Коледни и новогодишни идеи и декорации - 2017/2018 г.

  • 150 253
  • 1 418
  •   1
Отговори
# 1 395
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 674
Ако ще са и по света ще е по добре да е предложеното заглавие от denyil  newsm78

# 1 396
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Празници и традиции? Simple Smile
Аз да ви кажа си сложих мълчана вода Blush

# 1 397
  • Бургас
  • Мнения: 16 171
И аз сложих!
Няма лошо!

# 1 398
  • Мнения: 19 689
И аз ще сложа, макар че полунощ мина.

# 1 399
  • SF
  • Мнения: 21 230
Искам тема за "по света". Много ми е интересно. Българските бързо ще ги изчерпим.
Тук традиционно празнуваме и украсяваме за Бъдни вечер (Нова година) и Великден. Не вярвам някой да приготвя нещо кой знае какво като украса или за вечеря за Трифон Зарезан например.

# 1 400
  • Мнения: 6 720
Честита Нова година! Бъдете здрави! Благодаря за показаните украси и идеи!  Hug

И аз бих се присъединила към тема за украси. Ще са ми от полза и идеи за мартеници, миналата година за учителките в градината направихме с малката мартеница - химикал. Искам и тази година нещо по-различно от традиционните за закачване.
Вкъщи за православните християнски празници се старая да спазвам традиционната трапеза. Украсявам за Коледа и Нова година, за Баба Марта и Великден.
п.п. Ще помоля, който направи новата тема , да даде линк тук . Благодаря! bouquet
п.п.п. Честит имен ден на празнуващите днес и на патерица на вчерашните! Със здраве да си носите името! bouquet

# 1 401
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 674
 ooooh! ooooh! ooooh! Онзи ден направих темата.......А какво се оказа,че даже не съм я публикувала. Crazy Crazy Днес когато заспи малкото отново ще я правя.Ще бъде със заглавието "Празници и традиции".Без ограничение наши ли са или не.

# 1 402
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 676
Хубаво звучи тема за празниците Simple Smile Ще се радвам да чета интересни традиции.
Аз забравих да сложа мълчана вода Sad

# 1 403
  • Мнения: 19 689
Аз сложих, ама беше след полунощ Confused

# 1 404
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 676
Е ти пак си направила нещо Simple Smile Аз хем четох и се отнесох

# 1 405
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 840
Ако на някой му се гледат снимки - от тазгодишния празник за Рейес Магос:
https://www.facebook.com/pg/bilbao.udala/photos/?tab=album&a … =1912427589068350
И видео:



И аз имам снимки и видео, но не са така качествени, като тези.
За българските обичаи и традиции имам книгите на Лилия Старева, много ги харесвам. Много подробно е описала ритуалите, различните вярвани, имената и тяхното значение; кой кога празнува и пр. За съжаление, са ми в България, но при следващата отпуска ще си ги взема.

# 1 406
  • Мнения: 855
Здравейте на всички,
Ще пуснете линк към новата тема, нали Simple Smile
Благодаря
Не се включвам често със снимки, но ви следя, защото идеите са чудесни Simple Smile

# 1 407
  • Мнения: 5 297
Една постколедна идея от мен. Взех кутия на Фереро Роше - елхичка. С горещ силикон залепих нивата, малко сняг и лампички - и си имам елха за "градския площад" Simple Smile.

# 1 408
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 674
Извинявам се за забавянето  Blush
Темата е готова. Заповядайте

# 1 409
  • Мнения: X
Аз такова.... Нещо се заоблачи тук и пуснаха коледните бисквити по магазините  Grin 
 
    http://meduzagorgona.snimka.bg/holidays/2018.5137237.38747149.big[/list]

    Общи условия

    Активация на акаунт