Мъж Телец - 15

  • 59 885
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 208
Бъгът в системата е там, че Егото е разглеждано като нещо негативно;)

# 691
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Бъгът в системата е там, че Егото е разглеждано като нещо негативно;)

Зависи от типа его. Огромно его - огромни проблеми....за другите. Здравословно его - малки проблеми. Никакво его - проблем за самия човек.

# 692
  • Мнения: X
Бъгът в системата е там, че Егото е разглеждано като нещо негативно;)

Зависи от типа его. Огромно его - огромни проблеми....за другите. Здравословно его - малки проблеми. Никакво его - проблем за самия човек.


Бреййй един път да сме на едно мнение с теб. Бях тръгнал да пиша нещо подобно, но се отказах.😀

# 693
  • Мнения: X
Дайте мнение Телец (аз) и водолей 😀😀😀 утре съм на среща, ако някой може да даде полезни съвета за тва чудо сега е момента 😀😀😀. Иначе първи впечатления добри. Красива е (повече от везната) , младичка е 😀 леко срамежлива, но пък лесно склони за среща. Усещам че е тиха вода, но телешката ми черта за естетика просто не може да е пропусне тая хубавица 😀 не питам за това какво да си говоря с нея и дали да е целувам на първа среща и твм подобни глупости 😂😂😂 тия неща ги минах преди 10 години. Съвет искам относно особеностите с който да внимавам при водолейките , ако има някой запознат с тях. Не ми се пише  в тема за жена водолей , защото си познавам вас тук и не ми се занимава с други 😀😀😀😀😀

# 694
  • Мнения: 19 010
По учебник - БЕДСТВИЕ
най-притежаващият знак и най-свободолюбивият, и двата от инат по инат...

ще разказваш  Grinning

# 695
  • Мнения: 10 210
Ахам. Simple Smile Луната ми е във Водолей - разказвам играта на всеки Телец, който ме доближи. Satisfied Поне им внасям тръпка в живота, иначе ще си изпукат от скука. Simple Smile

# 696
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Venom21, прочети темата за жената Водолей. Никой не те кара да пишеш там и да излизаш извън зоната си на комфорт. Просто размърдай малко тромавия, мързелив телешки г*з Joy

# 697
  • Мнения: X
Знаех си че ще ми помогнете 😀 ама и аз с тия въздушни зодии 😀 към тях ме влече. Оо ще разказвам знаете, че нищо не крия от вас 😂

# 698
  • Мнения: X
Така обобщавам да се знае . Въздухарките не са за земните зодии. Тия хора не могат да стоят 5 мин без да пишат , да звъннат. Да не знаят кога си се прибрал , в колко лягаш, кога ходиш до тоалетна и т.н. Тва все едно слушам бившата 😭 Незнам колко ще издържи мързеливия ми г.з на това темпо. Просто сърце не ми дава да я пропусна тая мадама 😀😀😀 Знам че ще ми е.е мамата и пак се бутам ☹

# 699
  • Мнения: 10 210
Дай да й видим и другите планети - може да има нещо дървено и да си подхождате. Simple Smile Питай я на срещата в колко часа е родена - със сигурност ще я смаеш и поне до секс ще го докарате. Wink

# 700
  • Мнения: X
              Тя:                                            Аз:
Слънце във Водолей                    Телец
Луна в Стрелец                              Скорпион
Меркурий във Водолей               Овен
Венера в Козирог                          Близнаци
Марс в Риби                                    Рак
Юпитер в Овен                                Лъв
Сатурн в Телец                               Водолей
Уран във Водолей                          Козирог
Нептун във Водолей                      Козирог
Плутон в Стрелец                           Скорпион

# 701
  • Мнения: X
Айде който разбира да казва дали е бомба със закъснител  тая "връзка" 😀

# 702
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Аз не разбирам. Но ТЯ има доста свободолюбиви и непостоянни зодии - Водолей, Стрелец, донякъде Риби. В същото време планетата на любовта е в Козирог...предполага консервативност, първичност.

Venom21, ти искаш нещо за е*@не или нещо за връзка?! Що ми се струва, че се мяташ на кифлести мадами, а после се жалваш как са ти таковали мамата....

Последна редакция: вт, 21 авг 2018, 00:31 от Джулая

# 703
  • Мнения: X
Джулая ти ако не ме нахокаш нестава 😀😀😀 не е кифлеста мадамата , ако говорим за едно и също нещо. Няма грим и т.н. Естествено красива си е. Как да ти кажа и аз незнам какво търся в момента 😀😀 търся и двете 😀 Малко  ми е трудно със сериозните неща след Везните. Водолейката я познавам , но не като характер. Запознанството стана съвсем случайно по моя инициатива. Даже не очаквах че ще ме отрази 😀😀😀 обаче пустия телешки чар явно не е мит 😂😂😂(знаеш че обичам да се хваля)

# 704
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Кифла не обхваща само външния вид, а и поведението, характера. Кифлата може да бъде и от мъжки пол, ако ме разбираш. Stuck Out Tongue Winking Eye 

Като не знаеш какво търсиш - намираш квот' дойде Joy Повечето хора до към 30г живеят чрез телефоните си - пишат, звънят, снимат, чекват. Ако не те кефи - търси си по-консервативна и патриархално ориентирана жена.

Общи условия

Активация на акаунт