Сложете край на акнето със серията Stop Akn на BABÉ Laboratorios!

  • 11 205
  • 159
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Смесен тип кожа имам.
Избирам матиращ хидратант за лице и кератолитичен флуид.
Ако не на мен, на сина ми, който навлиза с пълна сила в пубертета, ще му свършат работа.

# 61
  • Мнения: 1 003
ББих казала че моята кожа на лицето е смесена,защото на места е по мазна а на места понякога става толкова суха,че се появяват като лишеи по лицето.Много си влияе и от времето,дали е много жега,дали има вятър,студ и т.н. Мисля че подходящи продукти за моето лице са Измиващият гел и Матиращият крем.

# 62
  • Димитровград
  • Мнения: 1 745
Аз съм използвала подобни продукти на други марки и съм получавала ефект, кожата ми е мазна.
Бих опитала за нощна грижа Кератоличен флуид, а през деня - матиращия крем.
Успех на всички!

# 63
  • Мнения: 1 432
Избирам измиващият гел и матиращият крем. Мисля, че са подходящи за мен

# 64
  • Мнения: 162
Кожата ми е склонна към омазняване и образуване на акне, особено в Т-зоната и бих изпробвала кератоличния флуид и матиращия крем.

# 65
  • Някъде там
  • Мнения: 16 194
Дъщерите ми са с акнетична кожа,при едната акнето е доста сериозно изразено. За нас ще се подходящи флуида и хидратиращия матиращ крем защото след интензивни терапии кожата има нужда от силна хидратация.

# 66
  • Мнения: 1 130
Моята е нормална с малко по-мазна Т-зона. Комибинацията от матиращ хидратиращ крем и кератолитичен флуид изглежда най-добре за моята кожа.

# 67
  • Мнения: 591
Кожата ми е смесена, с омазняване на Т-зоната и на моменти сухи участъци около устата. Като подходящи смятам Кератолитичен флуид за вечерна употреба и Матиращ хидратант за лице за през деня.

# 68
  • Мнения: 21 288
Кожата ми е смесена със склонност към акне.
Появяват се пъпки под брадичката доста често.Смятам че най-подходящи за моята кожа биха били тези два продукта: матиращият хидратиращ крем и кератолитичният флуид.
За пръв път чувам марката и сега разглеждам продуктите ви.

# 69
  • Мнения: 206
Кожата ми е мазна и от време на време ми се появяват пъпки. Ползвам други продукти и за тези не съм чувала , но бих пробвала какъв ще е ефекта от измиващия гел и  кератолитичният
 флуид.

# 70
  • Мнения: 605
Синът ми навлиза в пубертета и за съжаление вече има дребни пъпчици, особено по челото.
Мисля, че комбинацията измиващ гел и матиращ хидратиращ крем биха се отразили добре на кожата му.

# 71
  • Мнения: 218
Моята кожа е суха и чувствителна, по която в определени периоди се появяват пъпки. Предполагам, че за моята кожа е подходящ матиращ хидратиращ крем.

# 72
  • софия
  • Мнения: 1 707
Кожата ми е смесена ,на 34 г съм и все още търся моя крем/флуид.
Според мен за кожата ми би бил подходящ матиращия  крем и кератолитичен  флуид

# 73
  • Мнения: 61
какъв тип е вашата кожа-Кожата на лицето ми е мазна.
изберете комбинация от 2 продукта от серията Stop Akn, които смятате, че са подходящи за вас-това са Измиващ гел и кератолитичен флуид.

# 74
  • Мнения: 1 590
Голямото детето е с проблемна кожа.Посещава козметик,прави маски на лицето.Има временен ефект.Отскоро започна да ограничава и определени храни,но още е рано за резултат.
Изчетох цялата информация за продуктите,които предлагате и мисля,че при детето ще има ефект измивания гел и хидратиращия крем.

Общи условия

Активация на акаунт