място Crossing Arms )

# 481
  • Мнения: 1 849
Мъжът преди ден каза, че ще сложи надпис на колата "Неразумна майка", вместо "Бебе в колата". Защото рядко падам под 90 км/ч на участъци където се кара с 50, а редовно си карам със 100 и двете деца в колата. А колата се е една бричка Рено 11....(само аз имам книжка в семейството).

Синът ми може да кандидатства за компютърен манияк- на година и половина си включваше сам компютъра, като спазва последователноста на копчетата, като зареди слага диска с концерт(по правилния начин в устройството) и си стартира BSplayer-а и си го пуска. Сега е на три и си има отделен акаунт, защото си трие наред всичко   Sick

Може да кандидатства за най-голям фен на Щрек от 6 месечна възраст до 2 години гледаше филма на всяко хранене  Crazy Знаем репликите на изуст и на двете серии.

# 482
  • Мнения: 705
Синът ми може да кандидатства за компютърен манияк- на година и половина си включваше...

Няма да оспорвам номинацията. Но може да го запознаем с моя син. На 1 годинка написа ГЪЗ на клавиатурата. Пиша го с главни букви, защото и той така го написа Simple Smile

# 483
  • Мнения: 1 544
Аз да попитам някъкви нови номинаций ли има или просто сте ме пропуснали? На 16-та страница в списъка съм номинирана зая най дълго раждане 80.40 мин. а в следвашите 2 не фигурирам изобщо  newsm78

# 484
  • Мнения: 27 524
Сега ще се коригирам. Сигурно си била с дълъг разказ, без да кажеш часовете точно и затова. Слагам те  Peace

# 485
  • Мнения: 1 544
да с дълъг разказ съм  Blush

МЕРСИ  Hug

# 486
  • Мнения: 2 195
Аз да попитам някъкви нови номинаций ли има или просто сте ме пропуснали? На 16-та страница в списъка съм номинирана зая най дълго раждане 80.40 мин. а в следвашите 2 не фигурирам изобщо  newsm78
И аз не съм номинирана там.Раждах 70 часа  Rolling Eyes
И съм по-ниска от номинианата булка-аз съм 153 см.А имаше една мама 147 см. дори. newsm78

# 487
  • Мнения: 11 607
Ехееееееееееее, номинациите доста напреднали и много категории има!

Знаех си аз,че тук сме все уникални и хубави! Номинирам ВСИЧКИ мами от БГ-МАММА за най-убавите и умни мами в България!!!!!!!

# 488
  • Мнения: 27 524
Аз да попитам някъкви нови номинаций ли има или просто сте ме пропуснали? На 16-та страница в списъка съм номинирана зая най дълго раждане 80.40 мин. а в следвашите 2 не фигурирам изобщо  newsm78
И аз не съм номинирана там.Раждах 70 часа  Rolling Eyes
И съм по-ниска от номинианата булка-аз съм 153 см.А имаше една мама 147 см. дори. newsm78

Номинираната булка, която цитираш, е номинирана за най-дребна , а не за най-ниска, тя върви в комплект с килограмите си - Мелпомена - 154см и 38кг. Ако си била по-малко тогава - ще те сложа.

Има отделна номинация за най-ниска мама, вероятно не си я видяла, там на първо място е Йосариян, която също споменаваш, с нейните 147см.

Сложих те в ражданията  Peace

Ограничих някои от номинациите до първите три места, че стана прекалено дълго  Hug

# 489
  • Мнения: 2 195
Извинявай , мила , не съм видяла наистина. Rolling Eyes  Hug

# 490
  • Мнения: 27 524
Извинявай , мила , не съм видяла наистина. Rolling Eyes  Hug

Ти пък, няма за какво, то едно ли са, две ли са  Grinning И аз затова пропускам и чакам да дадете сигнал и веднага се поправям  Hug

# 491
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Номинирам ВСИЧКИ мами от БГ-МАММА за най-убавите и умни мами в България!!!!!!!

....и най- пристрастените към нет-а.
Вчера на една форумска среща стана въпрос, че на семейства, в които родителите да наркомани, алкохолици и други пристрастености държавата, а и сума обществени организации отпускат средства за да подобрят средата за живот на децата. И ние вкупом решихме, че влизаме в тази категория с пристрастеността си към интернет и бг-мамма, та ако някой иска може да подобри средата и на нашите деца Mr. Green

# 492
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
три секцио- три бебета.
45ч. след операцията излязла от болницата .
15 дни след срещата ни ,със съпруга ми се оженихме.
1 седмица глад и без да спя от интернет любов.

# 493
  • Петрич
  • Мнения: 321

Ще си поделим номинацията с Игси за най-рано кръстено бебе - на 40-тия ден. Само да не се включи някоя мама от Петрич, че там некръстени деца не извеждат на улицата (общо взето, от родилното - в храма) и ще `и дишаме прахта.
Айде включва се мамата от Петрич-кръстен е на 17 ден от раждането.На улицата е изваден още от 3 ден. Peace

# 494
  • Мнения: 11 607
Номинирам ВСИЧКИ мами от БГ-МАММА за най-убавите и умни мами в България!!!!!!!

....и най- пристрастените към нет-а.
Вчера на една форумска среща стана въпрос, че на семейства, в които родителите да наркомани, алкохолици и други пристрастености държавата, а и сума обществени организации отпускат средства за да подобрят средата за живот на децата. И ние вкупом решихме, че влизаме в тази категория с пристрастеността си към интернет и бг-мамма, та ако някой иска може да подобри средата и на нашите деца Mr. Green

Предлагам в този дух за мамите да се осигурят лап топи със сателитна интернет връзка за да форумстват където и да са! Леле то вече трябва да има специалност в медицината - наркоманизиране към интернет и сродни него продукти!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт