Stranger Things - тема за коментари

  • 14 840
  • 179
  •   1
Отговори
# 90
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 175
До 3ти еп- съм.
Дотук ми харесва. И факта че са по един час, най-накрая нещо, което не свършва преди да е започнало! Обичам дълги сериали.
Малко ми е нелепа сюжетната линия с русия -
Скрит текст:
как стана така че те взеха Хопър, защо го измъчват, защо го пратиха в този "работнически " конц-лагер?Изобщо не ми е ясно и много залепено  и съшито с бели конци ми седи.

# 91
  • Мнения: 29 925
До 3ти еп- съм.
Дотук ми харесва. И факта че са по един час, най-накрая нещо, което не свършва преди да е започнало! Обичам дълги сериали.
Малко ми е нелепа сюжетната линия с русия -
Скрит текст:
как стана така че те взеха Хопър, защо го измъчват, защо го пратиха в този "работнически " конц-лагер?Изобщо не ми е ясно и много залепено  и съшито с бели конци ми седи.

Deathcrush,

спойлер!

Скрит текст:
Оказа се, че е оцелял при взрива в края на 3 сезон и пълзеше да излезе навън. Беше заловен от руснаците (нали бяха в руска база) и прехвърлен на КГБ в Русия. След като го разпитаха и измъчваха, решиха да не го убиват, тъй като това би било прекалено лесно отърваване на него и го пратиха в Аляска в концлагер.

# 92
  • Berlin
  • Мнения: 11 321
Камчатка.✌

Пфююю, как се спойлнах.😂 Ходих да търся един от героите, пък ми излезна един друг, доста по-интересен и тъй.. ама поне съм права в едно от предположенията си, да видим какво е станало, интересно ще е.

Последна редакция: пн, 06 юни 2022, 15:05 от abs

# 93
  • Карнобат
  • Мнения: 689
Музикта както винаги  е топ...Направо обожавам саундтрака на всички сезони...Аз не бързам да гледам,защото после как се чака до 1.07 Simple Smile Варианта е да дърпам всички сезони и да си ги гледам отново,което е добра идея впредвид че никога няма да ми писне този сериал Simple Smile

# 94
  • Вестерос
  • Мнения: 38 365
За Хопър е  ясно от последния епизод на предния сезон и сегашните.

# 95
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 175
За Хопър е  ясно от последния епизод на предния сезон и сегашните.
Знам, но изобщо не помня че са били в русия

# 96
  • Вестерос
  • Мнения: 38 365
Те не са били, бяха в мола, в Русия имаше руска лаборатория,  машина май също

# 97
  • Berlin
  • Мнения: 11 321
Руснаците искаха да пробият дупка до другия свят в предния сезон, общо взето за това беше половината сюжет.

# 98
  • Мнения: 1 469
Аз мислех, че тази дезинтеграция май всъщност е телепортация. Пък то се оказа, че просто е бил късметлия и е оцелял.

# 99
  • Вестерос
  • Мнения: 38 365
Според мен се случи тогава да успеят с дупка в другия свят и тогава той реално е преминал все едно от мола в другия и обратно, но в Русия

# 100
  • Мнения: 29 925
Еййй, ще гадно свърши шести епизод.....уф.

# 101
  • София
  • Мнения: 27 341
Изгледах седемте епизода.
Засега е доста по-добре от сезон 3.
Скрит текст:
Хареса ми как извъртяха историята с огледалния свят и че всъщност Ел го е създала. Финалния сблъсък между 1 и 11 ще е епичен, но си мисля, че ще продължи и в последния пети сезон. Аз лично познах докато гледах епизодите, че не Ел е убила всички деца и персонала и нарочно ни карат да си мислим, че е тя. Подозирах точно този неин ''помощник'' Но не се сетих, че точно той ще се окаже и Векна.
Целия този туист и генералната идея за всичко това са брилянтни! Джейми Бауър беше фантастичен. ТОП включване. Помня го от Задрач.
Историята беше разказа много добре, хоръра беше на висота, общо взето си лъха на класа.
Не ми харесаха някои епизоди, че имаше доста филър елементи в тях. Излишно протягане на историята. Твърде много време отделиха на Камчатка, въпреки че Джим Хопър ми е любимец.
Останах неприятно изненадан, че Майк, Уил и Джонатан не ги показаха изобщо в епизод 7, който беше близо 100 минути?! Като цяло почти нищо от тях в този сезон, а то остават само още 2 епизода. Специално Майк изглежда ужасно. Много висок и много слаб, като клечка за зъби е.
Май, май ще събират отново Стив с Нанси?
Харесва ми, че дават повече Макс. Стив също го харесвам много. Дъстин все така си е Топ. Робин също си ми харесва. Този новия Еди също ми допадна.
Като тегля чертата, силен сезон. Любим епизод: 4-ия.
Засега давам на сезона солидна осмица.

Последна редакция: вт, 14 юни 2022, 14:03 от Diavolo

# 102
  • Berlin
  • Мнения: 11 321
Скрит текст:
Ммм, Ел ли е създала Upside down? Аз останах с впечатление, че просто отвори пътя до там. Нали имаше едно голямо чудовище, което е там.🤔 Дето уби Били.
И аз познах за 1, ама чак че е Векна, не, за това се спойлирах без да искам. В imdb срещу Джейми Бауър пише Friendly orderly.😁

Последна редакция: вт, 14 юни 2022, 10:48 от abs

# 103
  • Мнения: 29 925
Сложете спойлерите в скрит текст. Не всички са изгледали сезона до 7 еп.

# 104
  • София
  • Мнения: 27 341
abc
Скрит текст:
Според мен точно Ел го създаде.
Онова чудовище, което уби Били е създадено от 1/Векна, а пък самият Векна и Този Огледален свят са дело на Ел и нейната психична енергия. Не нарочно създаде разбира се, но така се получи просто.
Дано има още обяснения, но на 99% съм сигурен, че това искаха да ни кажат.

И дано не се случи нещо с Нанси, уф

Общи условия

Активация на акаунт