Сложете край на акнето със серията Stop Akn на BABÉ Laboratorios!

  • 11 301
  • 159
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 249
Кожата ми е смесена.Избирам измиващият  гел и матиращият крем.

# 91
  • Мнения: 423
Синът ми има мазна кожа,  с разширени пори и склонност към образуване на акне. Избираме комбинацията от измиващ гел и  кератолитичния флуид .

# 92
  • Мнения: 913
Кожата ми е от смесен тип, с лунички. Избирам кератолитичния флуид и Матиращият хидратиращ крем.

# 93
  • Мнения: 1 272
Кожата ми е смесена, дехидратирана и със запушени пори. Избирам хидратиращия крем и кератоличния флуид.

# 94
  • Мнения: 1 049
Имам проблемна кожа- мазна, особено Т-зоната,  с разширени пори и склонност към образуване на черни точки.Избирам Кератолитичният флуид и Матиращият хидратиращ крем.

# 95
  • Elhovo
  • Мнения: 363
Моята кожа ми е нормална, но Т -зоната  се омазнява, особено през по-топлите месеци.  Образуват ми си черни точки, а понякога ми излизат и пъпки.
Избрах  Babe Stop Akn Матиращ хидрант за лице при омазнена кожа и Babe Stop Akn Измиващ гел за лице за омазнена кожа.

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 13 623
Моята кожа е смесена. Бих пробвала матиращият хидратиращ крем и кератолитичният флуид.

# 97
  • Мнения: 142
Кожата ми е мазна и аз от много време се боря с несъвършенствата по нея! От изброените продукти с удоволствие бих ползвала Измиващия гел и Кератолитичният флуид!

# 98
  • Мнения: 1 985
Имам смесена кожа на лицето склонна към акне. Синът ми е със същата кожа и проблемите започват. Според съставките, които са описани на опаковките на продуктите, най-подходящи за нас са Измиващ гел и Кератолитичен флуид.

# 99
  • Мнения: 261
Кожата ми е чувствителна, мазна склонна към акне и запушени пори. От изброените продукти бих пробвала кератолитичния флуид и матиращия хидратиращ крем.

# 100
  • Стара Загора
  • Мнения: 885
Здравейте. Моята кожа е склонна към омазняване от дете. Имам проблем главно с "Т" зоната.
Бих искала да изпробвам от вашата серия Матиращият хидратиращ крем и измиващ гел от серията STOP AKN, заради себорегулиращото действие.
Много ще се радвам ако съм от щастливките.
Хубав ден!
Relaxed

# 101
  • София
  • Мнения: 1 377
Моята кожа е чувствителна, склонна към акне и омазняване. Бих избрала комбинация от Измиващ гел за лице за омазнена кожа и матиращ хидратиращ крем.

# 102
  • София
  • Мнения: 246
Аз съм със смесена и склонна към черни точки кожа. Бих пробвала кератолитичния флуид и матиращия хидратиращ крем.

# 103
  • Мнения: 630
Моята кожа е смесена. Бих пробвала измивния гел и кератолитичният флуид.

# 104
  • Мнения: 705
Имам тинейджърка кожата в областта на носа и челото е склонна към образуване на акне . Смятам, че комбинацията от Измиващият гел и  Матиращия хидратиращ крем ще са най-подходящи за нейната кожа.

Общи условия

Активация на акаунт