"София - Ден и Нощ" - 24

  • 96 712
  • 753
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 380
Според мен Ася е сомнамбула, защото се раздвоява.

# 196
  • Мнения: 9 439
Аглика също е раздвоена.

# 197
  • Sofia
  • Мнения: 26 383
Вчера гледах близначките в На кафе,Алекс била замесена в някакви скандали с голи снимки...

# 198
  • Мнения: 3 296
Знаех си, че Боби е сомнамбула Joy

Ее, най-после леля Мария се появи JoyGrinning
Стела и Юлиян се разделиха.

Коки на Ванина ли ще предлага брак утре? Заприлича ми на нея .. Хм.. :/

Последна редакция: чт, 16 ное 2017, 23:03 от DebSs

# 199
  • Мнения: 11 820
Някой знае ли нещо за Лазар, как му е истинското име ,дали има фейс профил или нещо там

# 200
  • София
  • Мнения: 4 712
Някой знае ли нещо за Лазар, как му е истинското име ,дали има фейс профил или нещо там
Това момче отначало ми направи впечатление че са му дали лоша роля а сега .... обратно !Дано този път сценаристите са му дали добра роля .... иначе може да се каже че е много по симпатичен от много от останалите мъже във филма !Спомням си че някой беше качил снимка с него и Стефания в квартирата на Галя .... това сигурно е бил снимачния ден от епизода ,когато Лазар за малко да се засече с Юлиян

# 201
  • Мнения: 3 296
Някой знае ли нещо за Лазар, как му е истинското име ,дали има фейс профил или нещо там
Jori Rumenov  е във фейсбук, a в инстаграм @jorirumenov Stuck Out Tongue Winking Eye

Спомням си че някой беше качил снимка с него и Стефания в квартирата на Галя .... това сигурно е бил снимачния ден от епизода ,когато Лазар за малко да се засече с Юлиян
Не, там са и Жоро, на Зара гаджето .. вероятно по натам може да имат някакво събиране/парти Simple Smile

# 202
  • Мнения: 11 820
Някой знае ли нещо за Лазар, как му е истинското име ,дали има фейс профил или нещо там
Jori Rumenov  е във фейсбук, a в инстаграм @jorirumenov Stuck Out Tongue Winking Eye

Спомням си че някой беше качил снимка с него и Стефания в квартирата на Галя .... това сигурно е бил снимачния ден от епизода ,когато Лазар за малко да се засече с Юлиян
Не, там са и Жоро, на Зара гаджето .. вероятно по натам може да имат някакво събиране/парти Simple Smile

Благодаря ти , бая хубаво момче е дано се задържи в сериала,радват ме със Стела

# 203
  • София
  • Мнения: 4 712

Не, там са и Жоро, на Зара гаджето .. вероятно по натам може да имат някакво събиране/парти Simple Smile

[/quote]
Убедена съм че беше и Лазар !

# 204
  • Мнения: 3 296

Убедена съм че беше и Лазар !
Да и той е там .. имах предвид че и другите мъже са там.. И едва ли е от снимачния ден , където щяха да се засекат с Юлиян. Вероятно е от някакво парти, понеже на прозорците има украса.

# 205
  • София
  • Мнения: 4 712
А тази до Стефания .... като каква ли ще се яви 😕?

# 206
  • Мнения: 3 296
А тази до Стефания .... като каква ли ще се яви 😕?
И аз не знам.. Може и да е от екипа - гримьорка, фризьорка..нещо такова. Не знам

# 207
  • София
  • Мнения: 4 712
Скоро бях виждала във фейсбук гримьорката ... не е тя !Може и да дойде някоя,която да вкара интрига между една от двойките

# 208
  • Мнения: 3 296
Ани се появи Blush Дано да остане и за напред.

# 209
  • Мнения: X
Aни нали беше бременна. Дали е родила?

Общи условия

Активация на акаунт